Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  57 nci top.tug. menemen k.yrd.liği/izmir menemen

  1 ziyaretçi

  57 nci top.tug. menemen k.yrd.liği/izmir menemen bilgi90'dan bulabilirsiniz

  57. TOPÇU TUGAY KOMUTAN YARDIMCILIĞI - KUBİLAY KIŞLASI

  57. topçu tugayı

  57. TOPÇU TUGAY KOMUTAN YARDIMCILIĞI KUBİLAY KIŞLASI - İZMİR - MENEMEN - (0232) 831 10 ...

  57. TOPÇU TUGAY KOMUTAN YARDIMCILIĞI KUBİLAY KIŞLASI - İZMİR - MENEMEN - (0232) 831 10 ...

  Adım serkan güller.menemen de lojmanların karşısında ikamet etmekteyim.köpeğimin yanımdan kaçıp tepe restorant tarafına gittmesi ve orada nöbet tutan askerlerimizin beni kötü bir üslup ile uyarmaları,uzaklaşmama rağmen tüfeğinin kurma kolunu çekip bana döndürüp o şekilde hareket etmesi canımızdan çok sevdiğimiz vatan evlatlarının bu davranışı karşısında ben utanıp ve bi saçmalık olmasını engellemek adına köpeğimi orada bırakıp inanın gözlerim dolarak ağlaya ağlaya çekip gittim.olay bugün 26 martta saat 19-40 civarında oldu.eve geldim ve düşündüm.18 ay mardin de dağlarda tepelerde gezdim.vatanım için onurum için.ben böyle bi hareketi oradaki ne çobana ne köylüye yapmadım.sizler gibi olamasamda askerlık onurdur.inanın bi daha tepe restorant yolunu ölene dek kullanmayacağım.saygılarımla serkan güller.

  Yazı kaynağı : www.tikla.com.tr

  askeri-kurumlar - 57’nci Topçu Tug Menemen K Yrdlığı; 1981-sgz-krs-016 Albüm Numar

  57'nci Top. Tug. K. Yrd. 2'nci Top. Tb. K.lığı MENEMEN İZMİR

  57. Topçu Tugay Yrd - Kışla Kantini, Menemen nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

  57. Topçu Tugay Yrd - Kışla Kantini, Menemen nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

  Menemen şehrinde 57. Topçu Tugay Yrd - Kışla Kantini konumuna Toplu Taşıma

  Menemen, Türkiye'deki 57. Topçu Tugay Yrd - Kışla Kantini adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile 57. Topçu Tugay Yrd - Kışla Kantini adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak 57. Topçu Tugay Yrd - Kışla Kantini adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  57. Topçu Tugay Yrd - Kışla Kantini için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Menemen Aktarma Merkezi.

  57. Topçu Tugay Yrd - Kışla Kantini adresine Otobüs veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 602756800868 Tren: ALIAĞA-ÇIĞLIÇIĞLI-ALIAĞATEPEKÖY-ALIAĞA

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca 57. Topçu Tugay Yrd - Kışla Kantini için yol tarifi alın.

  57. Topçu Tugay Yrd - Kışla Kantini adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Menemen konumundaki kullanıcılar dahil 1.5 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  57. Topçu Tugay Yrd - Kışla Kantini için Otobüs ve Tren fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Menemen 57. Topçu Tugayı Gazinosu nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

  Menemen 57. Topçu Tugayı Gazinosu nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

  Menemen 57. Topçu Tugayı Gazinosu konumuna Toplu Taşıma

  Türkiye'deki Menemen 57. Topçu Tugayı Gazinosu adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Menemen 57. Topçu Tugayı Gazinosu adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Menemen 57. Topçu Tugayı Gazinosu adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Menemen 57. Topçu Tugayı Gazinosu için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Asarlık İnönü Mahallesi; Fırın; Menemen Aktarma Merkezi.

  Menemen 57. Topçu Tugayı Gazinosu adresine Otobüs veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 602756800 Tren: ALIAĞA-ÇIĞLIÇIĞLI-ALIAĞATEPEKÖY-ALIAĞA

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Menemen 57. Topçu Tugayı Gazinosu için yol tarifi alın.

  Menemen 57. Topçu Tugayı Gazinosu adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Menemen konumundaki kullanıcılar dahil 1.5 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Menemen 57. Topçu Tugayı Gazinosu için Otobüs ve Tren fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap