Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  4 aralık 2021 yay burcunda güneş tutulması

  1 ziyaretçi

  4 aralık 2021 yay burcunda güneş tutulması bilgi90'dan bulabilirsiniz

  4 Aralık 2021 Güneş tutulması yeni yıla bomba gibi giriyoruz

  Ay tutulması etkileri devam ediyor, Güneş ve Merkür Yay burcuna geçiyor

  Ay tutulması etkileri devam ediyor, Güneş ve Merkür Yay burcuna geçiyor

  Ay tutulması etkileri devam ediyor, Güneş ve Merkür Yay burcuna geçiyor

  Geçtiğimiz Perşembe günü (19 Aralık’ta) 580 yılın en uzun ay tutulmasını yaşadık. Yüzyılın en uzun parçalı Ay tutulması gerek toplumsal gerek kişisel hayatlarımızda birçok açıdan dönüm noktası niteliğinde olacak.

  Boğa burcu, sıkı sıkıya bağlandığın, sahip oldukların, kaynakların ve kendini maddi manevi güvende hissetme ihtiyacını anlatır. Burada gerçekleşen bir tutulma maddi krizlerin, ilişkilerde mutsuz ama güvende olma temasının yıkılması şeklinde yorumlanacaktır.

  Maddi manevi kaybetme korkusu benliği ele geçirebilir. Para, alacak verecek, bütçe planlaması, gelir gider muhasebesi ilişkilerde gergin etkileri ortaya çıkartabilir. Ne kadar inatçı tutum ve davranışlarda bulunursak o kadar zarar görmemiz olasıdır.

  Akrep- Boğa tutulmaları kalıcı değişimlerin habercisidir. Ve her ne oluyorsa kişinin cesaret edemediğine el atarak harekete geçme enerjisini yayar. Zararlı ve işe yaramayan tüm alanları kopartacak, çürümüş her durum ve ilişkiyi biz bırakmazsak zorlayarak dönüştürecektir. Kimseyi kontrol altına alamayacağınızın göstergesidir.

  Ay tutulmaları bilinçaltımızın yansımasıdır ve görmezden geldiğimiz, gözlerimizi kapattığımız konuları tetikler. Pek çok şeyin farkına varabilir, yüzleşebilir, iyileştirebilirsiniz. Bu süreç tekâmül sürecinden kaçamayacağımızı gösterecektir. Dünya genelinde bangır bangır gelen ekonomik kriz etkisiyle daha çok çalışıp daha az kazanmak söz konusu olabilir. İnsanlık omuzlarına binen sorumluluk bilinciyle, sabır sınavından geçecektir. Yine de belirsiz olana yönelmek değil, sağlam adımlarla ilerlemek en doğru olacaktır.


  Karışık ve dağınık dediğiniz yarım bıraktığınız konuları nihayete erdirmenin yollarını arayın. Kıskançlık, intikam, kin ve can yakma temasından kaçının. Karmanın bedelleri bu dönem ağır ödenir. Öfkeden, negatif insanlardan uzak kalın, kimsenin sizi değersiz hissettirmesine izin vermeyin. İçsel dengenizi kurun. Mum yakın, bedeninizi dinlendirin, ruhunuzu dinginleştirin. Önce kendinize dönün, aynalama yapın, sonra karşıya bakın.

  Ekonomik kriz, doğal afetler, özellikle toprak hareketleri ve siyasi çalkantılarla yılın geri kalanı ve 2022 bizi toplumsal düzende dönüştürmeye başlıyor. Ay tutulmasıyla birlikte 4 Aralık'ta gerçekleşecek Güneş tutulmasıyla yeni bir dönemin kapıları açılırken, korkuları, fobileri karanlığa atıp aydınlatabilmeyi diliyorum. Müdahale edilemeyen kadersel etkilerden geçiyoruz.

  Geçtiğimiz hafta köşemde Algol etkili Ay tutulmasının dünyada ve ülkemizde öne çıkartacağı konuları ayrıntılı olarak ele aldım. Bu hafta Yükselen burçlarınıza göre etkisini okuyabilirsiniz. Tutulmalar en az 6 ay keskin etkilerini gösterir, ancak 19 Kasım Ay tutulması, Mayıs 2022'de gerçekleşecek tutulmayla bağlantılı olduğu için önümüzdeki yılın sonuna kadar yayılacak etkiler söz konusu olacaktır.


  TÜM YAY BURÇLARININ DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN.

  22 Kasım'da Güneş Yay burcuna geçiyor. Ardından 24 Kasım'da Merkür'ün de Yay burcuna geçişiyle önümüzdeki 1 ay gökyüzünün yorucu ve biraz da kasvetli dizaynını geride bırakmaya başlıyoruz. Tüm Yay burçlarının doğum günü kutlu olsun. Akrep burcunun sert ve köşeli çizgilerinden sıyrılıp olaylara objektif bakabileceğimiz bir dönem giriş diyebiliriz. Kendimizi daha dinamik ve motivasyonu yükseltecek enerjiler içinde bulabiliriz. Umutlarımız yükselebilir, hedefler için daha rahat bir şekilde harekete geçebiliriz.

  Yay burcu pozitif ve neşelidir. Seyahat kararları, yeni eğitimler, akademik başvurular, bir konuya duyulan merak ve yeni şeyler keşfetmek ve öğrenme isteği artacaktır. Din, inanç konuları, fanatik fikirler gölge yönüyle ortaya çıkabilir. Dünyaya daha büyük pencereden baktığımız zamanlardır. Evrenin bize gösterdiği işaretleri daha rahat okuyabiliriz. Ümitlerimiz, umutlarımız yükselecektir. Birçoğumuz hevesli bir ruh hali içinde olabiliriz. Bu zamana kadar cesaret edemediğimiz konular varsa cesaretimiz de artabilir. Beklediğiniz haberler varsa alabilir, fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

  Mutlu Pazarlar

  Yazı kaynağı : www.sozcu.com.tr

  4 Aralık 2021 Yay Burcunda Güneş Tutulması ve Etkileri

  YAY BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI (2021)

  YAY BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI (2021)

  YAY BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI (2021)

  2021 yılının son Güneş Tutulması, 4 Aralık günü sabah saatlerinde yaşanmaya başlayacak. Yay burcunda etkili olacak olan tutulma, yeryüzüne ateşin tanımını yapmak isteyecek. Dünyanın var olma mücadelesinin en yüksek günlerinden geçerken, ülkemizin daha önce görmediği süreçlerin başlangıcı da bu tutulma olacak. Toplum olarak geçmişte çok büyük deneyimlerden geçtik. Büyük bir millet olarak yine kenetlenmek zorunda kalacağız. Her ne kadar kaosa sürüklenmemiz adına ardı ardına haber öğrensek de çok daha sert tablolarla yüzleşebiliriz. Bu süreçte bilginin artık medyada yayınlandığına da şahitlik edeceğiz. Bu günlere gelmemize sebep olan argümanların ve kişilerin, peşine düşenlerin içerisinden takılanlar da olmayacak değil. Ama Türkiye’de ekonomik sallantıların önüne geçmek ve Türk şirketlerinin satışı ya da konkordato açıklamaması için yeni düzenlemeler de gelecek. Önümüzdeki günlerde Güneş Tutulmasının hızını, bir gecede çıkacak torba yasalarda göreceğiz. Aynı zamanda dünyanın biyolojik bir savaş verirken, ekonomi savaşının da içine düşmesinin aslında tesadüf olmadığını da daha iyi anlayacağız.

  Ekonomi Savaşlarından Geçiyoruz

  Dünya kendi para para diye dönerken, Güneş Tutulmasıyla kendine gelmeye çalışacak. Uluslararası para piyasalarının asıl raundunu ise şimdi göreceğiz. FED, faiz yükseltmesine giderken, Türkiye büyük günlerin 2. raundundan geçebilir.

  2021 yılının başından bu yana yaşanan tutulma serisinin sonuna gelirken, var olma mücadelesini nerelerde verip, nerelerde kaybettiğimizi tutulma bizlere göstermeye devam edecek. 2021 kitabımı, 2020 yılında pandeminin ta ortasında yazarken, dünyada var olma mücadelesini veremeyenlerin, bu sefer dünyaya hükmetmeye çalışanlar olacağını, değişecek liderleri ve siyasal yapıları, ulus üstü kurumların türlü türlü sınavlardan geçeceğini ele almıştım. Tutulma, Zodyak ateşinin değişken burcunda gökyüzünde yaşanırken, hepimiz var olma eşiğinden geçeceğiz. Bu da elzem ihtiyaçlarımızda piyasaların belirsizliği yüzünden zaman zaman panik yaşamamıza sebep olabilir. Dünyadaki perakende zincirinin tıkanmasının ham madde sorunlarından kaynaklandığını birçok analistten sık sık dinleyeceğiz.

  Tutulma 2022 Yılının Başlangıcını Temsil Edecek

  Yılın son tutulması, yılın başından bu yana verdiğimiz mücadelelerde kendimize ne kadar haksızlık yaptığımızı, çevremizdeki kişilerin ne kadar bencil olabileceklerini, kimlerin samimi olduklarını ve en önemlisi ise bugünlerde ani haberlerin kapımızı çalabileceğini gösterecek. Bir nevi köprü görevi görecek ateş burcundaki tutulma. Çünkü 2022 yılının da başlangıcını temsil edecek. 

  2021’in Son Güneş Tutulması 2022 kapısını aralıyor

  2021 yılının sonunda gerçekleşecek Güneş Tutulması, Türkiye saati ile 10.42’de başlayacak. 2022 yılının Nisan ayına kadar bir daha tutulma olmayacak. Bir nevi 2022’nin ilk 4 ayını da eteklerinde hissedeceğimiz bir tutulma bizi bekliyor anlayacağınız. Ateş burcunda gerçekleşecek tutulma, ulus üstü kurumları yakından ilgilendiriyor. Kurumların, insanları hangi yollara itip, sonradan yardım ediyormuş gibi gözükmesini bu sefer toplum nezdinde tartışacağız. Kimin yaptığı etik kim hakkaniyetli derken IMF kapısına gidecek miyiz sorusuna yanıt arayacağız.

   Güneş Tutulmasının Radarına Kimler Takılacak;

  Yay Burcunun Gergin Taraflarını Fark Edeceğiz

  Sabrın sınırlarını zorlatacak kişi ya da kurumu hatta toplumları galeyana getirecek tutulma, Yay burcunun yay gibi geren tarafını görmeye itiyor bu sefer bizi. Gündelik hayatta herkesin diline ne olacaksa olsun sözünü dillere pelesenk hale getirecek olan tutulma, bu sefer siyasetin her köşesinden dinleyeceği. Bu kışkırtıcı tutulma, asıl amacının saf tutmak olanların bile birbirine düşebileceğini bizlere gösterecek.  

  Dünya Çok Farklı Konuları Derinlemesine Ele Alırken, Hak Nedir Sorusu Her Kurumun Sınavı Olacak

  Ödül nedir sorusunu sordururken, Nobel Ödülü’nü de tartışan dünyaya kulak vereceğiz. Sonrasında da birtakım üniversitelerin 2002’den bu yana yaptığı araştırmaları nereye getirdiklerini masaya yatıracağız. İnsanlık son yıllarda nasıl devrim geçirdi, hangi evrelerden geçti, hangi etik değerleri geride bıraktı, gibi konuları konuşturacak bizlere ateş burcundaki tutulma.

  Çılgınca Olayların Startını Veriyor İnsanlık

  Dünyaca ünlü Stanford Üniversitesi’nin bugüne kadar yaptığı çalışmalarda özellikle de insan embriyosu ile ilgili konularda ne noktaya geldiği ve üstüne hangi olaylar üzerine yoğunlaştıklarını göreceğiz. Özellikle de Stanford üniversitesinin 19 yılda çalışmalarını hangi seviyeye getirdiğini, DNA embriyosunu bırakın, insan siparişi bebeklerinde doğmaya başladığını duyacağız. Kulağınıza biraz çılgınca gelebilir ama bu çılgınca olayların artık startını veriyor insanlık. İnsanlık kendi kaderini yazarken, dünyanın bir yerlerinde tanrılaşmaya çalışan insan gücünün kontrol edilemez boyuta geldiğini göreceğiz. Yani artık DNA’larımızdaki hafızalar insan embriyosunun geldiği nokta ve her şeyden önemlisi şu günlerde çok iyi bildiğimiz HES Koduna girmiş, teknolojikleşmeye çalışan insanlığın ne noktaya taşınacağını gözler önüne sürecek ateş burcundaki tutulma.

  Dünya’nın Covid’le Yolu Ayrılmaması İçin Elinden Geleni Yapıyorlar

  Güneş, Yay burcunda tutulurken, aşıların tartışmasını, aşılanan insanların ışığa ve özgürlüğe kavuşmasını, HES Kodlarına taşınmamızı ve tabii ki tartışılmadan çocuklara inen aşıların içine düştüğümüzü hep birlikte gördük ve yaşayarak görüyoruz da. Şimdilerde ise dünya hammadde sıkıntısı çekerken, asıl amacın insanlığı iyileştirmek mi olduğu sorusunu soracağız. Burada ilaç sektörlerinin dünyayı ele geçirmek için birçok ülkede ekonomik savaşlara girdiğine de tanıklık edeceğiz. 2022 yılının ilk günlerinde, aşıya kavuşulmadan, ışığa kavuşulmayacak dünyanın duvarları daha da kalınlaşacak. Aşı olmayan, daha açık yazmak gerekirse yaşadığı ülkeye tüm kayıtlarını teslim etmeyen hiç kimseye sokaklarda özgürlük olmayacak. Bu da ilaç firmalarının hükümetlere baskısı olarak dönecek. Kısacası hükümetler ilaç firmalarıyla masaya oturduğunda kazanan ilaç firmaları olacak. Bu denklemleri ardışık şekilde görmesek de devam ettiğini göreceğiz.

  2022 yılında dünyanın Covid’le yolunun ayrıldığını da fark edeceğiz. Bu noktada geleceğimizi şekillendiren gen bilimciler olacak. Önümüzdeki aylarda bol bol gen bilimcileri konuşuyor olacağız. Zaten onlarda gelecekte kendilerinden daha fazla söz ettirecek. Ama ateş burcundaki tutulma, var olma mücadelesini kapatan ilginç insanların ilginç bilgilerine ve bizim geleceğimizi şekillendirmeye çalışan ulus üstü kurumları ve dünyaya mal olmuş isimleri masaya yatırmak istiyor. Hep birlikte izleyelim isterseniz ne dersiniz. 

  Teknolojik Savaşlardan Önce “Cyborg” İnsanın Tanımı Yapılacak

  Güneş Tutulması, adalet ve insanlığın nerede olduğunu bize sorgulatırken, bizler “cyborg” insana doğru yani teknolojik insana doğru yürümeye başlayacağız. Zaten elimizdeki telefonla kendi organımız gibi yaşadığımızı göz önünde bulundurursak, bu günlerden çok da uzakta olmadığımızı düşünebiliriz. Bizler artık birer IP adresiyiz. Çalışma şekillerimiz, eğitimimiz çok başka bir noktaya taşınacak. Zaten 2022’de de bunları bol bol konuşuyor olacağız. Farklı bir noktaya doğru evrilirken, ilk adımı bu tutulma ile atacağız.

  Dünyanın Geleceğini Sorguluyoruz

  Bugünlerde bizler adaleti, hakkı, en büyük ödülün itibar mı yoksa Nobel mi olduğunu konuşacağız. Nobel ödülünün kime verildiğini, saygın üniversitelerin araştırmalarını, insan DNA’sı ve insan embriyosunu ve bu kadar verinin big datanın nereden nereye gittiğini öğreneceğiz. Bir de tabii ki 1971 doğumlu, dünyaca ünlü, teknolojide çığır açmaya çalışan ama belki de arkasında ne olduğuna dair hiçbir şey bilmediğimiz, belki de devletler tarafından yönetilen Elon Musk’ı konuşacağız. Ünlü isimleri konuşacağız ve onların özel hayatlarıyla ilgili bilgileri öğreneceğiz. Gelecekte hackerler daha fazla gündemde olacak. Çok ciddi hacker olaylarına tanıklık edeceğiz. Ve kripto para dünyasında da çok ciddi sarsıcı olaylar da yaşanacak. Çünkü artık hacklenmeyen, stalklanmayan veya hiçbir bilginin gizli kalmadığını öğreneceğiz. Tabii bizlerin kendi küçük dünyasında bu bilgiler ne kadar ortaya çıkar ve kaç kişiyi rahatsız eder bilinmez ama gündemden hiç eksik olmayan Elon Musk gibi insanların bilgileri ortaya çıktığında biz dünyanın geleceğini sorguluyor olacağız.

  Öngörülemez Günler Başlıyor

  2021’de var olma mücadelesini veren bizler bu sefer özellikle, yılın son tutulmasında, ilginç, çok şaşırtıcı, haber akışlarına tanıklık edeceğiz. Bu iddialar biraz da farklı iddialarmış gibi gelecek bizlere. Şaşkınlığımız yüzümüzden okunurken, bu kadar da olmaz diyeceğiz. Özellikle Aralık ayının ilk haftasından itibaren arkanıza yaslanmalı ve dünyanın ne tarafa gittiğini tahmin etmek yerine ve sakince izlemenizi tavsiye ederim. Çünkü öngörülemez günler artık kapıda ve yavaş yavaş başlıyor. Elleriyle insanlığın bütün bilgilerini deşifre eden kişi ve kurumların, kendi elleriyle yarattıkları özünde bizden farklı olmayan kişilerle savaşırken, bize de izlemek düşecek. O yüzden de çok daha ilginç bilgilere vakıf olacağız, çok ilginç insanlarla ilgili.

  “2021 yılının başından beri yaşadığımız, var olma mücadelesini hepimiz 4 Aralık itibariyle kapatıyoruz. Bu tutulmanın içerisinde derin büyük sorular var aslında… Her kim olursa olsun vereceği kararlarla aslında kendi kendine hata yaptığını bu tutulma ile biraz daha fark edecek. İnşallah hepimiz hayatlarımıza bu tutulmanın ateşini değil, cesaretini alır ve sağduyuyu önce kendi hayatımıza sağlar, sonra korku duvarlarını yıkıp, hayata her zamankinden daha sıkı sarılmamız gerektiğini fark ederiz. İyiliğin kazanması için kolları sıvama vakti diyebilmeliyiz.”

  Astrolog Zeynep Turan

  Yazının Bütün Hakları Saklıdır

  Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

  15.11.2021

  Yazı kaynağı : www.twitburc.com.tr

  Yay Burcunda Güneş Tutulması 2021 Doğuyor

  Yay Burcunda Güneş Tutulması 2021 Doğuyor

  Yay Burcunda Güneş Tutulması

  Her yılın sonunda gerçekleşen Güneş Tutulması bir sonraki yılın nasıl olacağına dair habercisidir.Geçen sene Oğlak Burcunda ki Güneş Tutulması ve sonrasında gerçekleşen Yengeç burcunda ki i Ay Tutulması aslında bize 2020’nin nasıl geçeceğine dair bir öngörü vermişti.Covid ‘le sarsıldık bir çok yapılar ve düzenin değişimine sebep olurken Yengeçte ki Ay Tutulması ile evlere kapandık.

  14 Aralık ‘da Yay burcundaki Güneş Tutulması altıncı evde gerçekleşeceğinden bizlere genel anlamda sağlık ve günlük akışımızla ilgili şifalanmaların  ,yeni  yasal düzenlemelerin de habercisi yükselendeki Sabian derecesi çok enteresan ‘’ Bakteri büyüyüp bilgi ve hayata dönüşüyor’’ ayrıca Yeniay Sabian derecesi ise ‘’Mavi kuş evin kapısında duruyor’’ .

  An haritasına baktığımızda Merkür kavuşumlu ve Koç’daki Marsla olan uyumlu açı bizlere önümüzdeki altı ayın hızlı yeni buluşlar icatlar aşılarla ilgili gelişmeler aynı zamanda Covid’le birlikte hayatımızın başka bir bilgi ve anlama dönüştüğüne de işaret etmekte , evimizin kapısında duran mavi kuş iyi bir haber getiriyor diye düşünüyorum  tabii bu benim öngörüm umarım hayvanlarla ilgili bir takım sakıncalı durumlar hastalıklar da nüksetmez diyelim.İyiye yormak her zaman iyidir.

  Sabit yıldız açısından baktığımız da şifalayan bir yapı ve zor yollardan öğrenen bir kişinin öğretmen ve bilge olmasını anlatan yıldız kavuşumlu bir Tutulma etkisini göreceğiz.

  Güneş Tutulmaları bir yıla  yayılan en az 6 aylık etkisini deneyimleyeceğimiz makro ve mikro  başlangıçlardır.

  Yay Burcunda Güneş Tutulması

  Yay ‘la birlikte Başak ,Balık ,İkizler  burçlarının daha çok etkileneceği özellikle  burçların son haftalarında doğmuş olanların kaderi anlamda yeni başlangıçlar yapabileceğini söylemek isterim.  Doğum haritanızın hangi evinde Yay burcu varsa  orada bir takım yeniliklerinde başlaması için bitişleri de deneyimleyeceğiniz bir sürece girmiş bulunmaktayız.

  Bu Tutulma sonrasında 2021 yılının ilk tutulması yine Yay Burcunda 5 derecede Ay tutulması olarak gerçekleşirken demek ki bizim 2021 yılında yasalar,dinle  ilgili çatışmalar,sosyal medya internet,yüksek eğitimle ilgili bir takım kısıtlama ve yenilikler ,seyahat  ile ilgili konular şifa çalışmaları yani aşılarla ilgili konularla meşgul olacağız Hazirandaki Ay tutulmasının Sabian sembolü ise’’ Ağacın dalında duran bir baykuş ‘’.Demek oluyor ki bizler ne yapacağımızı bilmeden gireceğimiz bu yılı  deneyimlediklerimizden yola çıkarak bir bilgeye dönüşerek de tamamlayabiliriz.Unutmayalım ki haritamızda bulunan her bir iyi ve kötü yerleşim biz onları çalıştıramadığımız müddetçe hayata geçemez.Bu da bizim özgür irademize ve seçimlerimize götürüyor.Bu Tutulmanın en önemli etkisi ise dürüst ve ahlaklı bir duruş sergilemek bununun tam tersi bir durumda davranış sergilersek başımız çok ağrıyabilir.Bu arada  baş ağrısı demişken gerçekten migren baş ve göz ağrılarının da artacağı bir zaman dilimi.Alerji ve oto immün hastalıklar tetiklenebilir. Bu yüzden sağlığınıza uyku düzenine beslenmenize dikkat ediniz.Tutulmanın  burçlar üzerine etkisini incelersek

  Yay Burcunda Güneş Tutulması

  Koç

  Sevgili Koçlar sizlerin 9.evinizde gerçekleşen bir Güneş tutulması güzel başlangıçları müjdelemekte ayrıca size dost bir burç olduğundan kendinize güveniniz tam olarak işlerinize sarılacaksınız.Yeni başlangıçlar sosyal medya yayıncılık uluslararası konular,yüksek eğitim gibi konularda güzel başlangıçlar yaşayabilirsiniz.Size iyi gelecek bir yılında müjdecisi.

  Boğa

  Sevgili Boğalar 8.evinizde gerçekleşen Güneş tutulması sizi dönüştüren bir takım iş ve kredi ek gelirl konularında yeni düzenlemeler yapacağınız bir süreçten geçebilirsiniz.Algınızın ve farkındalığınızın gelişeceği önemli bir sürecin içerisine giriş yapıyorsunuz önümüzdeki altı aylık süreç içerisinde işleriniz ek gelirleriniz ve borçlanmalarınızla ilgili bir takım kararlar alarak hayatınızda ilerleyeceksiniz.

  İkizler

  Sevgili İkizler 7. Evinizde gerçekleşen bir Güneş Tutulması size iyi gelecektir gerek iş ve  ilişki anlamında yeni başlangıçlar ve bitişler yaşamanız olası özellikle bu yıl Kuzey Ay Düğümün de sizin tarafınızda olması size artı bir değer getirmekte yeni teklifler yeni başlangıçlar ve bitişleri genel olarak lehinize dönüşecek bir yılı deneyimleyeceksiniz.

  Yengeç

  Sevgili Yengeçler 6.evinizde gerçekleşen bir  Güneş Tutulması hayatınıza yeni bir düzen getirmekte aynı zamanda bir mahkeme süreci başlaması tamamlaması yeni bir çalışma ortamını beslenme ile ilgili yenilikleri de getirmekte Ne olursa sizin hayrınıza olduğunu bilerek hareket etmelisiniz hayatınıza yeni bir düzen geliyor ve bunu sevgiyle alıp kabul ediniz.

  Aslan

  Sevgili Aslanlar 5. Evinizde gerçekleşecek olan Güneş tutulması özellikle kalbi boş olanlara bir aşk bebek bekleyenlere bebek müjdesi hobilerinizle ilgili güzel bir gelişme verebilir.Önümüzde ki bir yılın güzel geçeceğini şimdiden size belirtebilirim mutluluk neşe sizden yana olacak

  Başak

  Sevgili Başaklar 4.evinizde gerçekleşecek olan bu tutulma size yeni bir ev alma satma kiralama aile kurma aile büyüklerinizle ilgili konularda yeni bir düzeninde habercisi sizin için kaderi bir süreç başlamakta ve önümüzde ki bir yıllık süreç içerisinde bu konularla ilgili olumlu anlamda sevinebilir yeni başlangıçlar yaparak yılın içerisinde evlililk ,miras  aile ilgili konuları deneyimleyebilirsiniz.

  Terazi

  Sevgili Teraziler mental anlamda ve yakın çevreniz iş hayatınızla ilgili olan alanda gerçekleşen bu Tutulma hayatınızla ilgili  olumlu anlamda bir takım kararlar almanıza yapacağınız sözleşme kısa seyahatlerle ilgili olumlu anlamda gündeminizin değişeceğini göstermekte.Güney Ay  Düğümü de burada olacağında iş konularında ve hukuki konularında emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz bir yıl sizi bekliyor olacaktır.

  Akrep

  Sevgili Akrepler para evinizde gerçekleşecek olan bu tutulma maddi ve manevi anlamda size güzel başlangıçları mutlulukları da vermekte özellikle bu dönem size yeni bir unvan ya da bir evlilik de getirebilir.Bu yıl sizin için adeta değişim ve dönüşüm yılı olacaktır.

  Yay

  Sevgili Yaylar kendi evinizde gerçekleşen Güneş Tutulması hayatınızda yepyeni bir dönemi açmakta özellikle Yay Burcunun son haftasında doğanlar hayatınızda yeni bir sayfa açılacak. İkili ilişkileriniz ,kariyeriniz ,bulunduğunuz ortamlar en önemlisi kendinizle ilgili yapacağınız değişimler hayatınızda ki değişimler sizi şaşırtacak.

  Oğlak

  Sevgili Oğlaklar 12. Evinizde gerçekleşen farkındalığınızın artacağı önemli bir süreç.Bu değişim sizin günlük akışınızla ilgili değişimler hayatınıza yeni bir düzen getireceksiniz.Özellikle sağlık,çalışma ortamınızla ilgili yeni bir sayfa açılacak.

  Kova

  Sevgili Kovalar 11.evinizde gerçekleşen Güneş Tutulmasında kendinizi iyi hissedeceğiniz bir zaman dilimi uzun zamandan beri arzu ettiğiniz hayallerinize kavuşabilirsiniz özellikle işiniz yoksa iş sahibi çocuk sahibi olmak isteyenlerin çocuk sahibi olacağı güzel zamanlar artık sizin zamanlarınız başladı gözünüz aydın

  Balık

  Sevgili Balık 10:evinizde gerçekleşen Güneş Tutulması kariyerinizle ilgili yeni başlangıçlar yeni kararlar alıyorsunuz.Sizi dönüşüterecek bir döneme giriyorsunuz özellikle bu haftada itibaren farkındalığınızın yükseleceği bulunduğunuz ortamlar gündelik akışınızla ilgili çalışma ortamınızda değişiklikler yaşayacaksınız.

  Arzum Koyuncu

  Yazı kaynağı : www.arzumkoyuncu.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap