Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  365 gün 4. full izle türkçe dublaj

  1 ziyaretçi

  365 gün 4. full izle türkçe dublaj bilgi90'dan bulabilirsiniz

  365 Gün: Bugün

  365 Gün: Bugün

  IMDB: 2.6

  Tür: Romantik, Dram,

  Yapım: 2022

  Yönetmen: Barbara Bialowas, Tomasz Mandes,

  Yazı kaynağı : www.filmmodu8.com

  365 Gün

  365 Gün

  IMDB: 3.3

  Tür: Romantik, Dram,

  Yapım: 2020

  Yönetmen: Barbara Bialowas, Tomasz Mandes,

  Yazı kaynağı : www.filmmodu8.com

  365 Gün Daha

  365 Gün Daha

  365 Gün serisinin son çıkan filmi olan The Next 365 Days, Laura ve Massimo arasında yaşanan olayların ardından çiftin ilişkilerinin büyük bir çıkmaza girmesini konu alıyor. Aralarında başta güven sorunu olmak üzere birçok problem yaşayan ikili, ilişkilerinin geleceği hakkında büyük bir belirsizlik yaşamaktadır. Bu sırada intikam almak isteyen Nacho, çifti ayırabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Polonya yapımı ve 4k formatlı bir film olan bu yapımın yönetmenlik koltuğunda Barbara Bialowas ve Tomasz Mandes otururken, filmin senaryo kısmında ise Bialowas ve Mandes’e Blanka Lipinska eşlik ediyor. Çarpıcı senaryosuyla dikkat çekmeyi başaran yapım, IMDB’den de 5.9 puan almayı başarıyor. Dram ve romantik türlerinde karşımıza çıkan filmin oyuncu kadrosunu ise Anna Maria Sieklucka, Michele Morrone, Simone Susinna, Otar Saralidze, Ewa Kasprzyk, Dariusz Jakubowski, Ramon Langa, Tomasz Mandes ve Natalia Siwiec gibi isimler oluşturuyor.
  Atlattıkları zorlu olayların ardından Massimo’nun eski sevgilisi ve onun yerini almaya çalışan kötü niyetli ikiz kardeşi, Nacho’un ailesi tarafından öldürülmüştür. Yaşanan bu trajik ve tehlikeli olay, iki aileyi bir anlaşma yapmaya itmiştir. Anlaşmaya göre Nacho’un ailesi, yaşanan bu olayların ardından bir daha asla ve asla Sicilya’ya ayak basmayacak; sadece kendi işlerini sürdürmeye devam edeceklerdir. Fakat Massimo ve Laura’ın arasındaki ilişkinin bitmesini isteyen ve onlardan intikam almak isteyen Nacho için bu anlaşmayı sürdürebilmek pek de kolay olmayacaktır. Aynı zamanda her ne kadar Nacho’yu fiziksel olarak görmese de bir türlü aklından çıkaramayan Laura, artık eskisi gibi biri değildir.
  Yaşanan saldırının ardından hayatta kalmayı başaran Laura, artık bambaşka bir kişiliye bürümüştür. Massimo ile evli olmanın beraberinde getirdiği sıkıntılar yüzünden artık yorulmaya başlayan Laura, içerisinde bulunduğu tehlikeli mafya hayatından bunalmaya ve evliliğini sorgulamaya başlamıştır. Kısa süre sonra Nacho’un da ortaya çıkmasıyla birlikte Laura, büyük bir seçimle karşı karşıya kalacak ve kimi istediğini sorgulamaya başlayacaktır.

  Yazı kaynağı : www.fullhdfilmizlesene.pw

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap