Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  3 aptal türkçe dublaj izle 1080p indir

  1 ziyaretçi

  3 aptal türkçe dublaj izle 1080p indir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  3 Idiots (3 Aptal) İndir - TR Dublaj Full HD 1080P | İndirin.co

  3 Idiots (3 Aptal) İndir - TR Dublaj Full HD 1080P | İndirin.co

  3 Idiots 3 Aptal İndir – TR Dublaj Full HD 1080P, Herkesin hayatı boyunca kesinlikle izlemesi gerektiği bir film olduğunu düşündüğüm 3 Idiots yani 3 Aptal filmini sizlere paylaşıyorum. Film, 3 öğrencisinin eğitim sistemine olan savaşını ve profesör Viru’ya karşı eğlenceli mücadelesini konu alıyor. Üç arkadaş olan Rancho Chhanched, Farhan Qureshi ve Raju Rastogi mühendislik okumaktadır. Ancak Raju ve Farhan bu bölümü okuma sebepleri istedikleri için değil, mecbur oldukları içindir. Farhan, babası zorladığı için mühendislik okurken, Raju ise ailesini iyi bir şekilde geçindirmek için mühendislik okumaktadır. Ancak Rancho, okumayı sevdiği ve mühendis olmak istediği için bu bölümü severek okumakta ve bu yüzdende oldukça başarılı olmaktadır. Rancho iki arkadaşına da sevdiği işleri yapmaları için ikna etmeye çalışırken, bir yandan da mevcut sistemi eleştirmektedir. Rancho’nun oldukça eğlence dolu sistem eleştirisini izlemek için 3 Idiots filmini aşağıdaki paylaştığım linklerden Türkçe Dublaj indirerek, full hd 1080P izleyebilirsiniz.

  BOYUT : 3,2 Cigolayt

  IMDB : 8,4

  GÖRÜNTÜ : 1080P

  DİL : Türkçe Dublaj

  RAR Şifresi : indirin.co

  DRIVE Link  MEGA Link

  Yazı kaynağı : www.indirin.co

  3 İdiots (3 Aptal) 1080p Türkçe Dublaj İndir [Dual]

  “Aamir Khan”

  3 İdiots Türkçe Dublaj İndir, Hindistan’da bir mühendislik fakültesine başlayan üç arkadaşı çeşitli eğlencelerini konu alan 3 İdiots filminde Raju, Farhan ve Rancho okula başladıkları zaman her biri farklı hikayelere sahiptir. Çeşitli nedenlerden dolayı mühendislik okumaya başlayan bu üç arkadaş okulun kendilerine derslerden fazlasını kattığını görecek ve sert eleştirilere karşı birlik olacaklar.

  3 İdiots (3 Aptal) filmini Türkçe Dublaj ve 1080p görüntü kalitesiyle indrebilirsiniz. Dual TR-EN ‘ dir.

  Yazı kaynağı : fullindirsene.net

  Yandex

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap