Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  3 adım ayt matematik çözümleri

  1 ziyaretçi

  3 adım ayt matematik çözümleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bakanlığımız YKS Sürecindeki Öğrencilerimize 3 ADIM Soru Bankaları ve Soru Çözüm Videoları İçin Hazırlanan Mobil Uygulama ile Yardımcı Kaynak Desteği Vermeye Devam Ediyor

  Bakanlığımız YKS Sürecindeki Öğrencilerimize 3 ADIM Soru Bankaları ve Soru Çözüm Videoları İçin Hazırlanan Mobil Uygulama ile Yardımcı Kaynak Desteği Vermeye Devam Ediyor

  Genel Müdürlüğümüz, Öğretim Materyalleri ve İçerik Geliştirme Daire Başkanlığı tarafından YKS'ye hazırlık sürecindeki öğrencilerimize destek olmak amacıyla 3 ADIM soru bankaları ile soru bankalarında yer alan tüm soruların çözüm videoları alanında uzman öğretmenler tarafından hazırlanmıştır.

  3 ADIM soru bankaları TYT Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türkçe, Tarih, Coğrafya, Felsefe ile AYT Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji derslerine yönelik olarak hazırlanmış, 04 Nisan 2022 Pazartesi günü öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin hizmetine sunulmuştur.

  Soru bankaları; YKS konu ve kazanımlarının tamamını kapsamakta ayrıca her konunun kolay, orta ve zor testlerinden oluşmaktadır. Testlerin başında yer alan karekodlar aracılığıyla soruların çözüm videolarına ulaşılabilmektedir.

  3 ADIM soru bankalarına https://ogmmateryal.eba.gov.tr/ ve http://yardimcikaynaklar.meb.gov.tr/ adreslerinden ulaşılabilmektedir.

  3 ADIM soru bankalarına yönelik özel olarak hazırlanan Mobil Uygulama Google Play Store ve App Store'a yüklenmiş ve öğrencilerimizin kullanımına sunulmuştur. Kolay, anlaşılır ve kullanıcı dostu özelliklere sahip mobil uygulama soru bankalarında yer alan tüm soruların çözümlerini içermektedir. Soru bankalarına bağlı olarak güncellenecek olan mobil uygulama cep telefonları ve tabletlere tam uyumlu çalışmaktadır.

  Mobil soru bankasına,

  Google Play Store

  http://meb.ai/KYMtXJ

  App Store

  http://meb.ai/GqT1JI

  adresinden ulaşılabilmekte

  05-04-2022

  Yazı kaynağı : ogm.meb.gov.tr

  Genel Müdürlüğümüzce Hazırlanan 3 Adım TYT, AYT, YDT Soru Bankaları Öğrencilere Ulaştırılıyor

  Genel Müdürlüğümüzce Hazırlanan 3 Adım TYT, AYT, YDT Soru Bankaları Öğrencilere Ulaştırılıyor

  Millî Eğitim Bakanlığı tarafından 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı Kasım ayından itibaren   derslerin pekiştirilmesi ve öğrenme kayıplarının giderilmesi amacıyla öğretmen ve öğrencilere yönelik olarak yardımcı kaynaklar hazırlanarak yardımcıkaynaklar.meb.gov.tr adresinden yayınlanmaya başlanmıştır. Bu kapsamada Ortaöğretim Genel Müdürlüğü olarak her derse yönelik çalışma defterleri, kavram öğretimi kitapları, İngilizce oyun temelli etkinlik kitapları, TYT ve AYT'ye hazırlık video çözümlü soru bankası ve yazılıya hazırlanıyorum etkinlikleri hazırlanmış ve öğrenci ve öğretmenlerimizin kullanımına sunulmuştur.

  Öğretmen ve öğrencilerimizin öğrenme gereksinimlerini karşılamak amacıyla Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na yönelik TYT, AYT, YDT konularını kapsayan soruların yer aldığı bir materyale ihtiyaç duyulmuştur.  TYT ve AYT konu başlıklarını kapsayan soruların öğrenme kayıpları da göz önünde bulundurularak üç aşamalı (Kolay ve Orta / Orta ve Zor / Zor ve 2018-2021 Yılları arası ÖSYM YKS'de çıkmış sınav soruları) olarak hazırlanması planlanmıştır. Bu doğrultuda yapılan hazırlık çalışmaları sonucunda yeni nesil sorular hazırlanmıştır. Ayrıca YKS de çıkmış sorular ve ders kitaplarında yer alan sorulardan ders, ünite ve konulara uygun sorular seçilmiştir.

  Hazırlanan TYT ve AYT düzeyinde Matematik, Türkçe, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih Coğrafya, Felsefe ve YDT düzeyinde İngilizce 3 ADIM SORU BANKALARI'nın basım ve dağıtımı tamamlanarak üniversite sınavına hazırlanan tüm öğrencilerimize gönderilmiştir.

  Tüm soru bankalarının video çözümleri hazırlanarak karekodlar ile kitaplara eklenmiştir. Ayrıca tüm soruların video çözümlerine hazırladığımız 3ADIM MOBİL SORU BANKASI uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

  Mobil uygulamalar için:

  https://ogmmateryal.eba.gov.tr/3-adim-mobil-uygulama

  29-04-202229-04-202229-04-202229-04-202229-04-2022

  Yazı kaynağı : ogm.meb.gov.tr

  AYT Matematik Soru Bankası

  İletişim Bilgilerimiz

  BAĞLAR MH. MİMAR SİNAN CD. NO: 52 GÜNEŞLİ BAĞCILAR İSTANBUL

  0 212 655 04 00

  [email protected]

  Yazı kaynağı : www.isabetdijital.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap