Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  27 haziran survivorda kim elendi 2022

  1 ziyaretçi

  27 haziran survivorda kim elendi 2022 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  VEDA ETTİ! SURVİVOR KİM ELENDİ, ADAYA KİM VEDA ETTİ? Bugün akşam Survivor'da adaya veda eden isim belli oldu! 27 Haziran 2022 Survivor kim elendi son dakika - Yaşam Haberleri

  VEDA ETTİ! SURVİVOR KİM ELENDİ, ADAYA KİM VEDA ETTİ? Bugün akşam Survivor'da adaya veda eden isim belli oldu! 27 Haziran 2022 Survivor kim elendi son dakika - Yaşam Haberleri

  SURVIVOR 1. ELEME ADAYI KİM OLDU?

  Survivor 2022 1. ve 2. eleme adayı açıklandı.

  Survivor 2022 1. eleme adayı Nisa Bölükbaşı oldu.

  2. eleme adayı ise Hikmet Tuğsuz oldu.

  DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

  Survivor'da dokunulmazlık oyunu kazananı belli oldu. Survivor 2022 dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı ikinci kez Batuhan Karacakaya oldu.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Son dakika: Survivor'da kim elendi? Bu akşam Survivor'a kim veda etti? 27 Haziran 2022 Survivor SMS sıralaması, puan durumu

  Survivor kim elendi, kim gitti? 27 Haziran 2022 bugün Survivor'da elenen isim kim oldu? Survivor hangi isim elendi? 2022 Survivor 5. si kim oldu?

  Survivor kim elendi, kim gitti? 27 Haziran 2022 bugün Survivor'da elenen isim kim oldu? Survivor hangi isim elendi? 2022 Survivor 5. si kim oldu?

  Survivor elenen kim oldu? 2022 Survivor All Star'da yarışmacı sayısı git gide azalıyor ve heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Bu sene şampiyon kim olacak merak ediliyor. Survivor'da bu hafta kim elendi ve Survivor adaya veda eden isim kim oldu merak ediliyor. Survivor eleme adayları; Adem, Hikmet ve Nisa olmuştur. Survivor kim elendi? 2022 Survivor adaya kim veda etti? seyirciler tarafından merak ediliyor. Survivor kim elendi? 2022 Survivor adaya kim veda etti? Survivor'da kim adaya veda etti? Survivor'da kim gitti? Survivor kim elendi? 27 Haziran Survivor'da elenen isim kim oldu? Survivor 2022 All Star hangi isim elendi?

  Bugünkü dokunulmazlığı Ayşe kazandı. Böylelikle Adem otomatikman 3. eleme adayı olmuş oldu.

  Bu haftanın eleme adayları:

  Survivor kim elendi, kim gitti? 27 Haziran 2022 bugün Survivor'da elenen isim kim oldu? Survivor hangi isim elendi? 2022 Survivor 5. si kim oldu?1. eleme adayı : Nisa

  Survivor kim elendi, kim gitti? 27 Haziran 2022 bugün Survivor'da elenen isim kim oldu? Survivor hangi isim elendi? 2022 Survivor 5. si kim oldu?2. eleme adayı : Hikmet

  Survivor kim elendi, kim gitti? 27 Haziran 2022 bugün Survivor'da elenen isim kim oldu? Survivor hangi isim elendi? 2022 Survivor 5. si kim oldu?3. eleme adayı : Adem

  Survivor'da bu hafta kim elendi ve Survivor adaya veda eden isim kim oldu merak ediliyor. Survivor'da bu haftanın eleme adayları Adem, Hikmet ve Nisa oldu. Henüz adaya kim veda etti açıklanmadı. Birazdan elenen isim açıklanacak...

  ELENEN İSİM : HİKMET

  Survivor kim elendi, kim gitti? 27 Haziran 2022 bugün Survivor'da elenen isim kim oldu? Survivor hangi isim elendi? 2022 Survivor 5. si kim oldu?Elenen isim Hikmet oldu.

  Hikmet adaya veda ediyor ve Survivor 2022'yi 5. tamamlıyor.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Survivor kim elendi kim gitti? 27 Haziran 2022 Survivor'da dokunulmazlığı kim aldı, kim kazandı? - Magazin Haberleri

  SURVİVOR ELEMESİ GERÇEKLEŞTİ! 27 Haziran Survivor'dan kim elendi? SMS oylama sonuçları belli oldu?

  SURVİVOR ELEMESİ GERÇEKLEŞTİ! 27 Haziran Survivor'dan kim elendi? SMS oylama sonuçları belli oldu?

  Survivor All Star'dan elenen son isim netleşti. Tv8 ekranlarında yayınlanan yarışmada dokunulmazlık oyunu ve eleme heyecanı nefes kesen anlara neden oldu. Büyük final öncesi son düzlüğe giren yarışmada bireysel dokunulmazlık oyununu Ayşe kazanırken, yarı final biletini de garantiledi. Nisa ve Hikmet'in eleme adayı olup, Batuhan'ın da yarı finalist olmasından dolayı Adem direkt potaya girdi. Potadaki yarışmacıların belirlenmesinin ardından Acun Ilıcalı halktan gelen SMS oyları ile bu hafta Survivor 2022'den elenen yarışmacının Hikmet olduğunu duyurdu.

  Büyük finale son bir adım kala Survivor'a veda eden Hikmet'in vedası Adem ve Nisa'yı bir adım daha finale yaklaştırırken; Acun Ilıcalı Hikmet'in elenmesini beklemediğini söyledi.

  SURVİVOR'DAN KİM ELENDİ?

  30 Haziran Perşembe günü yapılacak olan büyük final öncesi Dominik'te son eleme gerçekleşti. Bu hafta Batuhan'dan sonra bireysellik kolyesini alarak yarı final koltuğunu garantileyen ikinci isim Ayşe oldu. Bu sonuçta Adem direkt eleme potasında girdi. Heyecanlı ve duygu dolu anların yaşandığı haftanın elemesinde, eleme adayları olan Nisa, Hikmet ve Adem'in SMS sonuçları açıklandı.

  Acun Ilıcalı bu hafta rakiplerinden daha az SMS oyunu alarak Survivor All Star'dan elenen yarışmacının Hikmet olduğunu duyurdu. Survivor 2022 olma rüyasına finale kısa süre kala veda eden Hikmet son kez duygularını dile getirdi.

  2019 sezonunda sakatlık yaşadığını ve üç yıllık bir tedavi süreci olduğunu söyleyen Hikmet Tuğsuz, "2019'da yarım kalan bir hikayem vardı, 2022'de beni tekrar buraya davet ettiniz. Davet etmeden önce de 3 yıllık bir tedavi sürecim vardı. Buraya gelene kadar bana oy atan destekleyen bütün güreş camiasından, sevenlerimden herkesten Antalya'mdan Allah razı olsun. Buraya kadarmış. 36 yarışmacı içinden iyi geldiğimi düşünüyorum. Son zamanlarda biraz performansım düşü evet. Zaman zaman yükseltmeye çalıştım ama yapacak bir şey yok buraya kadarmış. Arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Size ve ekibinize teşekkür ederim." dedi.

  ACUN ILICALI FİNAL OYUNLARINI AÇIKLADI

  Konseyde büyük finale değinen Acun Ilıcalı oynanacak final oyunlarını açıkladı. Ilıcalı, "Survivor Allstar'da son ada konseyi bu. Yarın Survivor'da son final oyunları oynanacak ve sonra yolculuğa çıkıyorsunuz. Yarın bir oyun oynanacak sonuncu olan aday olacak kalan 3 kişi arasından yine sonuncu olan diğer aday olacak. Bu iki kişi İstanbul'da ilk gün canlı yayında oylamaya çıkacak" dedi.

  SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

  Eleme konseyinden önce Survivor'da sezonun son dokunulmazlık oyunu oynandı. 5,5 aydır Dominik'te şampiyonluk için mücadele veren yarışmacılar, bu kez yarı final koltuğunu garantileyip İstanbul'a gitmek için zorlu parkurda karşı karşıya geldi. Sıralama turunda en iyi süreyi yaparak direkt yarı finale çıkan isimler Ayşe, Nisa ve Batuhan oldu. Adem ise ilk turda elendi.

  Kıran kırana mücadelede Nisa Batuhan'a elenirken, finalde Ayşe ve Batuhan mücadelesi yaşandı. Zorlu engellerin yer aldığı parkurda Ayşe aldığı son sayı ile kolyenin sahibi oldu. Hem sezonun hem de haftanın son dokunulmazlık oyununu kazanan Ayşe böylece İstanbul'daki yarı finali garantileyen 2. isim oldu. Pazar akşamı oynanan dokunulmazlık oyununda yarı final biletini alan ilk isim Batuhan olmuştu.

  YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap