Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  25 ocak çılgın sayısal loto sonuçları

  1 ziyaretçi

  25 ocak çılgın sayısal loto sonuçları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  SON DAKİKA: SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI! Milli Piyango Online ile 25 Ocak 2023 Çılgın Sayısal Loto sonuçları BELLİ OLDU! MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları bilet sorgula

  SON DAKİKA: SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI! Milli Piyango Online ile 25 Ocak 2023 Çılgın Sayısal Loto sonuçları BELLİ OLDU! MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları bilet sorgula

  25 OCAK 2023 SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI!

  Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları, 25 Ocak 2023 Çarşamba akşamı saat 21.30 itibarıyla açıklandı. Şanslı numaraları öğrenmek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

  25 OCAK 2023 ÇILGIN SAYISAL LOTO BİLET SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

  25 OCAK 2023 ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ I CANLI

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  25 Ocak Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları sorgulama ekranı!

  25 Ocak 2023 Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları

  25 Ocak 2023 Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları

  Çılgın Sayısal Loto kazandırmaya devam ediyor. 25 Ocak 2023 Çılgın Sayısal Loto çekilişi Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak gerçekleştirildi. Çekiliş sonrası bu akşamın kazandıran numaraları belli oldu.

  İşte, 25 Ocak 2023 Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve Çılgın Sayısal Loto sorgulama ekranı....

  Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 26-29-40-63-70-88 ve 72 (Joker) oldu.  Süper star numarası ise 65 oldu.

  ÇEKİLİŞ SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

  ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

  Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

  Çılgın Sayısal oynamak için www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.
  Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama: 25 Ocak Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye...

  Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama: 25 Ocak Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye...

  Çılgın Sayısal Loto çekilişi her hafta Pazartesi-Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlileri ile buluşmaya devam ediyor. Çılgın Sayısal Loto'da bu haftanın son çekilişi gerçekleştirildi. Çekilişin ardından oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini merak eden vatandaşlar Milli Piyango Online üzerinden biletlerini sorgulayabiliyor. İşte 25 Ocak Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar...

  Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 26 - 29 - 40 - 63 - 70 - 88 ve 72 (Joker) oldu. Süper star numarası ise 65 oldu.

  ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI SORGULAMA SAYFASI

  SÜPERSTAR NEDİR?

  SüperStar, Çılgın Sayısal Loto'ya eklenen ve tutturduğun numara sayısına göre değişen oranlarda kazanç miktarını arttıran yeni bir özelliktir. SüperStar oynamak için Çılgın Sayısal Loto’da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz.

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap