Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  24 kasim ogretmenler gunu mesaji

  1 ziyaretçi

  24 kasim ogretmenler gunu mesaji bilgi90'dan bulabilirsiniz

  ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI, SÖZLERİ 2022... Resimli 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı, anlamlı, kısa ve uzun mesajlar

  2022 ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI EN GÜZEL, EN ANLAMLI ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI VE SÖZLERİ

  Öğretmenler Günü Mesajları - Anlamlı 24 Kasım Mesajları

  Her yıl olduğu gibi bu yıl da kasım ayı geldiğinde öğretmenler günü de yaklaşıyor demektir. Yavaş yavaş yaklaşan öğretmenler gününün heyecanı herkes gibi bizi de sardı. Onları büyük bir minnetle aldığımız öğretmenler gününde onlar için güzel bir öğretmenler günü mesajı hazırlamanın da zamanı geldi… En güzel öğretmenler günü mesajları için sitemizdeki fikirlerden faydalanabileceğiniz gibi yaratıcılığınızı da konuşturabilirsiniz. Böylece tam olarak içinizden geçenleri yansıtmış olacağınız duygusal öğretmenler günü mesajları yazabilir ve öğretmenlerinizi mutlu edebilirsiniz.

  Hayatınızda büyük emekleriyle önemli bir yer edinen çok değerli öğretmenlerinizin özel günlerinde duygularınızı ifade etmenizi sağlayacak anlamlı öğretmenler günü mesajı arşivi muhakkak etkili olacaktır. Öğretmenler günü hediyeleri   hazırlayıp öğretmenler günü ile ilgili mesaj yazarak süslemek istiyorsanız sizin için toparladığımız en güzel öğretmenler günü mesajları burada…

  Hayatımızın uzun bir bölümünü, pek çoğumuz okul sıralarında geçirdi. Bu zamanlarda, küçük yaşlarda olduğumuzdan ya da yeterli olgunluğa ulaşmadığımızdan ötürü, bu mesleği ne denli önemli olduğunu tam anlamıyla kavrayamamış olabiliriz. Özellikle o zamanlarda, bize bilgilerini aktaran öğretmenlerimizi yeterince önemsememiş; hatta onlara kızmış bile olabiliriz. Zamanın akışına kendimizi kaptırıp, mesleklerimizi elimize aldığımızda bu mesleklere ulaşma yolculuğumuzun önemli kahramanlarının, öğretmenlerimiz olduğunu şimdilerde çok daha iyi anlıyoruz. Belki de bu özel günler, uzun süredir görmediğimiz, okul sıralarından beri aklımıza gelmeyen öğretmenlerimizi hatırlamamıza vesile olacaktır.

  Çağımızda sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla Öğretmenler Günü mesajı Facebook, Twitter, Instagram gibi platformlar aracılığıyla iletiliyor. Öte taraftan elbette Öğretmenler Günü mesajlar ya da telefon aramaları ile de kutlanabilir. Bunun için kişisel olarak yazdığımız mesajların yanı sıra hazır iletiler ile de öğretmenlerimizin kalbine dokunabiliriz. Her öğretmen için öğrencileri tarafından hatırlanmak büyük bir gurur vesilesidir.

  Öğretmenler Günü için mesajlar aradığımızda, onlara olan sevgimizi etkili bir şekilde ifade edebilecek cümleleri internette rahatlıkla bulabiliriz. Bu özel günde öğretmenleri sadece öğrenciler değil üst düzey yöneticiler, resmi kurum temsilcileri de bildirileriyle anımsarlar. Örneğin, her sene 24 Kasım günü geleneksel biçimde Milli Eğitim Bakanı Öğretmenler Günü mesajı yayınlamayı ihmal etmez. Kendini ifade etmekte zorlanan kişiler için de hazır öğretmenler günü mesajları adeta kurtarıcı niteliğindedir.

  Yazı kaynağı : www.hediyesepeti.com

  ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI KISA ANLAMLI (RESİMLİ): Duygusal, en güzel, kısa-uzun, anlamlı ve 2022 öğretmenler günü mesajları.. 24 Kasım Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  Öğretmenler Günü Mesajları & 24 Kasım Mesajları

  Öğretmenler Günü

  Mutlu anlar yaratmak için birçok fırsat vardır ve her kutlama, ilişkileri güçlendirmek için mükemmel bir zamandır. Öğretmenlik, dünyaya daha fazla eğitimli bir nüfus kattığı için en asil mesleklerden biri olarak kabul edilir. Öğretmenler, bilgi ve bilgeliği yaymak için kariyerlerini seçen nadide kişilerdir. Ülkeyi gelişmiş aşamaya, ancak eğitimli işini seven öğretmenler getirebilir. Bunun için doğru rehberlik ve vizyonla iyi eğitimli olmalıdırlar. Bir öğretmen öğrencilere sadece ders kitaplarındaki dersleri öğretmekle kalmaz, aynı zamanda bir çocuğu sosyal olarak sorumlu bir kişi haline getirir. Öğrencileri için her zaman rol modeldirler ve bir bütün olarak toplum tarafından saygı görürler. Bu yüzden Öğretmenler Günü, öğrenciler ve öğretmenler arasındaki kuvvetli ilişkiyi kutlamaya aracı olur. İyi insanlar yetiştirmek için öğrencilere verilen değerli katkılarından dolayı takdir edilmesi ve teşekkür edilmesi gereken kişiler, öğretmenlerdir. Çocuklar, zamanlarının çoğunu evde değil de okulda geçirdikleri için genellikle öğrencilerin ikinci anneleri öğretmenler olmuştur. Her öğretmenin en iyi niteliğini ve öğrettiği en değerli dersleri anmak için Öğretmenler Günü özenle kutlanmalıdır. Aşağıda, hazırladığımız Öğretmenler Günü mesajları sayesinde size bütün kalbiyle özen gösteren öğretmenlerinizin ne kadar kıymetli olduklarını anlatabilirsiniz. Emeklerinin karşılığının bir mesajla verilmeyeceğini biliyorsunuz ama anlamlı günlerinde onları hatırladığınızı göstermeniz bile çok kıymetli olacaktır. Sevdiği çiçeklerden oluşan öğretmene çiçek buketi yaptırarak içerisine mesaj kartı bırakıp, sevginizi anlamlı ve etkili bir şekilde dile getirebilirsiniz.


   

  Öğretmenler Günü Mesajları

  Öğretmenlik, bir kişinin bilgiyi yaymasına, bilgeliği paylaşmasına ve gençleri gelecekte yetenekli ve sorumlu yetişkinler olarak inşa etmesine izin veren kutsal bir meslektir. Bu anlamda, bu dünyanın geleceği gerçekten bir öğretmenin elindedir. Öğretmenler, öğrencilere büyük bir özen ve sabırla bildiği her şeyi öğretir ve tıpkı bir evlat yetiştirir gibi her öğrencisine ayrı ayrı özen gösterir.  İyi bir öğretmen bir çocukta hayal gücünü geliştirebilir, umut etmeyi öğretebilir ve öğrenme sevgisini doğru bir şekilde aşılayabilir. Öğretmenler Günü, gelişim ve eğitim süreci boyunca yanımızda olan kıymetli insanlara  teşekkür etmek ve  onları bu anlamlı günlerinde anıp onlara olan minnetimizi göstermek için çok özel bir fırsattır. Sizde büyük bir etki bırakan en iyi öğretmeninize Öğretmenler Günü dileklerinizi iletmeyi asla unutmamalısınız. Aşağıdaki Öğretmenler Günü dileklerinden, mesajlarından ve sözlerinden birini seçerek, saygı ve sevginizi öğretmeninizle paylaşabilirsiniz. Bu Öğretmenler Gününde, saygıdeğer öğretmenlere, Öğretmenler Gününü kutlayacak, kalbinizden gelen sözler ve mesajlar gönderip, çabalarını anlamlı bir şekilde takdir edebilirsiniz. Aşağıdaki örneklere bakıp, tercihinize göre Öğretmenler Günü mesajlarından birini seçip size elinden gelenin en iyisini yapan öğretmeninizle paylaşabilirsiniz.

  Anlamlı Öğretmenler Günü Mesajları

  Ebeveynler, bizlere hayat dersi veren ilk öğretmenlerdir ve onlardan sonra, bizi hayatta ileriye taşıyan ve emek verecek olan öğretmenlerimiz gelir. Genç ve etkilenebilir yıllarımızda öğretmenlerimiz, karakterimizin şekillenmesinde çok önemli bir rol oynarlar ve hayat hakkında birçok ders verip genellikle evimizin dışındaki rol modellerimiz, ilham kaynağımız ve ebeveyn figürlerimiz olurlar. Bazen bize karşı sert tavır takınmış olabilirler, ancak geriye dönüp baktığımız zaman, sadece yeteneklerimizi şekillendirmek, korkularımızla savaşmamızı ve zayıf yönlerimiz üzerinde çalışmamızı sağlamak için yaptıklarını görebiliriz. Aslında, öğretmenlerimiz, sadece eğitimle alakalı bize bilgi vermekle kalmaz, aynı zamanda sorunlara çözüm bulmamız için merak uyandırır, teşvik eder ve öğrenmemize yardımcı olurlar. Hayatımızdaki bu önemli insanları onurlandırmak için Öğretmenler Günü dünya çapında önemli bir gün olarak kutlanmaya devam etmektedir. Yaşımız kaç olursa olsun, öğretmenlerimizin öğrettiği dersleri asla unutmamalıyız. Onlar, biz gelişmeye başlarken ahlaki değerlerimizin temellerini oluşturur, bizleri sevgi ve özenle yetiştirirler. Bu Öğretmenler Günü, sevimli öğretmenlerimize onları ne kadar çok sevdiğimizi söyleme fırsatı olabilir. Öğretmenler Günü kutlama mesajının yanında saflığın sembolü olan orkide çiçeğinin içerisine sevimli ve anlamlı notlar ekleyebiliriz. Böylece onlara ne kadar önem verdiğimizi anlatmış oluruz. 

  Bu Öğretmenler Gününde öğretmenlerinize gönderebileceğiniz birkaç anlamlı mesajları, sizler için listeledik. Aralarından birini seçip, size emek veren öğretmeninizle paylaşabilirsiniz.

  24 Kasım Öğretmenler Gününe Özel Mesajlar

  Öğretmenlik, bir kişinin bilgiyi yaymasına, bildiği bilgileri paylaşmasına ve öğrencilerini gelecekte yetenekli ve sorumlu yetişkinler olarak inşa etmesine yardımcı olan kutsal bir meslektir. Bu anlamda, dünyanın gelecek nesilleri gerçekten bir öğretmenin elinde olabilir. Öğretmenler, öğrencilerine büyük bir özen ve sabırla bilgilerini öğretir ve gösterdikleri emek herkes tarafından takdir edilmelidir. Öğretmenler Günü, öğretmenleri verdikleri emeklerinden dolayı takdir etmek için özel bir fırsat olup, öğrencilerine eğitimin gücünü verme konusundaki katkılarından dolayı yaptıkları fedakarlıkların farkında olduğumuzu göstermek için kutlanır.

  Öğretmenler, elimizi tutan, zihnimizi açan, kalbimize dokunan bir arkadaş, eğitmen ve bazen hayat rehberidir. Öğretmenler, iyi değerleri aşılayarak bizleri sorumlu vatandaşlar haline getirir ve bizi sınavların ötesinde bir hayata hazırlarlar. Sizde, büyük bir etki bırakan en iyi öğretmeninize samimi ve sıcak dileklerinizi iletmeyi asla unutmamalısınız. Bu Öğretmenler Gününde, saygıdeğer öğretmeninize, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun diyebilmek için kalbinizden gelen cümleler ve mesajlar göndererek çabalarını anlamlı bir şekilde takdir edebilirsiniz. Aşağıdaki örneklerden ilham alarak Öğretmenler Günü dileklerinden birini seçip paylaşabilirsiniz.

  Kısa Öğretmenler Günü Mesajları

  Bu bölüm size, çok çeşitli Öğretmenler Günü mesajları, sözleri ve öğretmeniniz için onu kesinlikle mutlu edecek takdir sözleri sunuyor. Öğretmenler, gerçek kahramanlardır. Bize sadece matematik, türkçe ve diğer okul konularını öğretmek ile kalmayıp, aynı zamanda bize iyi insanlar olmayı da öğretirler. Bu yüzden hepimiz onlara minnettarız ve çalışmalarını nasıl takdir ettiğimizi bilmelerini isteriz. Öğretmenlerimiz en iyi yol göstericimiz, akıl hocamız ve rehberimizdir. Bu nedenle bize her zaman inanan ve en iyi bilgiyi veren öğretmenimize teşekkür etmek için kısa mesaj gönderebiliriz. Her durumda ve ihtiyaç duyduğumuz her an için öğretmenimizin biz sunduğu sonsuz desteğine her zaman minnettar olabiliriz.

  Siz de yaklaşan Öğretmenler Gününde öğretmeninizi etkilemek ve şaşırtmak için en iyi Öğretmenler Günü mesajını arıyor olabilirsiniz. Bu yüzden, hayatınızda olumlu bir fark yaratan öğretmenler için yürek ısıtan, minnet duygulu ve teşekkür mesajlarından bazılarını sizlerle paylaşarak, duygularınızı anlatmanız için size yardımcı olmayı istedik. Öğretmeninize olan sevginizi ve saygınızı kelimelerle anlatmanız için uzun uzun cümlelere kurmanıza gerek yoktur; çünkü bazen doğru söylenmiş iki kelime bile duygularınızı anlatmaya yetecek güçtedir. İşte kısa Öğretmenler Günü mesajları koleksiyonumuz:

  Uzun Öğretmenler Günü Mesajları

  Öğretmenler gelecek hayatta nasıl insanlar olmamız konusunda bize yol gösterici olurlar. Doğru zamanda mükemmel birey olmak, hayatımızın sonuna kadar kişiliğimizin gelişmesinde yeterli olabilir. Yaşımızın farklı dönemlerinde her zaman değişim belirtileri gösterebiliriz. Öğretmenler tam da bu aşamada çoğu zaman bize güvenen başlıca kişiler olabilirler. Başarılı olabileceğimiz bir güç figürü olarak sadece onun güvenine sahip olma deneyimi, bizi zamanın sonuna kadar yönlendirebilir. Öğretmenler Günü, öğretmenlerin bize verdikleri emeklerinden dolayı kutlamayı hak ettiği özel bir gündür. Bu özel günde onları unutmayıp, verdiğimiz değeri birkaç güzel sözle anlatabiliriz. Üstelik bize verdikleri emeklerinin yanında bir mesaj bile yetersiz kalabilir. Anlamlı bir teraryumile beraber kutlama mesajını da ekleyerek bu özel günü daha da anlamlı hale getirebiliriz.

  Öğretmeninizin Öğretmenler Gününü kutlamak için havalı ve mükemmel uzun mesajlar mı arıyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz! Sizin için hazırladığımız uzun Öğretmenler Günü mesajları sayesinde duygularınızı açık bir şekilde iletebilirsiniz. Duygu yoğunluğunun her zamankinden daha da anlamlı olduğu bu günlerde, ihtiyacınız olan tek şey belki de kısa bir mesajdır. işte duygularınıza tercüman olacak mesaj örnekleri:

  Öğretmenler Günü Duygusal Mesajlar

  Öğretmenler sadece eğitim sisteminin ana bileşenlerinden biri olarak görülmekle kalmaz, destekleyici ve motive edici öğretmenler, öğrencilerin hayatında önemli bir rol oynar. Değerli ve özverili öğretmenler, işlerini sadece bir meslek olarak görmeyen, bilgeliği ve bilgiyi yaymayı yegane sorumluluk kabul eden kişilerdir. Öğrencilerin yolunu aydınlatır ve öğrencilerine gerçek bir rehberlikle doğru yolda ilerleyerek hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan harika insanlardır. Öğretmenler, öğrencilerine başarıları arasında olabilecek her şeye hazırlıklı olmaları için her zaman kendilerinden ödün vermeyi göze alan değerli insanlardır.

  Öğretmenler Günü, hayatımızı anlamlı hale getirmede büyük rolü olan sevgili yol göstericimize ve rehberlerimize tatlı jestlerimizi, minnettarlığımızı, takdirimizi ve saygımızı sunduğumuz özel bir  gündür. Hepimizin, okul yetkilileri tarafından düzenlenen geleneksel Öğretmenler Günü kutlama yöntemiyle ilgili bazı önemli anıları mutlaka vardır. Şu anda hayatımızda ne olursak olalım ve sahip olduğumuz değerler sadece ebeveynlerimizin bize öğrettiği şeyler değildir aynı zamanda öğretmenlerimizin bize gösterdiği emeklerin de büyük katkısı vardır. Öğretmenlerimiz ve yol göstericilerimiz hayatımızda kesinlikle unutamayacağımız önemli bir rol oynarlar. Bu nedenle, Öğretmenler Günü kutlamanızı süper eğlenceli ve bir o kadar da unutulmaz kılmak için burada bazı düşünceli, anlamlı mesajlar, dilekler ve sözler listeledik. O halde daha fazla beklemeden mesajları incelemeye başlayabilirsiniz.

  Öğretmen Anneye Kutlama Mesajları

  Öğretmenlerin hayatımızın her alanını aydınlatmadaki katkısı kelimelerle anlatılamaz. Her öğretmen bunca yıldır yaptıkları ve bu zor günlerde hala yapmakta oldukları şeyler için saygıyı ve takdiri hak ediyor. Her öğrencinin hayatında her zaman silinmez bir iz bırakırlar. Daha fazla sayıda öğrenciye sahip olmaları önemli değildir, ancak orada öğretecek harika öğretmenlere sahip olmak şüphesiz en önemli şeylerden biri olmuştur. Küçük bir sınıftan aldığımız öğretiler sadece sınavlarla sınırlı kalmayıp, günlük hayatımızda da etkisi büyüktür. Duygularınızı yansıtan doğru kelimeler kullanmak, tebrik etmeye değer bir olayı kutlamanın en iyi yoludur. Hayatınızın her alanında yol göstericiniz olan anneniz öğretmenlik yapıyorsa sizin gibi daha nice çocuğa da annelik yapıyor demektir. Hem anne hem de öğretmen olarak hayran olduğunuz bu kişiye, bu özel günde sevginizi dile getirebilirsiniz. Başarısını ve çabasını takdir etmek için kolayca bir mesaj gönderebilirsiniz. Mükemmel kelimeleri seçmekte zorlanıyorsanız veya harika bir kutlama mesajı yazamıyorsanız, endişelenmeyin; çünkü biz size yardım etmek için buradayız. Mutluluğunuzu ifade etmek için en sevdiğinizi, liste içerisinden seçip sevdiklerinize gönderebileceğiniz çeşitli mesajlar için dikkate değer yürekten mesajlar koleksiyonumuz var. Tüm bu mesajlar, inanılmaz ve değerli öğretmenler için, harika ruhlardan gelen düşünceli ve anlamlı sözlerin bazıları burada. İsterseniz listeye bir göz atalım:

  Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

  Basit bir tanımla öğretmen, özellikle okulda ders veren veya ders anlatan kişi anlamına gelir. Ancak bir öğretmen basit bir tanımla sınırlandırılamaz. Tıpkı okulun çocukların ikinci evi olması gibi öğretmenler için de durum aynıdır. Öğretmen, onlara hayatın önemli derslerini öğreten çocukların ikinci ebeveynleri olabilirler. Ebeveynler çocuklarına ilk bebek adımını nasıl atacaklarını öğretiyorsa öğretmenler de hayata karşı nasıl ilerlemeniz konusunda size yol gösterici olacaklardır. Öğretmenlere her zaman olduğundan daha fazla saygı göstermeniz bu anlamlı günlerde çok önemlidir; çünkü sizi geleceğe hazırlayıp, ideal vatandaşlar haline gelmenizi sağlarlar. Bu nedenle yaptıkları işe ne kadar saygı gösterdiğinizi, birkaç kelime ile anlatabilirsiniz. Özellikle en iyi öğretmen olduğunu düşündüğünüz sevgilinizin Öğretmenler Gününü kutlayarak, emeğinin ve fedalarlığının farkında olup karşılığını vermeniz onu çok mutlu edecektir. Öyleyse neden onu bu anlamlı günde her zamankinden daha fazla özel hissettirmeye çalışmıyorsunuz? En İyi Öğretmenler Günü mesajları arasından mükemmel olanı seçip, sevgiliniz ile paylaşabilirsiniz. Böylece onun yaptığı mesleğe ne kadar kıymet verdiğinizi göstermiş olursunuz.

  Yazı kaynağı : www.tazecicek.com

  Öğretmenler Günü Mesajları

  Öğretmenler Günü Mesajları

  Öğretmenler Günü Mesajları

  Onların desteğine her zaman minnettar olacağız ve bize rehberlik ettikleri için borcumuzu asla ödeyemeyeceğiz. Fakat Öğretmenler Günü’nde güzel sözlerimizle, onları asla unutmayacağımızı bir nebze de olsa gösterebiliriz. Öğretmenlerimizin kendilerini iyi ve özel hissetmesini sağlayacak Öğretmenler Günü sözleriyle sevginizi ifade edin. Onları mutlu etmek için uzun paragraflara hiç gerek yok, birkaç cümlelik sevgi sözcükleri bile onları mutlu edecektir. Öğretmenleriniz ve öğretmen sevdikleriniz için en güzel Öğretmenler Günü mesajlarını sizler için derledik.

  Öğretmenlerin Özel Günü için Hazırlanan Çiçekler

  Öğretmenler için Bonnyfood Çeşitleri

  Öğretmenler Günün için 45000+ Hediye Önerileri

  Kişiye Özel Öğretmen Günü Hediyeleri

  Öğretmenlere Özel Saksı Çiçekleri

  Öğretmenlere Özel Çiçek Aranjmanları için Tıklayınız

  Öğretmene Verilebilecek Hediyeler için Tıklayınız.

  öğretmenler günü mesajları

  - Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

  - Öğretmen, bir toplumun meşalesidir ve herkes onun ışığı ile aydınlanır. Yolumu aydınlattığınız için teşekkür ederim öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Hangi yolu seçersem seçeyim, bana öğrettikleriniz her zaman zihnimde ve kalbimde yer bulacak. Dünyanın en harika öğretmeninin Öğretmenler Günü kutlu olsun!

  - Bugün hayattaki tüm başarılarım, sizin rehberliğinizin ve desteğinizin bir sonucudur. Sevginiz, ilginiz ve öğretileriniz ile hayatımı değiştirdiğiniz için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüzü kutlar ve sevgilerimi sunarım.

  - Anne ve babamız bize hayat verir, öğretmenimiz ise bu hayatı nasıl yaşamamız gerektiğini öğretir. Verdiğiniz tüm bilgiler ve rehberliğiniz için minnettarım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Bugün hala ilkokula giden bir çocuk gibi hayal kurabiliyorsam, bunu size borçluyum öğretmenim. Hayallerimizi sınırlamayan ve hedeflerimizde bizi destekleyen öğretmenimizin günü kutlu olsun!

  - Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

  öğretmenler günü mesajları

  - Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

  - Notlarımın daha iyi olabileceği, sizin dünyanın en iyi öğretmeni olmadığınız anlamına gelmez. Elimden gelenin en iyisini yapmam ve asla pes etmemem için bana ilham veriyorsunuz. Bunun için sonsuza dek minnettar olacağım. Gününüz kutlu olsun!

  - Dünyanın en yetenekli ve bilge öğretmeninin Öğretmenler Günü kutlu olsun! Hayatı sizin rehberliğinizde keşfetmek harika bir serüven. 

  - Sadece bugün değil, hayatın önemli anlarında her şey sizinle ilgili. Sonsuz bilgeliğinizi, paha biçilmez deneyiminizi ve istemediğimiz zamanlarda bile ilerlememize yardımcı olan muazzam nezaketinizi kutluyoruz. Her şey için teşekkürler. Siz bu gezegendeki en iyi öğretmensiniz!

  - Hiçbir hediye, sizin bana verdiğiniz hediyeye yaklaşamaz. Çünkü öğretmenim olmanız, aldığım en büyük hediyelerden biri! Desteğiniz ve anlayışınız bana hayata hazır olduğumu hissettiriyor. Her şey için teşekkürler. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Bazen dayanılmazdık, bazen en çılgın şeyleri yaptık... Ama her şeye rağmen bize olan inancınızı hiç kaybetmediniz. Bu bütün bilgilerden daha değerliydi belki de! Gününüz kutlu olsun, sizi çok seviyoruz.

  öğretmenler günü mesajları

  Çok Satanlar >> Öğretmenler Günü Hediyeleri

  - Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Bilgileri ve doğruları zihinlerimize ilmek ilmek işleyen biricik öğretmenim… Hayatıma dokunduğunuz için çok şanslıyım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Geleceğe adım adım yürürken hala sizin verdiğiniz dersleri, sizin öğrettiğiniz doğruları hatırlıyorum. Bana öğrettiğiniz her şey için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Hayatıma yön veren, doğruları öğrenmemi sağlayan, her zaman bana destek olan biricik öğretmenim… Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Öğretmenim, bugün sizin gününüz! Bize verdiğiniz emekleriniz için minnetlerimizi sunuyoruz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Sizin gibi her zaman öğrencilerine destek veren, onların her zaman yanında olan bir öğretmenimiz olduğu için çok şanslı hissediyorum. İyi ki varsınız öğretmenim, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun! 

  - Bizimle hayatı paylaşan; bize hayatı öğreten, birey olma çabasında yol gösteren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun.

  - Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

  öğretmenler günü mesajları

  - Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden mahrum bir millet, henüz bir millet adını alma yeteneğini kazanamamıştır. (Atatürk)

  - Herkesin hayatına özel bir dokunuş yapan ve sonsuza kadar hatırlanan bir öğretmeni vardır… O özel öğretmen olduğun için teşekkürler. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

  - Öğretmen, öğrencilerini her gün yeniden öğrenme ilhamıyla kuşatan kişidir. Bu kadar ilham verici bir öğretmen olduğun için teşekkürler. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

  - Bir çocuğa hayatı öğretmek, gerçek bir öğretmenin armağanıdır. Yol göstericim olduğunuz için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

  - Dünyanın senin gibi harika öğretmenlere daha çok ihtiyacı var... Bu yılı muhteşem bir anıya dönüştürdüğün için teşekkürler! Öğretmenler Günün kutlu olsun. 

  - Sayenizde A'dan Z'ye harika bir yıl oldu! Bana kattığınız yeni değerler ve bilgiler için çok teşekkür ederim… Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. 

  Çok Satanlar >> Öğretmenler Günü Çiçekleri

  Anlamlı Öğretmenler Günü Mesajları

  - Sorunlarımızı dinlemek ve çözümler üretmek için bize her zaman vakit ayırdığınız için teşekkürler öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  öğretmenler günü mesajları

  - Benim için bir öğretmen değil, aynı zamanda bir ilham kaynağı olan canım öğretmenim. Sizin gibi bir yol göstericim olduğu için o kadar şanslıyım ki… Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü canı gönülden kutlar ellerinden öperim.

  - Başarılı nesiller yetiştiren kıymetli öğretmenlerimizin, Öğretmenler Günü kutlu olsun.

  - Başöğretmen Atatürk’ün birer yansıması olan sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  öğretmenler günü mesajları

  - Elimden gelenin en iyisini yapmam için bana sürekli ilham verdiğiniz için size minnettarım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Bana hayal kurmayı ve bu hayallere ulaşmak için nasıl çalışmam gerektiğini öğreten, bir öğretmenden daha çok arkadaş gibi davranan ve ilham veren muhteşem öğretmenim, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Bana soru sormak, merak etmek ve düşünmek için ilham veren canım öğretmenim, benim için yaptığınız her şey için teşekkürler... Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  Öğretmen Günü Duygusal Mesajlar

  öğretmenler günü mesajları

  - Bana neyin yanlış neyin doğru olduğunu ayırt etmem için rehberlik eden, bana nasıl yazılacağını ve okunacağını öğreten, bir uçurtma olarak hayal kurmamı ve uçmamı sağlayan; arkadaşım, akıl hocam, ilham kaynağım ve ışığım… Her şey için teşekkürler. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Sizin gibi harika bir öğretmenle hayatım boyunca başarılı bir yolculuğum olacağından emindim ama bu kadarını ben bile beklemiyordum. Başarı yolunda filizlenecek tohumları ekmemde bana yol gösterdiğiniz için minnettarlığımı ifade edecek hiçbir sözcük bulamıyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  Çok Satanlar >> Kişiye Özel Hediyeler

  - Herhangi bir sebep olmadan bana rehberlik eden ve ilham kaynağı olan sevgili öğretmenim, size olan borcumu asla ödeyemem. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Endişelenecek çok fazla şeye sahip olsanız bile, hepimizin yani tüm öğrencilerinizin günlük sorunlarını dinlemek için zaman ayırmayı başaran harika insana… İlginiz hepimiz için fark yarattı. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  - Hedeflerime ve hayallerime ulaşmak için bana ilham verdiniz. Daha da önemlisi, ben olmama ilham verdiniz… Herkesin başkası olmak için çabaladığı bir dünyada bana kendim olmayı öğrettiğiniz için teşekkür ederim öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  Öğretmen Anneye Kutlama Mesajları

  öğretmenler günü mesajları

  - Mükemmel ve muhteşem bir anne olmanın yanı sıra inanılmaz bir eğitmen olan anneciğim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

  öğretmenler günü mesajları

  - Bana hem evde hem de okulda mükemmel bir yol gösterici olduğun için teşekkürler anne. Öğrencilerin çok şanslı ama en şanslı benim, çünkü 24 saatimi seninle geçiriyorum. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

  - Öğrencilerine ilham verirken, hayatlarına da anlam kattığını biliyorum. Çünkü benim de hayattaki en büyük ilham kaynağım sensin. Her zaman yolumuza ışık tutacağına eminim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

  - Öğrencilerin senin kadar harika bir öğretmenleri olduğu için çok şanslı. Kaybolduklarında ve zayıf hissettiklerinde beni aydınlattığın gibi onları da aydınlatacağını biliyorum. Öğretmenler Günün kutlu olsun anneciğim!

  - Anneciğim, sen yol gösterici ve ilham kaynağı bir yıldızsın. Bana ve tüm öğrencilerine göstermiş olduğun rehberlik için sana teşekkür ederim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

  Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

  - Bana hatalarımdan nasıl ders alırım ve nasıl daha düzgün bir insan olurum sen öğrettin. Kim bilir öğrencilerine hayata dair neler öğretiyorsundur… Senin gibi bir öğretmene sahip oldukları için çok şanslılar. Öğretmenler Günün kutlu olsun aşkım!

  - Benim hayattaki, öğrencilerinin ise başarı yolundaki ışığısın… Yıldız gibi parlıyor ve herkese ilham kaynağı oluyorsun. Öğretmenler Günün kutlu olsun sevgilim!

  - Sana her gün daha çok hayran oluyorum. Keşke öğrencilerinin yerinde olsam ve tüm gün seninle birlikte olabilsem. Dünyanın en şanslı öğrencilerinin öğretmeni, Öğretmenler Günün kutlu olsun!

  öğretmenler günü mesajları

  - Senin gibi bir öğretmenim olsa, dünyanın en başarılı öğrencisi olurdum. İlham kaynağım, meleğim Öğretmenler Günün kutlu olsun!

  - Nasıl harika bir öğretmen olduğunu duymaya eminim ihtiyacın yoktur sevgilim. Ama bir de benden duy istedim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

  İlişkili Ürün Kategorileri:

  » Biricik Öğretmenimize Özel Çiçek Aranjmanları

  » Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

  » Lezzetli Bir Öğretmenler Günü Hediyesi: BonnyFood

  » Öğretmenler Günü Kalem Defter Setleri

  » Öğretmenler Günü'ne Özel Şık Kupa Modelleri

  » Öğretmenler Günü'ne Özel Butik Çiçek Çeşitleri

  Yazı kaynağı : www.ciceksepeti.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap