Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  24 haziran survivor kim elendi

  1 ziyaretçi

  24 haziran survivor kim elendi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Son dakika: Survivor'da kim elendi? 24 Haziran 2021 Poyraz mı Aleyna mı elendi? Survivor SMS sonucu belli oldu mu?

  Survivor’da kim elendi, 24 Haziran son bölümde adadan kim gitti?

  Survivor’da kim elendi, 24 Haziran son bölümde adadan kim gitti?

  Survivor’da kim elendi, 24 Haziran son bölümde adadan kim gitti?

  Survivor’dan elenen isim 24 Haziran 2019 tarihli son bölümde oylama sonuçlarının açıklanmasının ardından ortaya çıktı. Eleme adayları arasında yer alan isimler duygusal dakikalar yaşadı. Peki, Survivor’da dün akşam kim elendi?

  Survivor 2019 son bölümde adaya veda eden isim belli oldu. Dokunulmazlık oyunu için kıyasıya rekabetin verildiği yarışma programında finale sayısı günler kala bir veda daha yaşandı. Peki, eleme adayları içerisinde olan Dimitra ve Panagiotis arasından kim elendi?

  Dokunulmazlığı kaybeden siyah takımda Dimitra ile Panagiotis eleme potasına giren isimler oldu. Dalaka'nın Survivor finalisti olması nedeniyle Dimitra ve Panagiotis oylama yapılmadan eleme adayı oldular.

  Survivor 2019'da yapılan genel oylamanın sonucuna göre adaya veda eden son Yunan yarışmacı ise Panagiotis oldu...

  PANAGIOTIS KONSTANTINIDIS KİMDİR?

  Panagiotis Konstantinidis 24 yaşında ve Atina’da yaşıyor. Atletlere özel beslenme uzmanı olarak çalışıyor. Başlıca uğraştığı spor dövüş sanatları. Hayatında en mutlu olduğu an Balkan Şampiyonası'nda karatede aldığı altın madalya. Kendini hızlı ve yarışçı biri olarak görüyor

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  24 Haziran Survivor elenen Evrim kimdir, ka� ya��nda, ne i� yap�yor?

  24 Haziran Survivor kim elendi, Survivor elenen son yar��mac�

  Survivor kim elendi? 24 Haziran 2021 Poyraz mı Aleyna mı elendi?

  Survivor kim elendi? 24 Haziran 2021 Poyraz mı Aleyna mı elendi?

  Survivor'da heyecan dorukta. Aleyna ve Poyraz için gerçekleşen oylamanın sonucu merak ediliyor. Survivor'da bu akşam SMS oylaması sonrası bir yarışmacı veda eden isim olacak.

  Peki, ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor'da bu akşam Poyraz mı elendi Aleyna mı elendi?

  SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

  Survivor'da bu akşam elenen isim Aleyna oldu. Aleyna'nın elenmesinin ardından son 3'lüye kalan isimler Ayşe, İsmail ve Poyraz oldu.

  Acun Ilıcalı, ''Oylama sonucu 50.5'a 49.5. Survivor'da bu oy oranı üçüncü kez gerçekleşiyor.'' demişti.

  SURVİVOR FİNALE KİMLER KALDI?

  Ayşe, Poyraz ve İsmail arasında gerçekleşen halk oylaması sonucunda finale kalan ilk isim İsmail Balaban oldu. İkinci finalist ise Poyraz oldu. Survivor'da şampiyon cuma akşamı belli olacak.

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Survivor’da kim elendi? 24 Haziran Survivor 2021 yarı finalinde üçüncü olarak veda eden kim oldu?

  Survivor’da kim elendi? 24 Haziran Survivor 2021 yarı finalinde üçüncü olarak veda eden kim oldu?

  Dünyanın en zor yarışmalarından biri olan Survivor’da 2021 sezonu üçüncüsü bu akşam belli oldu. Survivor 2021’de Dominik’te yapılan son oylamanın sonucu bu akşam açıklandı. Poyraz, yarı finale devam ederken Aleyna Kalaycıoğlu dördüncü olarak veda etti. Sonrasında Poyraz, Ayşe ve İsmail için canlı yayında seyirci oylaması yapıldı. Kullanılan SMS’ler sonucunda en az oyu alan isim, sezona üçüncü olarak veda etti. İşte 24 Haziran Survivor 2021 yarı final oylama sonucu…

  SURVİVOR’DA ÜÇÜNCÜ OLARAK VEDA EDEN KİM OLDU?

  Survivor Türkiye’de bu akşam iki kritik eleme gerçekleşti. Bu elemelerden ilki için oylama, dün akşam Dominik’te yapıldı. Final oyununu kaybeden Aleyna Kalaycıoğlu ve Poyraz için seyirci oylaması yapıldı Bu oylamanın sonucu Survivor yarı finali ilk kısmında açıklandı. Bu oylamanın sonucuna göre Poyraz, yarı finalde kalırken Aleyna Kalaycıoğlu sezona dördüncü olarak veda etti.

  Survivor 2021’de son üçe kalan Ayşe, İsmail, Poyraz için canlı yayında SMS oylaması yapıldı. Seyircilerin kullandığı oylar sonucunda sezonu üçüncü olarak bitiren Ayşe Yüksel oldu.

  SURVİVOR’DA KİM DÖRDÜNCÜ OLARAK VEDA ETTİ?

  Survivor 2021’de Aleyna Kalaycıoğlu ve Poyraz için Dominik’te son ada konseyinde bir oylama yapılmıştı. Bu iki yarışmacı için yapılan oylamanın sonucu Survivor 2021 yarı finalinde canlı yayında açıklandı. Oylama sonucuna göre Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor’a dördüncü olarak veda etti.

  Yazı kaynağı : www.acunn.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap