Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  23 kasım sayısal loto sonuçları

  1 ziyaretçi

  23 kasım sayısal loto sonuçları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama: 23 Kasım Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye...

  Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama: 23 Kasım Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye...

  Sisal Şans'ın en çok kazandıran çekilişlerinden Çılgın Sayısal Loto'da 6 şanslı numarayı doğru tahmin eden ödülün de kazananı oluyor. Çekiliş ise canlı olarak aktarılıyor. İşte, Sayısal Loto sonucu sorgulama...

  23 KASIM SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

  Çılgın Sayısal Loto kazandırmaya devam ediyor. Çekiliş çarşamba akşamı saat 21:30'da yapılıyor ve millipiyangoonline.com ile millipiyango TV Youtube kanalından canlı aktarılıyor.

  Kazandıran numaralar; 2-26-27-31-60-71 Joker-14 SüperStar-77 oldu. Sonuçların açıklanmasıyla 6 bilen çıkmadı ve 55.601.292,40 TL büyük ikramiye devretti.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları 23 Kasım 2022

  Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları 23 Kasım 2022

  Çılgın Sayısal Loto kazandırmaya devam ediyor. 23 Kasım 2022 Çılgın Sayısal Loto çekilişi Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak gerçekleştirildi. Çekiliş sonrası bu akşamın kazandıran numaraları belli oldu.

  İşte, 23 Kasım 2022 Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve Çılgın Sayısal Loto sorgulama ekranı....

  Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 2-26-27-31-60-71 ve 14 (Joker) oldu. Süper star numarası ise 77 oldu.

  ÇEKİLİŞ SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

  ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

  Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

  Çılgın Sayısal oynamak için www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.
  Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama: 23 Kasım Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye...

  Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama: 23 Kasım Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye...

  Çılgın Sayısal Loto çekilişi her hafta Pazartesi-Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlileri ile buluşmaya devam ediyor. Çılgın Sayısal Loto'da bu haftanın son çekilişi gerçekleştirildi. Çekilişin ardından oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini merak eden vatandaşlar Milli Piyango Online üzerinden biletlerini sorgulayabiliyor. İşte 23 Kasım Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar...

  Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 2 - 26 - 27 - 31 - 60 - 71 ve 14 (Joker) oldu. Süper star numarası ise 77 oldu.

  ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI SORGULAMA SAYFASI

  SÜPERSTAR NEDİR?

  SüperStar, Çılgın Sayısal Loto'ya eklenen ve tutturduğun numara sayısına göre değişen oranlarda kazanç miktarını arttıran yeni bir özelliktir. SüperStar oynamak için Çılgın Sayısal Loto’da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz.

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap