Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  23 kasim 2022 sayisal loto sonuclari

  1 ziyaretçi

  23 kasim 2022 sayisal loto sonuclari bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Son dakika: Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları belli oldu! 23 Kasım 2022 Sayısal Loto bilet sorgulama ekranı!

  Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları 23 Kasım 2022

  Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları 23 Kasım 2022

  Çılgın Sayısal Loto kazandırmaya devam ediyor. 23 Kasım 2022 Çılgın Sayısal Loto çekilişi Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak gerçekleştirildi. Çekiliş sonrası bu akşamın kazandıran numaraları belli oldu.

  İşte, 23 Kasım 2022 Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve Çılgın Sayısal Loto sorgulama ekranı....

  Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 2-26-27-31-60-71 ve 14 (Joker) oldu. Süper star numarası ise 77 oldu.

  ÇEKİLİŞ SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

  ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

  Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

  Çılgın Sayısal oynamak için www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.
  Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama: 23 Kasım Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye...

  Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama: 23 Kasım Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye...

  Sisal Şans'ın en çok kazandıran çekilişlerinden Çılgın Sayısal Loto'da 6 şanslı numarayı doğru tahmin eden ödülün de kazananı oluyor. Çekiliş ise canlı olarak aktarılıyor. İşte, Sayısal Loto sonucu sorgulama...

  23 KASIM SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

  Çılgın Sayısal Loto kazandırmaya devam ediyor. Çekiliş çarşamba akşamı saat 21:30'da yapılıyor ve millipiyangoonline.com ile millipiyango TV Youtube kanalından canlı aktarılıyor.

  Kazandıran numaralar; 2-26-27-31-60-71 Joker-14 SüperStar-77 oldu. Sonuçların açıklanmasıyla 6 bilen çıkmadı ve 55.601.292,40 TL büyük ikramiye devretti.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Sayısal Loto çekiliş bilet sorgulama ekranı erişime açıldı: 23 Kasım 2022 Milli Piyango Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı

  Sayısal Loto çekiliş bilet sorgulama ekranı erişime açıldı: 23 Kasım 2022 Milli Piyango Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı

  SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

  Sayısal Loto çekilişi saat 21.30'da yapıldı. Bilet numaranız ile sonuç ekranından ikramiye sonucunuzu online olarak aşağıdaki link üzerinden sorgulayabilirsiniz.

  Milli Piyango İdaresi (MPİ) ve Sisal Şans ortaklığında bugün (23 Kasım 2022 Çarşamba) MP TV canlı çekilişiyle şanslı numaraları belirlenirken MPİ Sayısal Loto sonuçları ve MPİ hızlı bilet sorgulama ekranı detayları şöyle;

  2-26-27-31-60-71 Joker 14 - Süperstar 77

  ÇILGIN SAYISAL LOTO SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

  SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

  Milli Piyango İdaresi tarafından belirlenmiş olan Çılgın Sayısal Loto kurallarına göre birinci kategori olan "6 bilen", kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilen vatandaşlar büyük ikramiyeyi kazanmaktadır. İkinci kategori olan "5+1 bilen", kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ve 6'ıncı numaranın "Joker" numarasına eşit olduğu kombinasyonlar olmaktadır.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap