Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  23 haziran survivor eleme adayı kim oldu

  1 ziyaretçi

  23 haziran survivor eleme adayı kim oldu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Survivor kim elendi, kim gitti? Survivor eleme adayı kim oldu? 23 Haziran Survivor ikinci eleme adayı kim oldu? Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? Acun Ilıcalı açıkladı...

  Survivor eleme adayı kim oldu?

  Survivor eleme adayı kim oldu?

  Survivor All Star 2022'de yeni bir dokunulmazlık heyecanı daha yaşandı. Bireysel olarak mücadele eden yarışmacılar dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya mücadele etti.

  Survivor'da yarışmacılar bireysel oyunlarda kıyasıya mücadele ederek kozlarını paylaşmaya devam ediyor.

  Survivor All Star 2022'de bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı.

  Bireysel olarak mücadele eden yarışmacılar dokunulmazlığı kazanmak için heyecan dolu oyunlarda kıyasıya mücadele gösterdi.

  DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? 

  Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı Ayşe oldu.

  SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU? 

  23 Haziran 2022 Survivor eleme adayı Nagihanoldu.

  Yazı kaynağı : www.fanatik.com.tr

  Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? 23 Haziran 2022 Survivor All Star'da bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

  Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? 23 Haziran 2022 Survivor All Star'da bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

  Acun Ilıcalı tarafından açıklanan yeni sisteme göre artık Survivor yarışmacıları bireysel yarışmalar ile mücadele edecek. Berkan Karabulut'un yarışmaya veda etmesinin ardından 6 kişi kalan 2022 Survivor All Star yarışmacıları artık bireysel yarışıyor.

  Survivor'da ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu 23 Haziran gecesi oynandı. 

  Bireysel dokunulmazlığı kazanan kişi haftanın ikinci eleme adayını belirledi. Survivor All Star'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Haftanın ikinci eleme adayı kim oldu?

  Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu kıran kırana mücadelelere sahne oldu.  İlk etapta sıralama süreleri için oynanan oyun sonrası Nisa ve adem direkt yarı finale kaldı. 

  Survivor All Star'da haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyununda Nisa ile Ayşe parkura çıktı. Günün iddialı isimlerinden olan Nisa, atış sırasında ayağını burkunca acı içinde yerde kaldı. Doktorun son kontrolü sonrası oyuna çıkamayacağı belli olan Nisa gözyaşlarına hakim olamadı. Nisa'nın sakatlığı nedeniyle Ayşe doğrudan finale çıktı.

  Adem ve Ayşe final etabında karşı karşıya geldi. Oyunun kazananı 4-1'lik sonuçla Ayşe oldu. Ayşe ödülden faydalanması için Nagehan ve Adem'i seçti.

  HAFTANIN İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

  Yeni kurallar gereği artık Survivor'da eleme adayı dokunulmazlığı kazanan kişi tarafında belirleniyor. İkinci dokunulmazlık oyununu kazanan Ayşe konseyde bir isim söyledi. Ayşe ikinci eleme adayı olarak Nagihan'ın ismini söyledi.

  Ayşe, eğer yarın da bir oyun kazanırsa ismini eleme potasından sildirip bir aday söyleyecek.

  SURVİVOR ALL STAR'DA İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? 

  İlk dokunulmazlık oyununu kazanan isim Adem olmuştu. 

  HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

  Adem eleme adayı olarak Ayşe'nin ismini söyledi. Böylece Survivor All Star'da haftanın ilk eleme adayı Ayşe olmuştu.


  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  Son dakika: Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor'da son eleme adayı kim oldu? 23 Haziran 2022 Survivor eleme adayları...

  Son dakika: Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor'da son eleme adayı kim oldu? 23 Haziran 2022 Survivor eleme adayları...

  Son dakika: Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor'da son eleme adayı kim oldu? 23 Haziran 2022 Survivor eleme adayları...

  Survivor All Star 2022'de bu akşam dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Yarışmacılar yeni hafta itibariyle bireysel oyunlarda kozlarını paylaşıyor. Bu hafta ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Peki ama 23 Haziran 2022 bu akşam Survivor'da dokunulmazlığı kim aldı? İşte eleme adayı olan isim...

  Survivor 2022 All Star'da bireysel dokunulmazlıklara geçildi. Yarışmacılar kıyasıya rekabet içerisinde... Büyük rekabetlerin yaşandığı dokunulmazlık oyunları artık daha önemli bir hale geliyor. Bu akşam Survivor'da bir yarışmacı dokunulmazlığı kazanacak, bir yarışmacı ise eleme adayı olacak. Peki ama 23 Haziran Survivor All Star'da eleme adayı kim oldu? İşte Survivor 2022'de yaşanan son gelişmeler...

  Survivor'da dokunulmazlığı kim aldı, eleme adayı kim oldu?

  Batuhan Karacakaya, dokunulmazlık oyunu yarı finalinde Adem'e 4-3 kaybetti. Nisa sakatlandığı için Ayşe otomatik finale yükseldi. Ayşe ile Adem final için mücadele ediyor. 

  Survivor'da final dokunulmazlığını Ayşe kazandı. İkinci dokunulmazlığı Ayşe 4-1'lik skorla kazandı. Eleme potasında olan Ayşe, eğer yarın da bir oyun kazanırsa ismini potadan sildirip bir aday söyleyecek. 

  Survivor'da eleme adayı Nagihan oldu. Acun Ilıcalı, Instagram canlı yayınından Nagehan Karadere'nin eleme adayı olduğunu söyledi. 

  ''KARŞISINDA ŞANSIM YÜKSEK''

  Ayşe, ''Eleyebileceğimi düşündüğüm bir ismi söylemem gerektiğini düşünüyorum. Birçok potaya girmiş yarışmacılar var buraya gelene kadar. Ya bu bir şans oyunu gibi şu an. Karşısında en çok şansımı yüksek gördüğüm isim Nagihan.'' dedi.

  ''BEN AYŞE'Yİ SÖYLEMEZDİM''

  Nagihan Karadere, ''Saygı duyuyorum. Adem ve Ayşe ufak bir kar suyu kaçırmıştı. Net kararı olduğunu bilmiyordum. Kafasında başka bir isim de olduğunu söylemişti. Survivor'a 45 gün sonra geldi. Yedeklerden geldi. Dışarıda neler olduğunu bilmiyorum. O köprünün altından çok sular geçti.
  Herkes gibi çok zorlu bir süreç geçirdim. Kendini düşünmek zorunda. Ben kolyeyi alsaydım kesinlikle Ayşe'yi söylemeyecektim. Kaptanlık oyunlarında ilk tercih ettiğim isim Ayşe olmuştu. Kadın dayanışmasını göstermek istedim. Aynı şeyi beklerdim.
  Kırgın değilim ama saygı duyuyorum. Mücadelemi sonuna kadar gösterdiğimi seyirciye aktardığımı düşünüyorum.'' ifadelerini kullandı.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap