Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  23 eylül 2022 on numara sonuçları

  1 ziyaretçi

  23 eylül 2022 on numara sonuçları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  23 Eylül On Numara sonuçları açıklandı! Bugün On Numara çekilişinde düşen numaralar şöyle...

  23 Eylül On Numara sonuçları açıklandı! Bugün On Numara çekilişinde düşen numaralar şöyle...

  Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden On Numara'da çekiliş heyecanı yaşandı. On Numara çekilişinde 10 şanslı numarayı bilen ikramiyenin sahibi oluyor. Çekiliş ise canlı yayında düzenleniyor. 

  23 EYLÜL ON NUMARA ÇEKİLİŞİ

  Haftanın ikinci On Numara çekilişi saat 20:00'de oldu. Çekiliş ise millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarıldı. Bu akşamki çekilişte 2-5-6-8-10-14-18-19-24-30-32-39-49-61-62-64-67-69-70-71-75-80 numaraları düşerken 10 bilen 1 kişi 276.295,55 TL kazandı.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  On Numara sonuçları 23 Eylül 2022! Milli Piyango On Numara sonuç sorgulama sayfası - Güncel Ekonomi Haberleri

  On Numara sonuçları 23 Eylül 2022! Milli Piyango On Numara sonuç sorgulama sayfası - Güncel Ekonomi Haberleri

  On Numara kazandırmaya devam ediyor. 23 Eylül 2022 On Numara çekilişi Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlandı. Bu akşamın kazandıran numaraları belli oldu.

  İşte 23 Eylül On Numara sonuçları ve On Numara sorgulama ekranı....

  Bu akşamın kazandıran numaraları...

  ÇEKİLİŞ SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

  ON NUMARA'NIN KURALLARI

  Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

  Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

  Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

  Sen Seç!

  Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolü üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılardan da oluşturabilirsin.

  Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

  Sistem Oyunu!

  Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10’dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

  Çoklu Çekiliş!

  Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

  İptal

  Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

  Ne kadar kazanabilirsin?

  On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

  Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  On Numara 23 Eylül 2022 sonuçları millipiyangoonline.com adresinde olacak!

  On Numara 23 Eylül 2022 sonuçları millipiyangoonline.com adresinde olacak!

  On Numara 23 Eylül 2022 sonuçları millipiyangoonline.com adresinde olacak!

  23 Eylül 2022 On Numara sonuçları için canlı çekiliş cuma günü gerçekleştirilecek. Milli Piyango TV üzerinden canlı izlenebilecek olan çekilişte talihli adayları 22 numara içerisinden 10 tanesini doğru tahmin etmeye çalışacaklar. Peki, 115 bin liralık devreden ikramiye tutarına sahip On Numara’da çekiliş ne zaman, saat kaçta?

  On Numara 23 Eylül 2022 sonuçları için geri sayım başladı. Şans oyunu tutkunları noter huzurunda tespit edilecek 22 numaranın arasından 10 tanesini doğru bilmeye çalışacaklar. İşte çekilişe dair tüm bilgiler..

  23 EYLÜL 2022 ON NUMARA SONUÇLARI VE BİLET SORGULAMA NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

  Heyecanla beklenen şans oyununda çekiliş saat 20:00’da başlayacak. Talihli adayları çekilişi Milli Piyango TV üzerinden canlı izleyebilecek. Yaklaşık 10 dakika sürecek olan çekilişin tamamlanmasının ardındansa bilet sorgulama işlemlerine geçilecek. Bilet sorgulama ise “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

  SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

  Bu oyunda şansını denemek isteyen kişiler en yakın bayi aracılığıyla On Numara oyununu oynayabilirler. İşaretlenen 10 numaradan 6 veya daha fazlası doğru bilinir, ya da kuponda hiçbir rakam doğru bilinemezse kupon ikramiye kazanır.

  İkramiye detayları ise çekiliş sonrasında talihli adaylarına duyurulacak.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap