Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  22 eylül 2022 süper loto sonuçları

  1 ziyaretçi

  22 eylül 2022 süper loto sonuçları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Son dakika: Süper Loto sonuçları belli oldu! 22 Eylül 2022 Süper Loto sonucu sorgulama ekranı...

  Son dakika: Süper Loto sonuçları belli oldu! 22 Eylül 2022 Süper Loto sonucu sorgulama ekranı...

  Son dakika: Süper Loto sonuçları belli oldu! 22 Eylül 2022 Süper Loto sonucu sorgulama ekranı...

  Haftanın üç günü çekilen Süper Loto'da bu akşam çekiliş heyecanı yaşandı. Merakla beklenen, Süper Loto çekilişi 21:30'da gerçekleşti. Bu akşam çekilen Süper Loto'da sonuçlar belli oldu. İşte Süper Loto sonucu sorgulama ekranı...

  Salı, Perşembe ve Pazar günleri gerçekleşen Süper Loto çekilişinde heyecanlı bekleyiş sona erdi. Milli Piyango TV YouTube hesabından canlı yayınlanan Süper Loto çekilişi noter huzurunda gerçekleşti. Süper Loto sonuçları, millipiyangoonline.com ve Milli Piyango Online Mobil uygulamalarından sorgulanıyor. 

  22 Eylül 2022 Süper Loto sonuçları

  SON ÇEKİLİŞ SONUCU

  Çekiliş no: 114 22/09/2022 - 21:30

  4 10 13 17 30 48

  SÜPER LOTO SONUÇ SORGULAMA EKRANI  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Süper Loto sonuçları sorgulama: 22 Eylül Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

  Süper Loto sonuçları sorgulama: 22 Eylül Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

  Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto çekilişinde 6 bilen büyük ödülün de sahibi oluyor. Çekiliş canlı yayında düzenleniyor. İşte, 22 Eylül Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...

  22 EYLÜL SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

  Süper Loto çekilişi perşembe akşamı saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş ise millipiyangoonline.com ve millipiyango TV youtube kanalından canlı olarak aktarılıyor.

  Kazandıran numaralar: 4-10-13-17-30-48 oldu. Açıklanan sonuçlara göre ise 6 bilen çıkmadı ve 126 milyon büyük ikramiye devretti.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  22 Eylül 2022 Süper Loto çekiliş sonuçları

  22 Eylül 2022 Süper Loto çekiliş sonuçları

  Süper Loto kazandırmaya devam ediyor. Merakla beklenen Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21.30'da Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlandı. Çekiliş sonrası bu akşamın kazandıran numaraları belli oldu.

  İşte, 22 Eylül 2022 Süper Loto sonuçları ve Süper Loto sorgulama ekranı....

  Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 4-10-13-17-30-48 oldu.

  ÇEKİLİŞ SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

  Süper Loto oynamanın kuralları neler?

  1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

  Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

  Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

  Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, https://www.millipiyangoonline.comsitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap