Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  22 ayar kelepçe bilezik fiyatları 2022

  1 ziyaretçi

  22 ayar kelepçe bilezik fiyatları 2022 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  22 Ayar Kelepçe Bilezikler

  22 Ayar Kelepçe Bilezik, Modelleri ve Fiyatları

  22 Ayar Kelepçe Bilezik, Modelleri ve Fiyatları

  Altın Bilezik

  Tüketiciler tarafından hem yatırımlık hem de takımlık olarak tercih edilmektedir. Kuyumcu vitrinlerinin en gözde yerinde bulunan altın kolluklar özellikle 22 ayar olarak tercih edilmektedir. Takı olarak ise daha çok 14 ve 8 ayar kolluklar tercih edilmektedir.

  Burma Altın Bilezik

  Yatırımlık altın deyince ilk akla gelen takı burmalardır. 22 ayar altından yapılmakta olan burma kolluklar, altın tellerin burulmasıyla farklı modellerde yapılabilmektedir. Adana burması, mersin burması, Erzurum burması, Trabzon burması, Ankara burması gibi her ilin kendi ismiyle bilinmektedir.

  Altın Bilezik Modelleri

  Altın burma modelleri, düz, Hint tarzı, çivili ve fantezi seçenekleriyle renkli modellerinin en iyi örneklerini içeren koleksiyon her tarza hitap eden ürünlere yer veriyor. Taşlı ve taşsız modelleri, modern tasarım kültürünün en güzel örneklerinden oluşuyor. Taşsız modelleri geleneksel bilezik modeli akımının bir yansıması olurken, taşlı modelleri, modern tarzı yansıtıyor. Taşlı modelleri için tercih edilebilecek taş tasarımları ise zirkon ve topazdan oluşuyor. Modellerinin en farklı ürün gamına sahip koleksiyonda tuğralı altın kolluk modelleri, değişik altın kolluk modeli arayanlar tarafından tercih ediliyor. Tuğralı modellerinin ortaya çıkardığı estetik, altının dikkat çekiciliğiyle birleşiyor. Dorika top altınlı, çivili ve kaburgalı altın aksesuarlar da farklı modeller olarak sizlere sunuluyor.

   Altın Bilezik Fiyatları

  2 gramdan başlayıp 100 grama kadar çıkmaktadır. 2 gramlıklar hediyelik olup, düğünde çeyrek altın yerine takılırken tercih edilmektedir.100 gramlık ise mega veya Erzurum burma olarak daha çok tercih edilmektedir. 8 ayar en uygun fiyatlı altın takılardır. Renk olarak genellikle sarı altın olarak tercih edilmekte, bununla birlikte özellik 8 ayar ve 14 ayar altınlarda beyaz altın ve rose altın da tercih edilmektedir.

  Yazı kaynağı : www.bilezikci.com

  22 Ayar Bilezik & Kelepçe Modelleri ve Fiyatları ⭐ 2022

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap