Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  2023 yılı ilk defa ve yeniden atama kurası

  1 ziyaretçi

  2023 yılı ilk defa ve yeniden atama kurası bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sağlık Bakanlığının 2023 yılı ilk defa ve yeniden atama kurasına ilişkin detaylar belli oldu

  Şirket haberleri

  Finans terminali

  Anadolu images

  Enerji terminali

  Haber Akademisi

  Yeşilhat

  Ayrımcılık Hattı

  Teyit Hattı

  Kariyer AA

  Kurumsal haberler

  Yazı kaynağı : www.aa.com.tr

  2023 Yılı İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası Hakkında  T.C. Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 15.03.2023 tarihinde 2023 Yılı İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası ilanı yayımlanmıştır.


  Sağlık Hizmetleri Temel Kanununun ek birinci maddesi ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Açıktan Kura ile Atanacak Bazı Sağlık Personelinin Atama Usul ve Esaslarına İlişkin Yönetmelik hükümlerine göre Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçları için, tıpta uzmanlık mevzuatına göre uzman olanlar ile uzman tabip, tabip, uzman diş tabibi, diş tabibi ve eczacı kadrolarına ilk defa veya yeniden yapılacak atama-yerleştirme iş ve işlemleri ilan edilen takvim çerçevesinde noter tarafından bilgisayar ortamında kura ile yapılacağı bildirilmiştir.


  Başvurular 16.03.2023 Perşembe - 22.03.2023 Çarşamba (Saat 18:00'e Kadar) tarihleri arasında PBS üzerinden yapılmasının gerektiği belirtilmektedir.


  Meslektaşlarımızın bilgisine sunarız.


  TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ


  2023 Yılı İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası ilanına ulaşmak için tıklayınız.

  Yazı kaynağı : www.trabzoneczaciodasi.org.tr

  Sağlık Bakanlığı 2023 Yılı Atama Kurası Hakkında Duyuru Yayımladı

  Sağlık Bakanlığı 2023 Yılı Atama Kurası Hakkında Duyuru Yayımladı

  Bakanlık tarafından yapılan açıklamada “2023 Yılı İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası için talep toplanacaktır “ denildi. Talep toplamda işlemi başladı.

  Sağlık Hizmetleri Temel Kanununun Ek Madde 1 ile 10.07.2015 tarihli ve 29412 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanarak yürürlüğe giren “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Açıktan Kura ile Atanacak Bazı Sağlık Personelinin Atama Usul ve Esaslarına İlişkin Yönetmelik” hükümlerine göre Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşları ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçları için, tıpta uzmanlık mevzuatına göre uzman olanlar ile uzman tabip, uzman diş tabibi ve tabip unvanlarında talep toplanacaktır. (Diş Tabibi ve Eczacı unvanındaki kişiler talep bildirmeyecektir.)

  Kura başvurusu için, ilan metni ve kura takvimi https://yhgm.saglik.gov.tr adresinde yayınlanacak olup, kuraya ilişkin usul ve esaslar ilan metninde belirtilecektir. Kura başvuruları Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden ilan metninde belirtilen tarihler arasında yapılacaktır.

  Bu ekrandan yapılacak talepler, sadece münhal yer tespit çalışmalarına yardımcı olmak amacıyla kullanılacak olup, başvuru yerine geçmeyecektir.

  Talepler 31.01.2023 (Saat 18:00) tarihine kadar oluşturulabilecektir. Talep bildirimi zorunlu değildir. Talep bildirmeyen kişiler de kuraya başvurabileceklerdir.

  TALEP OLUŞTURMAK İÇİN TIKLAYIN

  KAMU İLANLARI VE MEMUR ALIMLARINDAN ANLIK OLARAK HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN.

  SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK TÜM İLANLARDAN ANINDA HABERDAR OLUN!

  Yazı kaynağı : www.kamubulteni.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap