Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  2023 fiat fiorino fiyat listesi

  1 ziyaretçi

  2023 fiat fiorino fiyat listesi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Fiat Ticari Fiyat Listesi Ocak 2023 (Aylık Güncellenir)

  Fiat Ticari Fiyat Listesi Ocak 2023 (Aylık Güncellenir)

  Fiat ticari fiyat listesi ile karşınızdayız. Bu ay itibariyle güncellenen ticari araç fiyatlarına yakından bakalım.

  Fiat Ticari Doblo Cargo Fiyat Listesi 2023

  Fiat Ticari Fiyat Listesi

  Fiat’ın ülkemizde en bilinen modeli Doblo’nun 2022 modeli 4.6 m³ e varan yük hacmi, 3.4 metreye varan iç uzunluğa ülkemizde satılmaktadır. Bunun yanı sıra en gelişmiş güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. Bunlardan biri de ESC sistemidir.

  Fiat Ticari Doblo Combi Fiyat Listesi 2023

  Fiat Doblo Combi ülkemizde Easy Safeline, Premio ve Trekking versiyonları ile satışa sunulmakta. 5 koltuk kapasiteli, 4 m³ e varan iç hacmi ve ayrıca Diesel Multijet motor seçeneği bulunuyor.

  Fiat Ticari Fiorino Cargo Fiyat Listesi 2023

  2.8 m3 e varan yük hacmi, maksimum 688 kg taşıma kapasitesi ile Fiorino ülkemizde iki farklı versiyonu ile satılmaktadır. Ayrıca Fiorino bu modelinde Multijet E6D motor tercih etmiş.

  Fiat Ticari Fiorino Combi Fiyat Listesi 2023

  Fiat Fiorino Combi modeli ülkemizde benzin, dizel ve LPG seçenekleri ile satıştadır. Ayrıca Pop, Safeline ve Premio versiyonları bulunan modelin 2.5 m3 lük yük hacmi bulunmakta.

  Fiat Ticari Pratico Fiyat Listesi 2023

  Fiat Pratico ülkemizde kasalı ve kasasız versiyonu olmak üzere satılıyor. Kasalı versiyonları 1000 kg yük kapasitesi, toplam 4.98 metre uzunluk ve ayrıca 4.2 m2 kasa alanına sahip.

  Fiat Ticari Doblo Frigo Maxi Fiyat Listesi 2023

  Fiat Ticari Yeni Ducato Van Fiyat Listesi 2023

  Fiat Ducato Van modeli 6 ileri manuel ve 9 ileri tam otomatik versiyonları olmak üzere ülkemizde satılmaktadır. Ayrıca bunun yanı sıra 17 m kadar yük hacmi, 1.6 tona varan yükleme kapasitesi sunuyor. Devrilme önleyici Sistem güvenlik kısmında ilgi çekiyor.

  Fiat Ticari Yeni Ducato Kamyonet Fiyat Listesi 2023

  Elektronik Denge sistemli Fiat Ducato Kamyonet ülkemizde kasalı ve kasasız versiyonu olmak üzere ülkemizde satışı yapılmaktadır. Bunun yanı sıra 4 farklı kasa uzunluğu seçilebiliyor. Ayrıca 7 kişiye kadar yolcu taşıma kapasitesi bulunuyor.

  Fiat Ticari Yeni Ducato Minibüs Fiyat Listesi 2023

  Fiat Ticari Scudo Fiyat Listesi 2023

  Yeni Scudo 6,6 m3 kargo kapasitesine sahip. Ayrıca bunun yanı sıra  1300 kg’ı aşan taşıma kapasitesi bulunmakta. 145 BEygir gücünde Business versiyonu ile satışa sunulmuş durumda.

  Fiat Ticari Ulysse Fiyat Listesi 2023

  Not: Tablodaki fiyatlar 10.01.2023 ile 01.02.2023 tarihleri arasında geçerlidir. Bunun yanı sıra ayrıca anahtar teslim fiyatına trafik sigortası bedeli dahil değildir.

  2. El Fiat Ticari Araçlara Bir Göz Atın

  Yazı kaynağı : www.arabam.com

  2023 Model Fiorino Fiyatları Açıklandı

  2023 Model Fiorino Fiyatları Açıklandı

  Hafif ticari araç sınıfında yer almasına rağmen orta sınıfın vazgeçilmez aile aracı olan Fiat Fiorino 2023 modelleriyle Fiat Showroomlarındaki yerini aldı. 2023 yılında ağabeyi Doblo gibi Combi, Cargo ve otomobil ruhsatlı Panorama modelleri satışa çıkan Fiorino, yine Türkiye’nin vazgeçilmezi olmaya aday durumda.

  Fiat Fiorino özellikle Combi modelinde sunduğu benzinli, LPG’li ve dizel motor seçenekleri, Pop, Safeline ve Premio gibi farklı donanım seviyeleri sayesinde tüketicisine 2023 yılında da geniş bir model yelpazesi sunmayı başarmaktadır. Firmanın açıkladığı 2023 Fiat Fiorino fiyatlarını sizler için araştırarak listeledik:

  Fiorino 2023 Fiyatları

  2023 Model Fiat Fiorino Özellikleri

  Fiat Fiorino’nun benzinli modellerinde 1.4 litrelik 4 silindirli atmosferik bir motor bulunmaktadır. 115 NM tork ve 77 beygir gücüne sahip bu motor benzinli Fiorino modellerinin tamamında 5 ileri vitesli manuel şanzımanla birlikte kullanılmaktadır. 2023 yılında Fiat Fiorino Otomatik Vitesli bir model seçeneği sunmamaktadır.

  LPG’li Fiorino modelleri temelde 1.4 litrelik benzinli motorun LPG kiti eklenmiş halidir. LPG’li kullanımda Fiorino 110 NM torka ve 74 beygir gücüne sahiptir.

  Dizel Fiat Fiorino modellerinde ise 1.3 litrelik 4 silindirli turbo dizel motor bulunmaktadır. Dizel Fiorino, 95 beygir gücüne ve 200 NM tork gücüne sahiptir. Fiorino’nun dizel modellerinde de 5 ileri vitesli manuel şanzıman bulunmaktadır.

  2023 Fiat Fiorino Donanım Paketleri

  2023 yılında tek model seçeneği ile satılan otomobil ruhsatlı Fiorino Panorama da Pop donanım paketi bulunmaktadır. Fiorino Cargo modellerinde ise standart donanım bulunmaktadır. Fiorino’nun binek modeli olan olan Combi de ise üç faklı donanım seviyesi bulunmaktadır. 2023 model Fiat Fiorino baz modelinde Pop donanım paketi bulunmaktadır. Fiat Fiorino Premio, orta doluluktaki donanım seviyesi, Fiat Fiorino Safeline ise en full modelin adıdır.

  2023 Fiat Fiorino Renkleri

  Fiat Fiorino 2023 yılında beyaz ve Rio kırmızısı renkleri ile satılmaktadır. Bu renkler dışında başka bir renk istemeniz durumunda fark ödemeniz gerekmektedir. Bu durumda seçebileceğiniz renkler arasında Metalik Siyah, Lal Kırmızısı, İnci Grisi, Mistik Gri, Kurşun Gri, Bronz Kahve, Gece Mavisi, Turkuaz Mavi bulunmaktadır.

  Yazı kaynağı : yeniarabamodelleri.com

  2023 Fiat Fiorino Ocak Fiyat Listesi Ne Oldu ? | Fiat Fiorino Pop

  Yılın En Çok Satılan Ticari Aracı 2023 Fiat Fiorino | SIFIR ARAÇ FİYATLARI

  Yılın En Çok Satılan Ticari Aracı 2023 Fiat Fiorino | SIFIR ARAÇ FİYATLARI

  YILIN EN ÇOK SATILAN TICARI ARACI 2023 FIAT FIORINO

  24 aylık ödeme planı ve vade oranları

  aracını 24 ay taksitle satın alabilirsiniz. Şu anda 24 aylık ödeme planını görüntülüyorsunuz?

  Aylık vade oranı 0.90 üzerinden hesaplanmıştır. Ayrıntılı bilgi için ilan sahibi ile iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki tabloda arabasını senet ile veya banka kredisi ile satın alabileceğiniz diğer taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

  Bu ilana benzer arama terimleri:

  Yazı kaynağı : sifiraracfiyatlari.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap