Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  2017 de çin de hayvanat bahçesinde kaplan saldırısı

  1 ziyaretçi

  2017 de çin de hayvanat bahçesinde kaplan saldırısı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Hayvanat bahçesinde kaplan bakıcısını öldürdü

  Al Jazeera Turk

  Al Jazeera Turk

  Çin'in doğusundaki Zhejiang bölgesindeki bir hayvanat bahçesine bilet ücretini ödememek için çitlerden tırmanarak giren kişi kaplanların saldırısına uğradı.

  28 Ocak'ta meydana gelen olayda kaplanların saldırsına uğrayan kişi hayatını kaybetti. 

  Güvenlik güçleri soyismi Zhang olarak açıklanan kişiye saldıran kaplanlardan birini vurarak öldürdü. 

  Yerel yetkililer tarafından yapılan açıklamaya göre, Zhang hayvanat bahçesine iki çocuğu, eşi, bir arkadaşı ve onun eşi ile birlikte gitti. Kadınlar ve çocuklar bilet alıp hayvanat bahçesine girerken Zhang ve arkadaşı ücret ödememek için çitlerden atlayarak giriş yapmayı seçti.

  Olay anını gösteren videoda, Zhang'ın çitlerden hayvanat bahçesine giriş yaptığı anda kaplanların saldırısına uğradığı görülüyor.

  Yaklaşık bir saat boyunca hayvanat bahçesinden çıkartılamayan Zhang, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. 

  Hayvan hakları örgütü PETA, olayın ardından bir açıklama yaparak kaplanların hayvanat bahçelerinde tutulmalarının yarattığı problemlere tekrar dikkat çekti. 

  Kaynak: The Telegraph

  Yazı kaynağı : www.aljazeera.com.tr

  Hayvanat bahçesinde vahşet! Adam kaplanların yanına gidince...

  Hayvanat bahçesinde vahşet! Adam kaplanların yanına gidince...

  Görgü tanıklarına göre olay adamın kaplanların bulunduğu alana geçmesiyle yaşandı. Adamın üzerine atlayan kaplanlar elbiselerini parçaladı. Adam her kurtulmak için çabalayıp yeterli gücü toplayarak ayağa kalktığı sırada kaplanlar onu geri çekti. Adamı boynundan yakalayan kaplanlar onu yerlerde sürükledi.

  Hayvanat bahçesini gezmeye gelen konuklar olayı dehşetler içerisinde izledi. İşin en kötü yanı adamın kızı ve eşi de olaya tanık olanlar arasındaydı. Duruma müdahale eden yetkililer kaplanlardan birini vurarak öldürmek zorunda kaldı. Ancak bu da işe yaramadı adam ne yazık ki kurtarılamadı. Aldığı yaralar sonucu hayatta kalma şansı olmadı.

  İŞTE O DEHŞET ANLARI (+18)

  Ağır yaralı halde hastaneye kaldırılan kimliği açıklanmayan adamın hala hastanede tedavi altında olduğunu iddia edenler de var. Ancak Çinli yetkililerin bildirdiğine göre adam hayatını kaybetti.

  Görgü tanıklarındn biri olayı anlatırken “Kaplanın adamı nasıl hırpaladığını gördüm. Yüzü gözü kanlar içindeydi. Ne zaman ayağa kalmaya çalışsa onu yere vuruyordu” sözleriyle anlattı. Adamın karısını ve kızını bırakıp neden kaplanların olduğu alana doğru gittiği ise bilinmiyor.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Kaçak ziyaretçi kaplanlara yem oldu Foto Galeri | STAR

  Çin'de kaplan bakıcısını parçaladı

  Tarayıcınız bu videoyu desteklemiyor.

  Xinhua'nın haberine göre, Çin'in Henan eyaletinde Nanyang kentinde bulunan hayvanat bahçesindeki kafeslerinden kaçan iki kaplan bakıcılarına saldırdı.

  Ağır yaralanan bakıcı, hastanede yaşamını yitirdi.

  Kaplanlar görevliler tarafından etkisiz hale getirildi.

  Yazı kaynağı : www.ankaramasasi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap