Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  2 haziran survivor ödül oyununu kim kazandı

  1 ziyaretçi

  2 haziran survivor ödül oyununu kim kazandı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? | İşte 2 Haziran Survivor Türk Yunan karma ödül oyununu kazanan takım

  Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? | İşte 2 Haziran Survivor Türk Yunan karma ödül oyununu kazanan takım

  TV8 ekranlarının herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor Türkiye 2021’de bu akşam Türkiye ve Yunanistan takımları, karma bir takım oluşturarak ödül oyunu için mücadele etti. Oldukça zorlu bir parkurda ve sıcak bir havada yarışan yarışmacılar parkurda zorlu anlar yaşadı. Heyecan dolu mücadelenin ardından Survivor Türkiye Yunanistan karma ödül oyununu kazanan takım belli oldu. İşte detaylar…

  SURVİVOR TÜRKİYE YUNANİSTAN ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

  Survivor Türkiye Yunanistan karma ödül oyunu, bu akşam Survivor izleyicilerine oldukça heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Survivor Türkiye ve Yunanistan takımları, bu akşam ödül oyunu için karma bir takım oluşturdu ve iki takım yarışmacıları kırmızı ve mavi takım olarak ikiye bölündü. Son ana kadar seyir keyfi yüksek mücadelelerin yaşandığı Survivor’da, ödül oyununu kazanan takım büyük bir mutluluk yaşadı. Survivor’da heyecan dolu mücadelenin ardından mücadeleyi kazanan takım 10-9'luk skorla kırmızı takım yarışmacıları oldu.

  ÖDÜL NEYDİ?

  Survivor Türkiye 2021'de bu akşam oynanan Türk Yunan karma ödül oyununu kazanan kırmızı takım oldukça güzel bir villaya gidip keyifli vakit geçirecek.

  SMS BİRİNCİLERİ VE HAFTANIN ELEME ADAYLARI

  Survivor’da geçtiğimiz hafta dokunulmazlık oyunları sonrasında Mavi takım ve Kırmızı takım birer eleme adayı çıkardı. Mavi takımın ilk adayı Dora olurken Kırmızı takım Aleyna Çalışkan’ı aday gösterdi. Bu haftanın Mavi takımın SMS birincisi Steven olunca Poyraz, otomatikman takımın ikinci adayı oldu. Kırmızı takımın SMS birincisi Berkay ise Batuhan’ı aday olarak gösterdi.

  SURVİVOR’DA BU HAFTA KİM ELENDİ?

  Survivor 2021’de bu hafta, ada konseylerinde Mavi takım Dora’yı, Kırmızı takım Aleyna Çalışkan’ı aday göstermişti. Yapılan ada konseyinde SMS birincileri Steven ve Berkay oldu. Berkay, Batuhan’ı aday olarak gösterirken Poyraz, mecburi olarak potaya giren isim oldu. Bu isimler arasında seyirci oylamasında rakiplerine göre daha az SMS oyu aldığı için Aleyna Çalışkan, Survivor’dan elendi.

  Yazı kaynağı : www.acunn.com

  Survivor ödül oyununu kim kazandı? İşte 2 Haziran Survivor anlat bakalım ve karma ödülünü kazanan takım

  Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? (2 Haziran) Sabriye’yi ‘yaktılar’

  Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? (2 Haziran) Sabriye’yi ‘yaktılar’

  TV8’in zirveyi elden bırakmayan yarışma programı Survivor’ın 109. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Hırsın ve mücadelenin tavan yaptığı Survivor’da Ünlüler ve Gönüllüler ödül oyunu için karşı karşıya geldi.

  ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

  Acun Ilıcalı’nın ballandıra ballandıra anlattığı ödül oyununda kazanan takımın özel bir villada ziyafet çekecekti. Bu sebeple iki takım da canla başla bir mücadele sergiledi. Sonunda gülen taraf Ünlüler takımı oldu. Yarışma esnasında Ogeday ile Gökhan, Adem’le gerginlik yaşadı.

  SABRİYE’Yİ YAKTILAR

  Ünlüler ödülüne kavuşmak için özel villaya gittiğinde İlhan Mansız ve Serhat, Sabriye’ye eğlenceli bir şaka yaptılar. Suşi yiyen Sabriye’ye İlhan Mansız, vasabi yemesini önerdi. Vasabiyi ağzına atan Sabriye acılar içinde kaldı. Ağzı yanan ünlü yarışmacı havuzdaki suyla ağzını yıkamaya çalıştı.

  Yazı kaynağı : www.sozcu.com.tr

  Survivor iletişim ödülünü kim kazandı? 1 Haziran 2021 Survivor iletişim oyununda yaşananlar! - Magazin Haberleri

  Survivor Türkiye Yunanistan ödülü kim kazandı? Survivor 3 Haziran ödül oyununu kim kazandı?

  Ödül oyununu hangi takım kazandı?

  Bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 2 Haziran 2020 Survivor iletişim ödülünü hangi takım kazandı? İşte merak edilenler...

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap