Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  17 mart okullar tatil mi 2023

  1 ziyaretçi

  17 mart okullar tatil mi 2023 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  OKULLAR TATİL Mİ? 16-17 Mart 2023 okul tatili olan iller LİSTESİ! Valilik son dakika açıklama! İstanbul, Bolu, Düzce, Ankara, Sakarya...

  OKULLAR TATİL Mİ? 16-17 Mart 2023 okul tatili olan iller LİSTESİ! Valilik son dakika açıklama! İstanbul, Bolu, Düzce, Ankara, Sakarya...

  DEPREM BÖLGESİNDEKİ İLLERDE OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK?

  Deprem bölgesindeki okullar şehirlere göre farklı tarihlerde açılıyor. 3 kategoride tarih belirlendi.

  Birinci kategoride yer alan Kilis, Diyarbakır ve Şanlıurfa'da eğitim 1 Mart'ta başladı.

  Yazı kaynağı : www.takvim.com.tr

  Bugün Düzce’de okullar tatil mi edildi? Bolu depremi sonrası 17 Mart 2023 Cuma Düzce'de okullar tatil mi? Valilik açıkladı!

  Bugün Düzce’de okullar tatil mi edildi? Bolu depremi sonrası 17 Mart 2023 Cuma Düzce'de okullar tatil mi? Valilik açıkladı!

  Düzce'de bugün de okullar tatil edildi. Düzce Valisi Cevdet Atay dün, kentin yanı sıra İstanbul ve Ankara'dan da hissedilen Bolu depremine ilişkin konuştu. Panikleyerek korkan çocukların evlerine gönderildiği aktarıldı. Okullarda eğitime bugünlük ara verildi. Yarın için henüz açıklamada bulunulmadı.

  DÜZCE'DE YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

  Bolu'da meydana gelen 4.8 büyüklüğündeki deprem birçok ilde paniğe neden oldu. Deprem, Bolu'nun yanı sıra Düzce'de de şiddetli bir şekilde hissedildi.

  Düzce Valisi Cevdet Atay, deprem sonrası açıklamada bulundu. Vali Atay, Bolu'da meydana gelen depremin Düzce'de de hissedildiğini dile getirdi.

  DÜZCE'DE 17 MART CUMA GÜNÜ OKULLAR TATİL Mİ?

  Okullar tatil edildi. Dün valilikten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

  "İlimizde bugün ( 16 Mart) yaşanan 4.8 büyüklüğündeki deprem nedeniyle ilimiz genelinde tüm eğitim kurumlarında 17.03.2023 Cuma günü bir (1) gün süreyle eğitim - öğretime ara verilmiştir.

  Ayrıca Kamuda çalışan engelli ve hamile personel de idari izinli sayılacaktır.

  Kamuoyuna duyurulur."

  Yazı kaynağı : www.mynet.com

  BOLU'DA OKULLAR TATİL Mİ SON DAKİKA? 17 MART BOLU'DA BUGÜN OKULLAR TATİL Mİ?

  17 Mart okullar tatil mi? Okullar yarın tatil mi? Okullar tatil olacak mı son dakika?

  17 Mart okullar tatil mi? Okullar yarın tatil mi? Okullar tatil olacak mı son dakika?

  17 Mart okullar tatil mi? Okullar yarın tatil mi? Okullar tatil olacak mı son dakika? Okullar tekrar tatil olur mu? Okullar ne zaman tatil olacak? sorularına cevap aranıyor. Kahramanmaraş merkezli yaşanan deprem felaketi sonrasında, Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay illerinde eğitim ve öğretime 1 Mart tarihine kadar ara verilmişti. Peki Mahmut Özer bu gün ne söyledi? İşte detaylar..

  Pazartesi günü okulların olup olmadığı merak ediliyor. İstanbul'da etkili olan kar yağışının ardından Valilik okulları kısa süreliğine tatil ilan etti. Peki, okullar tatil mi? 17 Mart Cuma okullar var mı? İşte tüm detaylar...

  CUMA OKULLAR TATİL Mİ?
  Valilikler tarafından henüz açıklamaları yapılmadı. detaylar haberimizde güncellencektir

  Resmi kurumlar tarafından 17 Mart'ta okulların tatil olup olmayacağı ile ilgili açıklama bulunmuyor. Eğitim devam edecek.

  Bolu'da sadece bugün için okullar tatil edildi. Yarın için henüz açıklama yapılmadı.

  Yazı kaynağı : www.gazeteilksayfa.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap