Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  16 mart 2023 süper loto sonuçları

  1 ziyaretçi

  16 mart 2023 süper loto sonuçları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  16 Mart 2023 Süper Loto çekilişi sonuçları

  16 Mart 2023 Süper Loto çekilişi sonuçları

  Süper Loto kazandırmaya devam ediyor. Merakla beklenen Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21.30'da Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlandı. Çekiliş sonrası bu akşamın kazandıran numaraları belli oldu.

  İşte, 16 Mart 2023 Süper Loto sonuçları ve Süper Loto sorgulama ekranı....

  Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 4-5-23-26-40-56 oldu.

  ÇEKİLİŞ SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

  Süper Loto oynamanın kuralları neler?

  1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

  Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor

  Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

  Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, https://www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Süper Loto sonuçları sorgulama: 16 Mart Süper Loto'da büyük ikramiye...

  Süper Loto sonuçları sorgulama: 16 Mart Süper Loto'da büyük ikramiye...

  Sisal'le en çok kazandıran oyunlardan olan Süper Loto çekilişinde 6 şanslı numarayı bilen büyük ikramiyenin sahibi oluyor. Çekiliş ise canlı olarak ekrana geliyor. İşte, 16 Mart Süper Loto sonucu sorgulama...

  16 MART SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

  Kazandıran Süper Loto çekilişinin perşembe akşamı saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş canlı olarak millipiyangoonline.com ve Milli Piyango TV Youtube kanalından aktarılıyor.

  Kazandıran numaralar; 4-5-23-26-40-56 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 34.825.743,24 TL büyük ödül devretti.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Son dakika: Süper Loto çekilişi sonuçları belli oldu! 16 Mart 2023 Süper Loto bilet sorgulama ekranı!

  Son dakika: Süper Loto çekilişi sonuçları belli oldu! 16 Mart 2023 Süper Loto bilet sorgulama ekranı!

  Son dakika: Süper Loto çekilişi sonuçları belli oldu! 16 Mart 2023 Süper Loto bilet sorgulama ekranı!

  Haftanın üç günü çekilen Süper Loto'da bu akşam çekiliş heyecanı yaşandı. Merakla beklenen, Süper Loto çekilişi 21:30'da gerçekleşti. Bugün çekilen Süper Loto'da sonuçlar belli oldu. İşte Süper Loto sonucu sorgulama ekranı...

  Salı, Perşembe ve Pazar günleri gerçekleşen Süper Loto çekilişinde heyecanlı bekleyiş sona erdi. Milli Piyango TV YouTube hesabından canlı yayınlanan Süper Loto çekilişi noter huzurunda gerçekleşti. Süper Loto çekilişi, millipiyangoonline.com ve Milli Piyango Online mobil uygulamalarından sorgulanıyor. 

  16 Mart 2023 Süper Loto sonuçları

  SON ÇEKİLİŞ SONUCU

  Çekiliş no: 33 16/03/2023 - 21:30

  4 5 23 26 40 56

  SÜPER LOTO SONUÇ SORGULAMA EKRANI  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap