Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  16 kasım 2022 şans topu sonuçları

  1 ziyaretçi

  16 kasım 2022 şans topu sonuçları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Şans Topu sonuçları sorgulama:16 Kasım Şans Topu çekilişinde kazandıran numaralar...

  Şans Topu sonuçları sorgulama:16 Kasım Şans Topu çekilişinde kazandıran numaralar...

  Sisal Şans'ın kazandıran oyunlarından Şans Topu, ilk çekilişi yapıldı. 5+1 bilen talihliler ise ödülün sahibi oluyor. Çekiliş canlı yayında ekrana geliyor. İşte, 16 Kasım Şans Topu sonucu sorgulama...

  16 KASIM ŞANS TOPU ÇEKİLİŞİ

  Haftanın ilk Şans Topu çekilişi çarşamba akşamı saat 20:00'de düzenlendi. Çekiliş ise millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarılıyor.

  Kazandıran numaralar; 8-19-24-33-34+5 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 5+1 bilen 2 kişi 1.669.140,00 TL ödülün sahibi oldu.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Şans Topu çekiliş sonuçları! 16 Kasım 2022 Şans Topu sorgulama ekranı

  Şans Topu çekiliş sonuçları! 16 Kasım 2022 Şans Topu sorgulama ekranı

  Şans Topu kazandırmaya devam ediyor. Şans Topu çekilişi Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak gerçekleştirildi. Çekiliş sonrası bu akşamın kazandıran numaraları belli oldu. İşte 16 Kasım 2022 Şans Topu sonuçları ve Şans Topu sorgulama ekranı....

  Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 8-19-24-33-34 ve 5 (Joker) oldu.

  ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  Şans Topu oynamanın kuralları neler?

  Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanıyor. Üst bölüm 1-34 numaradan, alt bölüm ise 1-14 numaradan oluşuyor.

  Oyunseverler, üst bölümden 5 adet, alt bölümden 1 adet numarayı seçerek oyuna katılabiliyor.

  Şans Topu, ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1), (1+1) ve yeni kategorisi (0+1) olarak sıralanıyor. Yenilenen Şans Topu oyununda, oyunseverler artık üst bölümde bilemese de alt bölümde 1 numara bilse de kazanıyor.

  Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Şans Topu’nda her kolonun fiyatı ise 2 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sans-topu/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

  Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

  Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

  Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Şans Topu 16 Kasım 2022 sonuçları 5+1 çekilişi sonrası millipiyangoonline.com'da olacak

  Şans Topu 16 Kasım 2022 sonuçları 5+1 çekilişi sonrası millipiyangoonline.com'da olacak

  Şans Topu 16 Kasım 2022 sonuçları 5+1 çekilişi sonrası millipiyangoonline.com'da olacak

  16 Kasım 2022 Şans Topu sonuçları 5+1 çekilişi ile canlı yayında belirlenecek. 2 milyon 311 bin liralık beklenen büyük ikramiye tutarının olduğu çekilişte talihli adayları şanslı numaraları bilmeye çalışacaklar. Peki, Şans Topu sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat kaçta millipiyangoonline.com adresinde yer alacak?

  Şans Topu çekilişinde gözler çarşamba günü kazandıran sayılarda olacak. Talihli adayları Milli Piyango TV’den canlı izleyebilecekleri çekilişte 5+1 bilmeleri halinde büyük ikramiyenin sahibi olacaklar. İşte çekilişe dair bazı bilgiler…

  5+1 ŞANS TOPU SONUÇLARI VE BİLET SORGULAMA NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

  Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan çekiliş saat 20:00'da yapılıyor. İkramiye detayları ise çekiliş sonrasında netleşiyor. Çekilişte 0+1, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 bilenler ve 3, 4, 5 bilenler ikramiye almaya hak kazanacaklar.

  Çekiliş öncesinde beklenen büyük ikramiye tutarı ise 2 milyon 311 bin lira olarak duyuruldu.

  Şans Topu çekilişi 20:00'de Milli Piyango TV YouTube hesabından canlı yayınla gerçekleşiyor. 

  BİLET SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ...

  ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

  Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

  Talihli adayları kolon başı 2 TL’lik ücreti ödeyerek oyunu oynayabilirler.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap