Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  16 kasim 2022 burc yorumlari

  1 ziyaretçi

  16 kasim 2022 burc yorumlari bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Günlük burç yorumları: 16 Kasım 2022 Çarşamba

  Günlük burç yorumları: 16 Kasım 2022 Çarşamba

  KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün keşfettiğiniz zevkler, çok daha uzun bir süre sizinle olma potansiyeline sahip. Siz iyi hissettiren şeylere yöneldikçe onlar da size doğru gelir. getirme potansiyeline sahiptir. Öte yandan, bu konforlu alan içinde, işlerin kontrolden çıkmasına izin vermek çok kolay olabilir. Bu cümbüş içinde, muhtemelen kimse eylemlerini net bir şekilde düşünemiyor. Gün, en azından herkesi daha verimli planlamaya yetecek kadar yavaşlatabilir.

  Yazı kaynağı : hthayat.haberturk.com

  Günlük burç yorumları 16 Kasım 2022 Çarşamba

  16 Kasım 2022 Burç Yorumları

  Yapay aşk

  Bir şeyler değişiyor. Bir şeyler sadece mekanikleşiyor. Bir şeyler duygudan uzaklaşıyor. Bir şeyler kalbe dokunamıyor. Bir şeyler sanki sahteleşiyor. Giderek yapaylaşan yaşamda, sen sadece sana emanet verilen “aşk”ı koru. O senin emanetin… Seni “O”na kavuşturacak.

  Bugün… Aşk’ın diğer adı Venüs, Yay Burcu’na giriş yapıyor. 10 Aralık’a kadar sürecek yolculuğu sırasında yaşamımızda keyif aldığımız, mutlu olduğumuz şeylerin sıralamasını değiştirebilir. Belki daha çok okuyabiliriz, daha çok gezmek ve yeni yerler görmek isteyebiliriz. Yeni insanlarla tanışmak isteyebiliriz. Sağlıklı bir merak duygusunu geliştirebiliriz. Telefon konuşmalarımız uzayabilir. Yakın çevremizle ilişkilerimizi sorgulayabiliriz.

  Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

  Sevgiyle…

  BurcuN.

  Koç ve Yükselen Koç

  Neler öğrenmek istiyorsun? Kendini hangi konuda eksik hissediyorsun? Kendini hangi konularda donanımlı hissediyorsun? O zaman şimdi Venüs yeni şeyler öğrenmeni, öğrenirken keyif almanı sağlayabilir. Yolculuklara çıkmak bu süreçte sana iyi gelebilir, seni iyileştirebilir. Yeni bir eğitime başlamak isteyebilirsin. Ya da sınavlarından başarılı sonuçlar elde edebilirsin. Tabi yeterince çalışır ve gayret gösterebilirsen…

  Boğa ve Yükselen Boğa

  Sana göre, adım atmalısın. Sana göre, bütçeni planlamalısın. Bir başkasına bakıp harcama kalemlerini arttırmamalısın. Kendine göre olmalı. Başkasının yaşam koşulları seni ilgilendirmemeli. Şimdi Venüs yeni yolculuğunda cüzdanına dokunuyor. Bu süreçte borç-alacak dengelerin üzerinde düşünebilir, keyfi harcamaların tuzaklarına düşebilirsin. Dikkatli olmakta fayda var.

  İkizler ve Yükselen İkizler

  Evli olmak nedir? Sadece bir soyadı değişikliği mi? Evli olmak, eksiklerini tamamlamak, gölge yönlerinle tanışmak mı? İnsanı, en iyi eşi mi tamamlar? Peki, ya “eş”sizsen ne olacak? Şimdi Venüs yeni yolculuğunda sana evlilik evinden ses veriyor. Bu süreçte evliliğin ve evliliğe ilişkin düşüncelerin öne çıkabilir. Evlilik ya da ikili ilişkilerinde keyifli süreçler yaşabilirsin.

  Yengeç ve Yükselen Yengeç

  Sağlıkla ilgili zorlu şeyler mi yaşadın? Ama bak yaşadın diyoruz. Geçmiş zaman… Yaşadın ve bitti. Şimdi sağlık sorunlarını geçmişte bırakabilirsin. Ama sağlıklı yaşam hedefine devam etmelisin. Venüs sağlık evinden geçerken, şeker ve karbonhidrat alımını kesmeni isteyebilir. Şeker direncin bu süreçte farklılaşabilir. Alerjilere dikkat…

  Aslan ve Yükselen Aslan

  Yalnızlığı sevmiyorsun. Kalabalıklar içinde olmak seni mutlu ediyor. Tahammül edemediğin şey “bir başınalık” belki de. Acaba neden korkuyorsun yalnızlıktan? Tek başına kalınca kendinle yüzleşmekten mi çekiniyorsun? Şimdi Venüs yolculuğunda seni yalnız kalmaktan kurtarmayı planlıyor. Yeni bir aşk çalabilir kapını. Ya da kendini iyi hissettirecek bir hobiye başlayabilirsin.

  Başak ve Yükselen Başak

  Yaşamına çeki düzen vermeden önce, köklerine, aile bağlarına bakman iyi bir fikir olabilir. Çünkü geçmiş yaşantın, çocukluğun seni bugünlere getiren dönem ödevin. Şimdi Venüs yeni yolculuğunda sana aile köklerin ve evin üzerinden sesleniyor. Bu süreçte evinde daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsin. Evde keyifli zamanlarda bulabilirsin kendini. Ailenle daha çok bir arada olabilirsin. Evine ait teknolojik aletleri değiştirebilirsin.

  Terazi ve Yükselen Terazi

  En çok yaşamında nelerden keyif alıyorsun? Çalışma temponun ardında bilgisayarını kapatınca seni hayata bağlayan şeyler neler? Yine mi teknoloji yardımına koşuyor? Bilgisayar kapanınca yerini telefon mu alıyor? Venüs, şimdi yeni bir yolculuğa başlıyor. Sana iletişim evinden sesleniyor. Bu seyir sırasında teknoloji ve iletişim yaşamında daha fazla yer alabilir. Kısa yolculuklar sana iyi gelebilir.

  Akrep ve Yükselen Akrep

  Değerlerin önemli. Maddi dünyan senin her şeyin bir anlamda… Belki de yaşamında en korktuğun şey parasız kalmak. Bu yüzden bütün biriktirme çabaların. Şimdi Venüs yeni bir yolculuk başlatıyor. Sana değerlerin üzerinden el veriyor. Bu süreçte tutumlu olmak konusunda sıkıntı yaşayabilirsin. Harcama yapma isteği içinde daha fazla büyüyebilir.

  Yay ve Yükselen Yay

  Şimdi kendinle olma zamanları… Keyfinin kâhyası olma zamanı… Venüs ne zamandır yapmak isteyip ertelediğin şeyler için geliyor. Sana benzeyen Venüs… Seni gibi hareket eden, meraklı, konuşkan Venüs’ün bu yolculuğunda bedeninle, görünümünle daha fazla ilgilenmek isteyebilirsin. Mesela, saç modelini ya da rengini değiştirebilirsin. Kendini daha fazla ortaya koymak isteyebilirsin. Yaşamını daha renkli hale getirmek isteyebilirsin ayrıca.

  Oğlak ve Yükselen Oğlak

  Gördüğün her rüya çıkar mı? Haberci midir rüyaların? Yoksa bilinçaltı denizinin çıkardıkları mıdır? Ayrımı yapmak önemli… Şimdi Venüs yeni bir yolculuğa adım atıyor bilinçaltından geçerken. Bu süreçte kendini yeniden programlayabilirsin. Zihnin duydukları, zihninin konuştuklarıyla ilgili kendini sınırlandırabilirsin.

  Kova ve Yükselen Kova

  Sosyal varlıktır insanoğlu… Sosyalleşerek var olduğunu düşünür. Sosyalleşerek ruh sağlığını daha rahat koruyabilir böylece. Peki, sen bu aralar ne kadar sosyalsin? Venüs, bu yolculuğunda sosyal hayatına dokunuyor. Bu süreçte arkadaşlarınla daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsin. Bu arada gelirinle ilgili daha doğrusu maaşında ilgili bir artış yaşayabilirsin.

  Balık ve Yükselen Balık

  Kariyer günleri… Belki bir yol ayrımındasın ne yapacağına ilişkin. Belki bir türkü istediğin gibi ilerlemiyor kariyer yaşamın. Belki de artık hayat yolunu yeniden çizmen gerekiyordur. O zaman şimdi Venüs’ün bu yolculuğunu değerlendirebilirsin. Bu seyir sırasında kariyer odaklı olabilir, üstlerinle iletişimde sıkıntılar yaşayabilirsin. Hayatına, okumayı daha çok dahil etmek isteyebilirsin.

  Yazı kaynağı : www.gozlemgazetesi.com

  16 Kasım 2022 Çarşamba burç yorumu – Günlük burç yorumları

  16 Kasım 2022 günlük burç yorumları: Venüs Yay burcunda

  16 Kasım 2022 günlük burç yorumları: Venüs Yay burcunda

  16 KASIM KOÇ BURCU YORUMLARI

  Seyahatler, yurt dışı ve uluslararası bağlantılı konulardan yana kısmetleriniz artıyor. Uzaklardan kalbinizi çalabilecek bir kişiyle tanışabilirsiniz.

  KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

  16 KASIM BOĞA BURCU YORUMLARI 

  Hayatınıza hareket geliyor. Kendinizi spora, dış mekan aktivitelerine verirken bu vesileyle yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Eşli, ortaklı işlerden, yatırımlardan, alışverişlerden yana şanslı olabilirsiniz.

  BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  16 KASIM İKİZLER BURCU YORUMLARI

  Eşinizden, sevgilinizden, iş ortağınızdan daha çok destek görebileceğiniz bir dönem başlıyor. İlişkinizde pozitif, iyimser bir bakış açınız olabilir ve bir ilişkiniz yoksa bu dönem size şans getirebilir.

  İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  16 KASIM YENGEÇ BURCU YORUMLARI

  Sağlığınızdaki güzel gelişmelerle kendinizi daha zinde ve iyi hissedebilirsiniz. İş ortamınızdaki, günlük hayatınızdaki kişilerin desteği pek çok detay ve işi pratik ve kolayca halletmenizi sağlayabilir.

  YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  16 KASIM ASLAN BURCU YORUMLARI 

  Kalbiniz aşk için çarpıyor, aşk hayatınızda güzel ve keyifli bir dönem olabilir. Kişisel zevk ve uğraşlarınıza, hobilerinize daha çok zaman ayırabilir, yüreğinizin sesine daha çok yönelebilirsiniz.

  ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  16 KASIM BAŞAK BURCU YORUMLARI 

  Aile yaşamınızda, evinizde, yuvanızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlişkiniz konusunda ailenizden destek görebilir, bir ilişkiniz yoksa onların vesilesiyle biriyle tanışabilirsiniz. Kendinize güveniniz artıyor.

  BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  16 KASIM TERAZİ BURCU YORUMLARI 

  Sıkıntılarınızı yavaş yavaş geride bırakıyorsunuz ve ilişkilerden yana şansınız artıyor. Artık eğlenceye, keyiflerinize biraz daha zaman ayırabilir, hobilerinizle ilgilenebilir, gezi ve yolculuklara çıkabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  16 KASIM AKREP BURCU YORUMLARI 

  Maddi sıkıntıları bir kenara bırakıp biraz alışveriş yapmanın, hayatın renkli, rahat ve konforlu yönlerinin tadını çıkarmanın zamanı. Kendi değerinizi de daha iyi bileceğiniz ve göstereceğiniz bir dönem olabilir.

  AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  16 KASIM YAY BURCU YORUMLARI 

  Şans yıldızının burcunuza ilerlemesiyle birlikte hemen her konuda bereketli bir dönem başlıyor. Aşk hayatınız canlanabilir, yeni kişilerle tanışabilirsiniz, ışığınızla dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

  YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  16 KASIM OĞLAK BURCU YORUMLARI

  Sessizlikten, sükunetten, hoş müziklerden, sanattan keyif duyacağınız bir dönem olabilir, aşkta ve ilişkilerde ruhsal uyum ve denge önem kazanabilir. Ruh eşinizin peşinde olacağınız bir dönem olabilir.

  OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  16 KASIM KOVA BURCU YORUMLARI

  Sosyal yönden oldukça hareketli ve keyifli bir dönem geçirebilirsiniz. Paylaşımlarınızla, bilginizle sosyal ağınızı genişletebilirsiniz. Arkadaşlıkların aşka ve ilişkiye dönüşebileceği bir dönem olabilir.

  KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  KOVA BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  16 KASIM BALIK BURCU YORUMLARI

  İş hayatınızda, kariyerinizde güzel gelişmeler keyfinizi yerine getirebilir. İlişkinizle parlayabilir, göz önünde olabilirsiniz. Bir ilişkiniz yoksa iş çevrenizden mevki ve statü sahibi biriyle tanışabilirsiniz.

  BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  BALIK BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  Tarot falı meraklılarını böyle alalım!

  Hangi burca ne hediye alınır?

  Burç uyumunuzu biliyor musunuz?

  Hangi burç nasıl ilan-ı aşk eder?


  Yazı kaynağı : www.elle.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap