Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  15 temmuz hediye internet türk telekom

  1 ziyaretçi

  15 temmuz hediye internet türk telekom bilgi90'dan bulabilirsiniz

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde Türk Telekom’dan Hediye!

  Türk Telekom’dan, 15 Temmuz’a özel iletişim kampanyası

  Türk Telekom’dan, 15 Temmuz’a özel iletişim kampanyası

  15 Temmuz’a özel iletişim kampanyasının detayları

  Türk Telekom tüm mobil müşterilerine, 15 Temmuz günü boyunca geçerli olmak üzere, her yöne 1000 dakika, şebeke içi sınırsız konuşma, 1 GB internet ve 5000 SMS hediye edilecektir.

  Türk Telekom ev ve iş telefonu abonelerine 15 Temmuz'da gün boyu şehir içi ve şehirler arası Türk Telekom ev ve iş telefonları ile dakika sınırı olmadan ücretsiz konuşma hakkı hediye edilecektir.

  Tüm vatandaşlarımıza ayrıca 15 Temmuz'da 00:00-23:59 saatleri arasında tüm ankesörlü telefonlardan telefon kartı veya kredi kartı ile yapılacak aramalarda ev ve iş telefonları ile sınırsız konuşma; GSM yönüne yapılan aramalarda ise görüşmelerin ilk 2 dakikasını ücretsiz yapma imkanı sağlanacaktır.

  Türk Telekom sabit internet kullanıcılarının evde ve işte 15 Temmuz'da yapacakları internet kullanımları Adil Kullanım Noktası'na (AKN) dahil edilmeyecek ve AKN'yi aşmaları durumunda hız düşümü yaşayan abonelerin hızları, mevcut paket hızlarına yükseltilecektir.*

  15- 16 Temmuz tarihlerinde tüm Türkiye'yi kapsayan 4 binin üzerindeki Türk Telekom WiFi noktasından iki gün boyunca internet kullanımı ücretsiz sağlanacaktır.

  Türkiye'nin lider dijital müzik platformu MUUD’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'ne özel bir kategori hazırlanmıştır. '15 Temmuz'a özel 15 şarkı' adıyla hazırlanan anlamlı listeye MUUD platformu üzerinden ulaşılabilir.

  *Evde/İşte internet hediyesinden Full Limitsiz, Hazırnet, Günlük İnternet, Haftasonu Bedava, tüm Kotalı paketler, 4 Mbps’ye kadar 20GB ve 40GB Limitsiz İnternet paketlerindeki müşteriler hariç tutulmuştur.

  Yazı kaynağı : www.turktelekom.com.tr

  Türk Telekom'dan 15 Temmuz Hediyesi

  Türk Telekom'dan 15 Temmuz Hediyesi

  Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre 15 Temmuz günü evde ve cepte internet kullanan tüm abonelerine internet paketi ve konuşma dakikası hediye edilecek.

  Türk Telekom’dan 15 Temmuz Demokrasi, Birlik ve Beraberlik günü hediyesi. Kampanya tüm mobil abonelere her yöne bin dakika şebeke içi sınırsız konuşma, 5 bin kısa mesaj ve 1 GB internet paketi ücretsiz olacak.

  Evde internet kullanımı yapan kullanıcıların da adil kullanım noktası (AKN) etkilenmeyecek. AKN aşarak hız düşümü yaşayan abonelerin hızları, mevcut paket hızlarına yükseltilecek.

  Ev ve iş telefonları da gün boyunca dakika sınırı olmadan arama yapabilecekler. Aynı zamanda ankesörlü telefonlardan telefon kartı veya kredi kartı ile yapacakları konuşmalarda sabit hatlar aranırsa sınırsız, cep telefonları aranırsa görüşmenin ilk 2 dakikası ücretsiz olacak.

  Kampanya 15 Temmuz günü 00.00’da başlayacak ve 23:59’da sona erecek. Bununla birlikte Türkiye’yi kapsayan 4 bin üzerindeki Türk Telekom WiFi noktaları da 15-16 Temmuz tarihlerinde 2 gün boyunca ücretsiz olacak.

  Yazı kaynağı : www.turktoyu.com

  Türk Telekom 15 Temmuz 2022 Bedava internet

  Türk Telekom 15 Temmuz 2022 Bedava internet

  Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi ile kullanıcılar Demokrasi gününe ait kesintisiz hizmeti anında yaşıyorlar. Bildiğiniz üzere 15 Temmuz 2016’da yaşanan üzün bir vaka olan darbe girişimi sonrasında iletişim kopmalarının yaşanmaması için çabalayan operatör firmaları bu bağlamda hediye internet dağıtımı yapıyorlar.

  Türk Telekom 15 Temmuz 2022 bedava internet kampanyası ile bir önceki sene olduğu gibi bu senede güzel bir kampanyaya imza atarak Türk Telekom bedava internet fırsatlarından bizleri mağdur bırakmayacak gibi görünüyor.

  Diğer Operatör Firmaları 15 Temmuz 2022 Kampanyaları;

  Türk Telekom 15 Temmuz 2022 Hediyesi Nedir?

  Türk Telekom 15 Temmuz bedava internet hediyesi ile kullanıcılarına güzel bir kampanya vaat ediyor. 2022 yılında yapmış olduğu 15 Temmuz hediyelerinde;

  Her yöne geçerli 120 dakika hediye ve bazı kullanıcılarına bedava internet dağıtan firma 2022 yılında 15 Temmuz hediyesi olarak neler verecek henüz bilinmiyor.

  Türk Telekom 15 Temmuz 2022 kampanyası detayları kesinleştikten sonra bu sayfa üzerinden tüm kullanıcılarımıza bildirilecektir, bizlere bu sayfa üzerinden ulaşamayacak kullanıcılar sosyal medya üzerinden bizleri takip ederek ve bildirimleri açarak yeni kampanyalardan farkında olabilirler.

  Türk Telekom 15 Temmuz Bedava internet Kampanyası

  Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi olarak bedava internet vermesi muhtemel gözü ile bakılıyor. Farklı bedava internet seçenekleri sunan firma 15 Temmuz gününe özel hediyeler çıkarması da ihtimal.

  Türk Telekom kullanıcıları için yapılan bu kampanya detayları olarak sadece 15 Temmuz gününü kapsamakta ve herhangi bir farklı hatta devretme söz konusu olmamaktadır.

  Türk Telekom bedava internet ile alakalı veya 15 Temmuz kampanyası hakkında soru işaretleriniz varsa bizlere yorum göndererek bildirmeyi unutmayın. Türk Telekom 15 Temmuz 2022 Bedava internet kampanyası ile kullanıcılar kazanmış oldukları bedava dakika, bedava sms ve bedava internet hediyesi sayesinde güzel bir Demokrasi günü geçiriyorlar.

  Yazı kaynağı : bedavainternetal.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap