Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  15 temmuz şehitlerimizin ruhu şad olsun

  1 ziyaretçi

  15 temmuz şehitlerimizin ruhu şad olsun bilgi90'dan bulabilirsiniz

  15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZİN RUHU ŞAD OLSUN...

  15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZİN RUHU ŞAD OLSUN...

  15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZİN RUHU ŞAD OLSUN...

  *Bir çivi bir nalı, bir nal bir atı, bir at bir insanı, bir insan da bir ülkeyi kurtarır.
  *VATAN için yaşayıp öldünüz; siz toprağa değil, kalplere gömüldünüz. 15 Temmuz Şehitlerini yad ediyoruz.
  *Ayakta ölmek diz üstü yaşamaktan onurludur. Ne mutlu VATAN uğruna can verene!
  *Allah yolunda öldürülenlere "ölüler" demeyiniz. Bilakis onlar diridirler. (Bakara Suresi)
  *Bir memleketin saha bakımdan büyüklüğü onun gerçek büyüklüğünü ifade etmez ve bir milleti millet yapan arazisi değildir.
  *Vatanımız için şehit olmuş şehitlerimize ve gazilerimize milletçe ağlıyoruz. Şehitler Ölmez vatan bölünmez...

  Yazı kaynağı : zbziyagokalpilkokulu.meb.k12.tr

  15 Temmuz şehitleri anma mesajları, sözleri 2022: Resimli, anlamlı Demokrasi ve Birlik Günü günü ile ilgili sözler!

  15 Temmuz şehitleri anma mesajları, sözleri 2022: Resimli, anlamlı Demokrasi ve Birlik Günü günü ile ilgili sözler!

  15 Temmuz şehitleri anma mesajları, sözleri 2022: Resimli, anlamlı Demokrasi ve Birlik Günü günü ile ilgili sözler!

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajları, sözleri günün en çok araştırılan konuları arasında yer alıyor. 15 Temmuz 2016'nın 6. yıl dönümünde bu yıl da törenler düzenlenecek, şehitlerimiz için dualar okunacak. 2022 yılına özel en güzel, anlamlı, resimli 15 Temmuz mesajlarını, sözlerini sizler için derledik. İşte Resimli, anlamlı 15 Temmuz ile ilgili sözler, mesajlar...

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajları günün ilk saatlerinden itibaren yoğun bir şekilde aratılmaya başladı. Tarihe kara leke olarak geçen bu darbe girişimi sonrası her yıl şehit ve gaziler anılırken 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Aynı zamanda vatandaşlar birbirlerine Resimli, anlamlı, en güzel 15 Temmuz şehitleri anma mesajı ve sözlerini gönderiyorlar. Biz de sizler için Resimli, anlamlı, en güzel mesajları ve sözleri derledik.

  15 TEMMUZ İLE İLGİLİ MESAJLAR, SÖZLER 2022

  En büyük zaferimiz hiç düşmemek değiI,her düştüğümüzde kaIkabiImektir.

  Bir memleketin saha bakımdan büyüklüğü onun gerçek büyüklüğünü ifade etmez ve bir milleti millet yapan arazisi değildir.

  Bu vatan toprağın kara bağrında, sıra dağlar gibi duranlarındır. Bir tarih boyunca, onun uğrunda, kendini tarihe verenlerindir.

  Şehitlerimizin kalbimizde yaşamaya devam etmekte bugün bizlerle demokrasi nöbetini sürdürmektedir. 15 Temmuz şehitlerimizin ruhu şad olsun.

  Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Tüm şehitlerimizin Ruhu şad olsun.

  Şehidim ruhun göklerde nöbette, kanın al bayrakla en yükseklerde.
  Vatanımız için şehit olmuş 249 ve gazilerimize Milletçe ağlıyoruz. Şehitler ölmez Vatan bölünmez.

  15 Temmuz mücadelemizin zirvesi, şanlı milletin zaferidir!
  Bu millet demokrasiyi 15 Temmuz'da bütün dünyaya göstermiştir. 15 Temmuz gecesi milli iradeyi hiçe sayanlar bir tek şeyi hesaba katmadı; egemenlik kayıtsız şartsız milletindir!

  Vatanımız için şehit olmuş 249 ve gazilerimize Milletçe ağlıyoruz. Şehitler Ölmez vatan bölünmez.
  15 Temmuz kahraman Türk milletinin demokrasi bayramıdır. Kutlu olsun.

  Bu millet demokrasiyi 15 Temmuz'da bütün dünyaya göstermiştir. 15 Temmuz gecesi milli iradeyi hiçe sayanlar bir tek şeyi hesaba katmadı; egemenlik kayıtsız şartsız milletindir!
  Gururumuz, kahramanlarımız 15 Temmuz şehitlerimizi, darbecilerin durdurulmasının sene-i devrinde dualarla, hasret ve özlemle anıyoruz.

  15 Temmuz'da Türkiye Cumhuriyeti'ne kast edenlerin hain planına canını siper ederek karşı koyan şehitlerimizin rahmetle ve dualarla anıyoruz.


  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  15 Temmuz Şehitlerimizin Ruhu Şad Olsun

  15 Temmuz Şehitlerimizin Ruhu Şad Olsun

  Kars Valisi Rahmi Doğan, 15 Temmuz’da Türk Silahlı Kuvvetlerinin içerisinde yuvalanmış Fethullahçı Terör Örgütüne (FETÖ) mensup bir grup üniformalı hain tarafından mevcut hükümetimizi yıkmak ve devlet yönetimini ele geçirmek maksadı ile Cumhuriyet tarihinin en hain darbe girişiminin gerçekleştirildiğini belirtti.

  15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla açıklamalarda bulunan Vali Rahmi Doğan, “Devletimizin güçlenip kalkınmasından rahatsız olan karanlık güçler tarafından milli iradeye karşı uygulanmaya konulan bu darbe girişiminde; başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, halkın iradesini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisi ve birçok kritik noktaya saldırılar düzenlenmiş, köprüler, havalimanları, basın kuruluşları işgal edilerek halkımız sindirilmeye çalışılmıştır” dedi.

  Geçmişte yaşanılan darbelerin yıkıcı etkilerini üzerinden atamayan ve her darbe girişiminin ülkemizi ne kadar geriye götürdüğünün bilincinde olan aziz milletimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla meydanlara inerek bağımsızlığından ve demokrasiden asla taviz vermeyeceğini tüm dünyaya ilan etmiştir diyen Doğan, “Üzerlerine sürülen tanklara ve ölüm kusan silahlara aldırış etmeden, şahadeti göze alıp darbeyi bastıran bu millet, bir bakıma darbecilere darbe yaparak, darbecilere ve darbeden medet uman zihniyete en güzel cevabı vermiştir. Sokaklarında tankların gezdiği gece serhat şehrimiz Kars; İstanbul ve Ankara’dan sonra darbeyi en fazla hisseden şehir olmuştur. Yeniden dirilişin destanının yazıldığı o gecede 7’den 70’ e tüm Karslılar, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın millet iradesine yaptığı vurgunun ardından geçmişinden aldığı ilhamla sokaklara ve meydanlara inerek milli iradeye sahip çıkmış, vatan haini darbeci teröristleri de gecenin karanlığına gömerek üstüne düşen vazifeyi yerine getirmiştir” diye konuştu.

  15 Temmuz hain darbe girişimini unutmamak ve yeni nesillere unutturmamak adına devletin bu günü “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” ilan ettiğine dikkat çeken Vali Rahmi Doğan, “Aradan geçen iki yılda herkes şunu iyice gördü ki, şehitlerin kanıyla sulanan bu topraklarda binlerce yıllardır bir arada yaşayan bu milletin büyük fedakarlıklarla bu seviyeye getirdiği Türkiye Cumhuriyeti içeriden veya dışarıdan yapılacak saldırılara pabuç bırakacak bir ülke değildir. 15 Temmuz öncesinden daha güçlü olan Cumhuriyetimiz, mazlumların umudu, zorbaların kâbusu olarak 2023, 2053, 2071 hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. 250 vatandaşımızın şehit, 2196 vatandaşımızın ise gazi olduğu 15 Temmuz hain darbe girişimini unutmamak ve yeni nesillere unutturmamak adına devletimiz bu günü “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” ilan etmiştir. Bizler bu günü yıldönümünde ülkesi için hayatını kaybeden demokrasi şehitlerimizi anmak ve milli birlik ruhunu tekrar yaşatmak için yine meydanlarda olacağız” şeklinde konuştu.

  Yazı kaynağı : www.gazetekars.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap