Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  15 temmuz şehitlerimizi saygıyla anıyoruz

  1 ziyaretçi

  15 temmuz şehitlerimizi saygıyla anıyoruz bilgi90'dan bulabilirsiniz

  15 Temmuz Şehitlerimizi Saygı ve Rahmetle Anıyoruz | Türkiye Motosiklet Federasyonu

  15 Temmuz Şehitlerimizi Saygı ve Rahmetle Anıyoruz | Türkiye Motosiklet Federasyonu

  15 Temmuz Şehitlerimizi Saygı ve Rahmetle Anıyoruz

  Bu sayfa 2107 kez okundu

  Yazı kaynağı : www.tmf.org.tr

  15 Temmuz Şehit ve Gazilerimizi Saygıyla Anıyoruz...

  15 Temmuz 2016’da Milletçe maruz kaldığımız, FETÖ’nün yurt içi ve yurt dışı işbirlikçilerince gerçekleştirilmeye çalışılan hain kalkışmanın ikinci yıldönümünde, insanlık dışı bu girişimin tüm aktör ve destekçilerini lanetliyoruz. Milletimizin ve devletimizin birlik, bağımsızlık ve bekasına canı pahasına sahip çıkan şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazi ve kahramanlarımıza minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz.

  Bu kalkışma girişimi Dünyaya bir kez daha göstermiştir ki, aziz Milletimiz devletine, vatanına, değerlerine, milli iradesine; millet ve devletimizin birlik, bağımsızlık ve bekasına hayatı pahasına sahip çıkma azim, kararlılık ve gücündedir. Milletimiz, Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, bir darbe girişiminin çok daha ötesinde kötü emeller taşıyan bu girişime o gece gereken yanıtı layıkıyla vermiştir.

  Başta bilim ve teknoloji olmak üzere, her alanda güçlü ve lider bir ülke olma hedefiyle politika ve faaliyetlerine yön veren TÜBİTAK, sorumluluğunun bilincinde olarak bu hedefe ülkemizi taşımak için var gücüyle çalışmaktadır. TÜBİTAK olarak inanıyoruz ki, başta bilim ve teknoloji olmak üzere her alanda milletçe el ele verip kenetlendiğimiz zaman, başaramayacağımız hiçbir şey yoktur. Tıpkı FETÖ darbe girişiminde olduğu gibi, ülkemizi karanlığa, çatışmaya sürükleyecek her türlü etkene omuz omuza verip karşı durduğumuz ve milletimizi, devletimizi, ülkemizi bilim, teknoloji, sanat, edebiyat gibi alanlarda yükseltecek proje ve çalışmalara odaklandığımızda, bu amaç doğrultusunda bir araya geldiğimizde, önümüzde hiçbir güç duramayacaktır. TÜBİTAK gençlerimize, çocuklarımıza, ailelerimize bilimin ve teknolojinin yeşereceği ortamları hazırlamak için şimdiye kadar var gücüyle çalışmıştır, şimdiden sonra da daha büyük bir şevkle çalışmaya devam edecektir.

  TÜBİTAK’ın, bilim ve teknoloji alanında üstlendiği amiral gemisi rolü hepimizin malumu. Bu durum, hain terör örgütü FETÖ’nün kurumumuza sızmak için gösterdiği çabanın nedenini açıkça gözler önüne sermektedir. Şunu hatırlatmak isteriz ki, TÜBİTAK FETÖ ile mücadeleyi en erken başlatıp, en yoğun biçimde sürdüren kurumların başında gelmiştir. TÜBİTAK bu hain terör örgütü ile mücadelesini, darbe girişiminden de önce başlatmıştır. Bünyesindeki hain unsurlardan temizlenmiş olarak, yeni TÜBİTAK, 2023 hedeflerine doğru yepyeni proje ve çalışmalarla ülkemizin bilim, teknoloji, yenilik camiasına önderlik etmektedir. Bilim, teknoloji ve yenilik yoluyla ülkemizin gücüne güç katacağız, böylece bu kutsal ülke için canlarını feda eden tüm şehitlerimizin ve canlarını ortaya koyan tüm gazilerimizin emanetine sahip çıkacağız.

  Bu vesileyle, TÜBİTAK olarak bir kez daha, 15 Temmuz gecesi bir kahramanlık destanı yazan ve azmiyle, iradesiyle, dayanışmasıyla o karanlık geceyi “Demokrasi ve Milli Birlik Bayramı”na çeviren milletimize şükranlarımızı sunuyoruz. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüz kutlu olsun.

  Yazı kaynağı : tusside.tubitak.gov.tr

  15 Temmuz Şehitlerimizi ve Gazilerimizi Saygıyla anıyoruz

  15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ

  15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ

  Erzurum Güncel- Bugün, 15 Temmuz 2016'da gerçekleştirilmeye çalışılan alçak darbe girişiminin 3. yıldönümü. O gün, canını vatan uğruna feda eden 250 kişi şehit olurken binlerce kişi de gazi oldu. Bugün o günü anma, fedakarlığı, vatanseverliği anma günü. Sevdiklerinizle, Facebook'ta, Instagram'da, Twitter'de ve tüm sosyal medya hesaplarınızda paylaşabileceğiniz yazılı ve resimli 15 Temmuz sözleri haberimizde. İşte en anlamlı 15 Temmuz mesajları...

  15 TEMMUZ SÖZLERİ 2019

  Gururumuz, kahramanlarımız 15 Temmuz şehitlerimizi, darbecilerin durdurulmasının sene-i devrinde dualarla, hasret ve özlemle anıyoruz.

  15 Temmuz'u UNUTMA, UNUTTURMA!

  Hani kâfirler seni tutuklamak veya öldürmek, ya da (Mekke'den) çıkarmak için tuzak kuruyorlardı. Onlar tuzak sozlersitesi.com kuruyorlar. Allah da tuzak kuruyordu. Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır. (Enfal Suresi)

  Allah'ım bizi vatansız, bayraksız, ezansız bırakma. İçimizdeki hainlere göz açtırma.

  Bu yüce millet 15 Temmuz'da yapılanları hiçbir zaman unutmayacaktır. Şehitlerimizin mekânı cennet olsun.

  15 Temmuz kahraman Türk milletinin demokrasi bayramıdır. Kutlu olsun.

  Hain 15 Temmuz darbe girişiminde ölen tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet dilerim.

  Kahraman Türk Milletinin 15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Günü kutlu olsun.

  15 Temmuz alçak darbe girişimini unutmayacağız, her yıl demokrasi ve birlik günü olarak kutlayacağız.

  Darbelerin susturduğu ezanlardan, salaların susturduğu darbelere…

  15 Temmuz demokrasi ve milli birlik gununuzu tebrik eder. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize sıhhat ve afiyet diliyoruz.

  Vatan, aşktı bizde ve aşka yürüdüğümüz gündü bu gün...

  Bu millet demokrasiyi 15 Temmuz'da bütün dünyaya göstermiştir.

  15 Temmuz demokrasi milli birlik günün'de vatanımız için yüreklerini ortaya koyan tüm milletimizi şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyoruz.

  Darbe Girişimine izin vermiyen Türkiye Milleti hep var olsun. 15 Temmuz Şehitleri Unutulmasın.

  15 Temmuz'da evinde rahat oturmaktansa Ülkesi için ölmeyi tercih eden bir millettir Türkiye

  VATAN İçin Yaşayıp Öldünüz; Siz Toprağa Değil, Kalplere Gömüldünüz. 15 Temmuz Şehitlerini yad Ediyoruz.

  Vatanımız için şehit olmuş 248 ve gazilerimize Milletçe ağlıyoruz. Şehitler Ölmez vatan bölünmez

  Herkes gönIünü ferah tutsun, bir kurtuIuş savaşı daha kazandı bu millet 15 Temmuz'da

  En büyük zaferimiz hiç düşmemek değiI, her düştüğümüzde kaIkabiImektir.

  Ayakta ölmek diz üstü yaşamaktan onurludur. Ne mutlu VATAN uğruna can verene!

  "Vurulup tertemiz alnından uzanmış yatıyor.. Bir hilâl uğruna Ya Rabb ne güneşler batıyor…"

  248 Şehit daha 248 çift göz daha kapandı hayata. 248 ananın daha hıçkırıkIarı karıştı toprağa. 248 baba daha ağIadı evIadına. Demokrasi şehitleri unutmayacak.

  15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA MESAJLARI

  Yer yarılmadıkça, gök üstümüze çökmedikçe, bizdeki birlik bitmedikçe Allah'ın izni ile bu ülkeyi, bu ülküyü kimse dize getiremez.15 Temmuz Şehitlerinin ruhu şad olsun.

  Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Tüm şehitlerimizin Ruhu şad olsun.

  VATAN AŞKI, neler yaptırmaz ki insana? Bir can değil, binlercesi feda olsun yoluna bu vatanın.

  Bu, sen ben mevzusu değil memleket meselesidir söz konusu vatan ise gerisi teferruattır.

  Ay ve yıldız el açmışken Allah'a, Toprağı titretmedi mi binlerce sala? Millet ki durmadı, indi sokağa.

  Vatanımız için canını veren 249 şehidimizi ve yüzlerce gazimiz hep yüreklerimizde olacak. Şehitler Ölmez vatan bölünmez.

  Bugün Türk halkının hain çetelere karşı koyduğu o özel günü ikinci yıldönümü. 15 Temmuz şehitlerimizin anısını rahmetle anıyoruz.

  15 Temmuz gecesi şehit kanları ile sulanmış bu topraklar 249 şehidi daha bağrına bastı. 15 Temmuz şehitlerimiz hiç unutulmayacaktır.

  Türkiye Cumhuriyetini karanlığa sürüklemek isteyen hain çete 2 yıl önce bugün çökertildi. 15 Temmuz şehitlerimize Allah rahmet eylesin.

  Allah bize bir daha 15 Temmuz gibi bir ihanet yaşatmasın. Ama hainler de şunu unutmasın… Millet bu alçaklara her zaman gerekli dersi verecektir.

  Bu aziz millet uğruna, can verenlerin mekânı cennet olsun. Bu yüce millet 15 Temmuzdaki hain saldırıyı hiçbir zaman unutmayacaktır.

  15 Temmuz'da Türkiye Cumhuriyeti'ne kast edenlerin hain planına canını siper ederek karşı koyan şehitlerimizin rahmetle ve dualarla anıyoruz.

  15 Temmuz; tank gücünün iman gücünü yenemeyeceğinin, bu toplumun köleleştirilemeyeceğinin adı, yeniden dirilişinin miladıdır.

  Allah'a şükür ki darbelerin susturduğu ezanlardan, ezanların susturduğu darbeyi görebildik. 15 Temmuz Demokrasi nöbetiniz kutlu olsun.

  80 Milyon bir olduğu müddetçe, başka bir bayrağa haramdır bu vatan. 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Anma Gününüz kutlu olsun.

  RESİMLİ 15 TEMMUZ MESAJLARI

  Yazı kaynağı : www.gazeteguncel.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap