Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  15 mayıs günlük burç yorumları

  1 ziyaretçi

  15 mayıs günlük burç yorumları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  15 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

  15 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

  Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar... Astroloji, koronavirüs pandemisinin ardından daha çok merak edilen bir alan.  Günlük, haftalık, aylık burç yorumları artık daha da yakından  takip ediliyor. Peki, 15 Mayıs 2022 Pazar günü hangi burcu neler bekliyor? Psikolojik Astroloji Danışmanı Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 15 Mayıs  günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 15 Mayıs Pazar için günlük burç yorumları... 

   
  15 Mayıs 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

  KOÇ BURCU- 15 Mayıs 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Ortak kazançlar, kredi ve ödemeler gibi parasal konuların gündeminizde olduğu bir gün. Bu alanda blokajlarınız olduğunu düşünebilirsiniz ancak büyük resmi görmenizde ve çözüm odaklı olmanızda fayda var.

  BOĞA BURCU -15 Mayıs 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  İlişkinizle ilgili sizi mutsuz eden konular açığa çıkabilir. Kendi istekleriniz ile ilişkinin sorumluluğu arasında kalarak sıkışmış hissedebilirsiniz. Bir orta yol bulabilmek adına partnerinizle konuşmanız faydalı olabilir.

  İKİZLER BURCU - 15 Mayıs 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Sorumluluklarınız sizi biraz bunaltmış olabilir. Günlük rutinlerinizden sıkılmış olmanız mümkün. Hayatınızı kendi istediğiniz gibi yaşamak için neleri değiştirebilirsiniz, buna bakmanızda fayda var.

  YENGEÇ BURCU - 15 Mayıs  2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  İlişkinizle ilgili sizi mutsuz eden konular açığa çıkabilir. Duygusal sıkışmışlık ve baskı hissedebilirsiniz. İlişkiyi uzun vadede zorlayan konularla ilgili partnerinizle konuşmanızda fayda olabilir. Yaratıcı çözümler bulabilirsiniz.

  ASLAN BURCU -15 Mayıs 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Yöneticiniz Güneş Satürn ile negatif, Neptün ile pozitif etkileşim yapıyor. Kendi isteklerinizi ortaya koyarken aile büyükleriyle çatışma ya da uyuşmazlık yaşamanız mümkün. Günü yaratıcı çalışmalara ayırmak sizi rahatlatabilir.

  BAŞAK BURCU -15 Mayıs 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Yakın çevrenizdeki kişilerin talepleri ya da beklentileri tarafından kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. Herkesin ihtiyaçlarına yetişmeye çalışırken kendinizi ihmal etmeyin. Kardeşinizle bir konuyu konuşup açıklığa kavuşturmanız gerekebilir.

  TERAZİ BURCU - 15 Mayıs 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUM

  Maddi alanda yaşadığınız sıkıntılar nedeniyle kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Yapmak istediklerinizi engelleyen koşulları değiştirmek yönünde sorumluluk almanız gerekiyor. Çözüm odaklı olmanızda fayda var.

  AKREP BURCU -15 Mayıs 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Ay sizin burcunuzda ilerlemeye devam ediyor. Plan ve projelerinizi hayata geçirmek yönünde kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. Koşulları değiştirmek için sorumluluk almanız gerekiyor. Çözüm odaklı olmanızda fayda var.

  YAY BURCU - 15 Mayıs 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Hafta sona ererken enerjiniz düşük olabilir ve biraz mutsuz hissedebilirsiniz. İyimserliğinizi geri çağırın ve mevcut koşullarınızda ne yapabileceğinize odaklanın. Her şeye bir çözüm bulabilecek güçtesiniz.

  OĞLAK BURCU - 15 Mayıs 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Yöneticiniz Satürn ile Güneş arasında negatif etkileşim var. Sosyal çevreniz tarafından kısıtlandığınızı ya da onların arasında kendinizi ifade edemediğinizi hissedebilirsiniz. Bazı arkadaşlıklarınız sınavdan geçiyor olabilir.

  KOVA BURCU -15 Mayıs 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Yöneticiniz Satürn ile Güneş arasında negatif etkileşim var. Kariyerinizle ilgili blokajlar oluşabilir. Otorite figürleri tarafından eleştiri alabilirsiniz ve kendi hedeflerinize ulaşma yönünde engellenmiş hissedebilirsiniz.

  BALIK BURCU -15 Mayıs 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Kendinizi mutsuz hissedebileceğiniz bir gün. Geleceğe dönük umutlarınızı korumakta zorlanabilirsiniz ancak her şeyin geçici olduğunu unutmayın. Yaratıcı çalışmalarla ilgilenmek ya da bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak iyi bir fikir olabilir.

  Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

  Elele astrolojisayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü vetarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

  2022'NİN EN ŞANSLI BURÇLARI İÇİN VİDEOYA BAKABİLİRSİNİZ

  İLGİLİ İÇERİKLER

  Yazı kaynağı : www.elele.com.tr

  Günlük Burç Yorumları: 15 Mayıs Cumartesi Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları

  Günlük Burç Yorumları: 15 Mayıs Cumartesi Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları

  Durmak yanlış bir adımın önüne geçer.

  Ay, Yengeç burcunda ilerliyor ve Mars gezegeniyle yakın bir temas içinde ilerlemeye başlıyor. Yaşamı zorlaştıran bizleriz. Hayat hızla geçiyor... Bayramın bile son gününe geldik! Bazı duyguları abartmayın, her şey olacağına varıyor. Kendinizi her zaman bir şeyler yapmak ya da hissetmek zorunda olduğunuz hissinden kurtarın. İnsan bir şeyler yapması için gerekli koşullar ya da fırsatlar yoksa durmayı, onu harekete geçirecek durumları düşünmeyi de bir hareket saymalıdır. Tercihiniz güzellik ve faydadan olsun. Yolu sadece ayaklarınızla attığınız adımlar değil, kalbiniz ve zihninizden geçirdiğiniz düşüncelerinizle tamamlarsınız. Kendi içinizde bu ayrımı yaptığında, hayatın sizi isteklerinize ve sizin için iyi olan koşullara doğru yola çıkardığının farkına varabileceksiniz.

  15 Mayıs Koç burcu yorumu

  Ailenizle, yakın çevrenizle aranızda keyifli ve duygusal diyaloglar gerçekleşebilir. Düşüncelerinizi açıkça ifade etmeniz sizi daha rahat anlamalarını sağlayacaktır. 

  KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

  15 Mayıs Boğa burcu yorumu

  Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçireceğiniz, belki bir proje üzerinde görüşebileceğiniz bir platform oluşturabilirsiniz.

  BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

  15 Mayıs İkizler burcu yorumu

  Hedefleriniz için görüşme yaptığınız kişiler varsa buradan destek alma şansınız çok yüksek. Dürtüleriniz bu kez size kazandırmak için sizi harekete geçiriyor.

  İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

  15 Mayıs Yengeç burcu yorumu

  Yeni tanıştığınız yabancı kişilerle olan görüşmeleriniz beklediğinizden daha hızlı ilerleyebilir. Karşılıklı bir güven kazandığınızda bir ortaklık kurabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

  15 Mayıs Aslan burcu yorumu

  Kendi içinizde bununla alakalı bir düzenleme yapmaya başlamak, özellikle ikili ilişkilerle ilgili partnerinizle ortak kararlar almanızı kolaylaştıracaktır.

  ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

  15 Mayıs Başak burcu yorumu

  Bazı arkadaşlıklarınız ya da sosyal çevrenizle ilgili konularda ani duygusal değişimler yaşayabilirsiniz. Tahammül ve sabır seviyenizin düşmesi, sizi bu noktada bir şeyler yapmaya itebilir.

  BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

  15 Mayıs Terazi burcu yorumu

  Dinlenmeniz gereken bu süreçte neyi nasıl yaptığınız, nasıl tepki verdiğinizle ilgili bazı değerlendirmeler yapmalısınız.

  TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

  15 Mayıs Akrep burcu yorumu

  Şanslı gününüzdesiniz. Duygularınızı ve çekincelerinizi dile getirebilir, bunlarla ilgili iyi ve mutlu sonuçlar alabilirsiniz.

  AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

  15 Mayıs Yay burcu yorumu

  Aile hayatınızla ilgili bazı iyileşmeleri hayata geçirmek için sorumluluğu üzerinize alıyorsunuz. Öncelik sıralamalarınızı değiştirmeniz, hem sizin hem de aile bireylerinin endişelerini sonlandırabilir.

  YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

  15 Mayıs Oğlak burcu yorumu

  Yakın çevrenizden biri ya da birileriyle aranızda yaşanan gerginliği sonlandırmak için adım atabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

  15 Mayıs Kova burcu yorumu

  Kendinizi güvende hissediyorsunuz. İçsel huzurunuz yerinde olduğunda fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizde başarı elde edeceksiniz.

  KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

  15 Mayıs Balık burcu yorumu

  Yaşamın tadını hissediyorsunuz. İçinizde bir şeylerin iyiye doğru gideceğine olan inancınız, kendinizi bu kez mutluluğa adamanız için çalışıyor.

  BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Haftalık Burç Yorumları: 9 -15 Mayıs 2022 Haftalık Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları

  9 - 15 Mayıs 2022 haftalık burç yorumları

  9 - 15 Mayıs 2022 haftalık burç yorumları

  Merhaba. Bu hafta oldukça önemli. Bu haftanın en önemli astrolojik etkileri Merkür’ün geri gitmeye başlayacak olması ve Jüpiter’in Koç burcu geçişi. Ayrıca hafta sonunda Venüs Chiron ile kavuşacak, Güneş ise Satürn ile sert etkileşime girecek. Jüpiter yaklaşık 1 senedir Balık burcundaydı. Oldukça güçlüydü fakat edilgen ve pasif bir durumdaydı. Jüpiter’in Koç burcuna geçişi ile birlikte cesaretimiz, spontanlığımız artacak ve cesur davranışlarımızın ödüllendirilme olasılığı yükselecek. Ayrıca Jüpiter Koç burcunda da oldukça güçlüdür. Yaklaşık 1 yıl sürecek olan bu yolculukta Jüpiter kısa süreliğine retro yapacak ve tekrar Balık burcuna girecek. Bu dönemle ilgili bilgilendirmeyi de ayrıca yapacağım.

  Merkür’ün meşhur retro periyodu da bu hafta başlıyor olacak ve yaklaşık 3 hafta devam edecek. Önemli başlangıçlar, anlaşmalar için pek de uygun bir zaman değil. Yeniden değerlendirme, bitmemiş işleri bitirme için ise oldukça iyi.

  Haftanın son günü Venüs Chiron kavuşumu ilişkilerde biraz hassas ve yaralanmaya açık, kötümser olabileceğimiz bir döneme işaret ederken Güneş Satürn karesi ise bu kötümserliği çokça körüklüyor.

  Günlük etkilere geçecek olursak

  Pazartesi

  Ay Aslan burcunda güne başlıyoruz. Özgüvenimiz ve etkinliğimiz yüksek fakat gün içerisinde Ay Satürn ve Uranüs ile sert bir etkileşime girecek. Bugün oldukça hareketli, sürprizli ve biraz da zor geçebilir.

  Salı

  Ay Başak burcuna geçiş yapıyor. Bugün sorumluluklarımıza ve işimize odaklanacağız. Ayrıca sağlık konuları da ön planda olacak. Ay gün içerisinde çok fazla açısal etkileşime girmeyecek. Merkür de bu gün itibariyle geri hareketine başlıyor.

  Çarşamba

  Ay Başak burcundaki ilerlemesine devam ediyor. Ay gün içerisinde Güneş ve Uranüs ile uyumlu açı gerçekleştirecek. Sürprizlerle dolu bir gün. Ayrıca kendimizi ifademiz de güçlü. Merkür geri hareketinden dolayı pek tavsiye etmesem de eğer bu hafta bir başlangıç yapmak zorundaysanız bu güne denk getirebilirsiniz.

  Perşembe

  Ay Terazi burcuna geçiş yapıyor. İkili ilişkiler gündemleri artıyor. Gün içerisinde Ay Merkür ile uyumlu açı içerisinde. Yine zorundaysanız bu gün de önemli görüşmeler için elverişli. Ayrıca duygularımızı ve düşüncelerimizi de iyi ifade edebileceğiz.

  Cuma

  Ay Terazi burcunda ilerliyor. Bu gün ikili ilişkiler gündemi daha da yoğun. Ay Venüs ile bir karşıt açı yani zorlayıcı açı içerisine girecek ama bu tatlı çekişmelere de sebep olabilir. Aile ve sosyal hayatımız ile ilgili bir zorluk yaşanabilir.

  Cumartesi

  Ay sabah saatlerinde Terazi burcundaki ilerlemesine devam edecek. Öğle saatlerinde Akrep burcuna geçerken Plüton ile de bir sert açı içerisine girecek. Bugün haftanın krizli günlerinden. Kıskançlıklara dikkat.

  Pazar

  Haftanın krizli günlerinden biri daha. Ay Akrep burcunda ilerliyor. Venüs Chiron ile kavuşumda, Güneş ise Satürn ile kare açı içerisinde. Ay ise Güneş karşıtlığına geçiyor ve Tutulma’ya çok yakın bir kombinasyon oluşturuyor. Yukarıda saydığım etkiler hem ikili ilişkilerde biraz daha tutuk ve eski acıların gündeme gelebileceği hem de hafta sonu da olsa iş yoğunluğu oluşturabilecek, kötümser hissettirebilecek bir gün.

  Herkese mutlu ve sağlıklı günler dilerim.

  Beni aşağıdaki sosyal medya hesabımdan takip edebilirsiniz:

  Instagram: korhankilinckaya

  Yazı kaynağı : hthayat.haberturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap