Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  15 mayıs 2022 hava durumu

  1 ziyaretçi

  15 mayıs 2022 hava durumu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İstanbul için Mayıs ayının hava durumu

  Son Dakika - Hava Durumu (15-05-2022)

  Son Dakika - Hava Durumu (15-05-2022)

  Marmara Bölgesinde hava çok bulutlu, Edirne dolaylarında gök gürültülü sağanak yağışlar da görülüyor. Sıcaklık bölgede genellikle 25 ile 30 derece aralığında ölçülüyor.

  Ege Bölgesinde de bulutlar yoğunlaşıyor. İç kesimlerde gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Sıcaklık İzmir'de 27, Denizli'de 26, Afyonkarahisar'da 19 derece.

  Akdeniz Bölgesinde de bulutlu ve yağışlı bir hava var. Yağış bölgenin batı ve doğu kentlerinde etkili oluyor. Yağışlar pazartesi gününe kalmıyor, parçalı bulutlu bir hava görülüyor.

  İç Anadolu Bölgesinin geneli gök gürültülü sağanak yağışlı. Bölgenin doğusunda bu yağışlar kuvvetli şekilde görülüyor. Yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli olunmalı.

  Karadeniz Bölgesinde de sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık Bolu ve Samsun'da 21, Trabzon'da 19 derece ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinde de gök gürültülü sağanak yağış görülüyor. Bu yağışlar bölgenin kuzeyinde yer yer kuvvetli şekilde görülecek. Sıcaklık ise Erzurum'da 20, Malatya'da 26 derece.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde de sağanak yağışlara gök gürültüleri eşlik ediyor. Sıcaklık Gaziantep'te 27, Diyarbakır'da 28, Şanlıurfa'da 30 derece ölçülüyor.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap