Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  15 kasım 2020 süper loto sonuçları

  1 ziyaretçi

  15 kasım 2020 süper loto sonuçları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Süper Loto sonuçları belli oldu! Süper Loto sonuçları 15 Kasım 2020! Süper Loto sonuç sorgulama ekranı!

  Süper Loto sonuçları belli oldu! Süper Loto sonuçları 15 Kasım 2020! Süper Loto sonuç sorgulama ekranı!

  Süper Loto sonuçları belli oldu! Süper Loto sonuçları 15 Kasım 2020! Süper Loto sonuç sorgulama ekranı!

  15 Kasım Süper Loto sonuçları şans oyunu severler tarafından merak ediliyor. Heyecanla beklenen Süper Loto sonuçları Milli Piyango TV YouTube hesabından açıklandı. Süper Loto’da bugünkü çekilişindeki şanslı rakamlar Milli Piyango Online resmi sitesinden duyuruldu. Milli Piyango Online web sitesinden canlı çekiliş ile duyurulan 15 Kasım Süper Loto sonuçları ve kazanan numaraları en çok araştırılan konuların başında yer alıyor. İşte 15 Kasım Pazar Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar!

  Süper Loto sonuçları Milli Piyango Online üzerinden açıklandı. 15 Kasım Süper Loto sonuçları ile ilgili detaylı bilgiyi millipiyangoonline.com üzerinden öğrenebilirsiniz. 

  Süper Loto sonuçları 15 Kasım

  15 Kasım Süper Loto çekilişi 21:30'da gerçekleşti. Çekiliş Milli Piyango TV YouTube hesabından canlı yayınlandı.
  Süper Loto sonuçlarında şanslı rakamlar belli oldu.

  İşte kazandıran rakamlar: 

  Çekiliş no: 46 15/11/2020 - 21:30

  2 -7 -14 -21 -25- 42


  Süper Loto sonuçları bilet sorgulama ekranı

  Süper Loto oynayan herkes bilet numarasını yazıp internet ortamından sonuçları kontrol edebilmektedir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilet numaranızı yazıp sonucu öğrenebilirsiniz.

  https://www.millipiyangoonline.com/super-loto

  Süper Loto oynamanın kuralları neler?

  Süper Loto artık online olarak da oynanabiliyor. Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

  İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

  Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

  Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

  Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor

  Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

  Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  15 Kasım Süper Loto sonuçları | Milli Piyango Online Süper Loto çekiliş sonuçları

  15 Kasım Süper Loto sonuçları | Milli Piyango Online Süper Loto çekiliş sonuçları

  Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'nun son çekilişi 15 Kasım 2020 Pazar akşamı gerçekleşti. Haftanın son çekilişinde kazandıran 6 sayı canlı yayında yapılan çekilişte belli oldu. Çekilişte 6 bilen çıkmayınca devreden büyük ikramiye tutarı 12 milyon 500 bin 350 TL oldu.

  15 KASIM 2020 SÜPER LOTO SONUÇLARI

  Süper Loto çekiliş sonuçlarına göre dün akşamın şanslı numaraları:

  '2, 7, 14, 21, 25, 42'

  SÜPER LOTO SONUÇLARINI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  SÜPER LOTO NE ZAMAN ÇEKİLİYOR?

  Haftanın üç günü çekilişi gerçekleşen Süper Loto Salı, Perşembe ve Paar akşamları Millipiyangoonline.com adresinde canlı olarak çekiliyor.

  ONLİNE SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

  Süper Loto artık bayilerin yanı sıra online olarak da oynanabiliyor. Millipiyangoonline.com adresini ziyaret ederek online platformda kupon doldurabilirsiniz. 60 numaradan herhangi 6 numarayı seçerek tek oyunda en fazla 10 kolon oluşturulabilir.

  SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Süper Loto sonuçları belli oldu! 15 Kasım Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfası...

  Süper Loto sonuçları belli oldu! 15 Kasım Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfası...

  Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 12 milyon 500 bin 349 TL. Süper Loto'da kazandıran şanslı numaralar 2 7 14 21 25 42 oldu. Süper Loto sonuçları millipiyangoonline.com'da.

  15 KASIM SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

  15 Kasım Süper Loto çekilişi saat 21.30'da yapıldı. 15 Kasım Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar; 2-7-14-21-25-42 oldu.

  15 KASIM SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLA!

  SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

  Süper Loto artık bayilerin yanı sıra Millipiyangoonline.com adresinde online olarak da oynanabiliyor. Uygulamaya giriş yaparak Süper Loto için internet üzerinden kupon doldurabilirsiniz.

  SÜPER LOTO OYNAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap