Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  14 mart 15 mart gecesi ne olacak

  1 ziyaretçi

  14 mart 15 mart gecesi ne olacak bilgi90'dan bulabilirsiniz

  14 Mart ne olacak, kuranda geçiyor mu? Astrologlar ne diyor, 14 Mart'ı 15 Mart'a bağlayan gece ne olacak, deprem mi bekleniyor? 14 Mart 2023 takvim yaprağı!

  14-15 Mart deprem mi olacak? Cübbeli Ahmet açıklamıştı! İşte 14 Mart 2023 takvim yaprağı

  Cübbeli Ahmet Hoca bu gece için uyarmıştı! İstanbul'da deprem mi olacak? Okunacak dualar neler...

  O Gece Bu Gece! Cübbeli Ahmet 14 Mart'ta Felaket Olacak Demişti, Ne Olacak?

  Cübbeli Ahmet bu gece için uyarmıştı! Yeni açıklama...

  Cübbeli Ahmet bu gece için uyarmıştı! Yeni açıklama...

  Türkiye Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremde 11 şehirde büyük yıkım yaşayıp 48 binden fazla canını kaybederken, Cübbeli Ahmet Hoca, Mart ayının ortasını işaret ederek herkesi korkutmuştu. Kendisine bağlı bir derneğe gönderilen bir rüya üzerinden 14 Mart Salı gününü 15 Mart Çarşamba gününe bağlayan gece için, "Ne olur ne biter? İstanbul özelinde olmayabilir. Taşrada olabilir. Bir musibet olabilir. Allah afetten, savaştan, beladan, olaylardan bizi korusun" demişti.

  Cübbeli Ahmet Hoca'nın işaret ettiği 14 Mart gecesi gelip çattı. Bu gece deprem mi olacak tartışmaları alevlenince Cübbeli Ahmet hoca, Twitter hesabı üzerinden yeni bir paylaşım yaparak, "Ben 14 Mart’ta bir şey olacak demedim! 14 ve 15 Mart Akşamı Ne Olacak Sormayın! Ne Okunacak, Ne Kılınacak Onu Sorun!" başlığıyla bir video paylaştı. Cübbeli Ahmet Hoca 14 Mart Salı günü yapılacak ibadet ve duaları da anlattı...

  İşte Cübbeli Ahmet Hoca'nın 14 Mart'ı 15 Mart'a bağlayan gece ile ilgili daha önce yaptığı açıklamalar... 

  Biz takvime bakarak tespit ettik

  - Mart'ın 14'ünü 15'ine bağlayacak gece önemlidir. Bunun özelliği nedir peki? Rumi Takvime göre ilk Çarşamba'dır. Biz takvime bakarak tespit ettik. Senede biz iki Çarşamba'ya dikkat çekiyoruz. Dualar yazıyoruz. Ben senede iki kez bu günleri sizlere aktarıyorum.

  Bastonuyla helikopteri düşüren alim...

  - Moritanya'da bastonuyla helikopteri düşüren Muhammed Mustafa Şenkidri Hazretleri kitabında çok acayip ilimler koymuş. Burada Mart'ın ilk Çarşambasını işaret ediyor. Zaten Salı'yı Çarşamba'ya bağlayan gün için senelerdir anlatıyorum.

  Astrolog değilim ama ulemalara bakıyorum

  - Mart önümüzde şu an. Bu sene 14 Mart'ı 15 Mart'a bağlayan geceye dikkat edelim. Ben astrolog değilim. Gökbilimci değilim. Ulemalara bakan biriyim. O velilerin söylediklerini sizlere aktarıyorum.

  İstanbul özelinde olmayabilir ama...

  - Ne olur ne biter? İstanbul özelinde olmayabilir. Taşrada olabilir. Bir musibet olabilir. Allah afetten, savaştan, beladan, olaylardan bizi korusun.

  Yazı kaynağı : www.haberlisin.com

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2023 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap