Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  14 mart 15 baglayan gece ne olacak

  1 ziyaretçi

  14 mart 15 baglayan gece ne olacak bilgi90'dan bulabilirsiniz

  14 Mart ne olacak, kuranda geçiyor mu? Astrologlar ne diyor, 14 Mart'ı 15 Mart'a bağlayan gece ne olacak, deprem mi bekleniyor? 14 Mart 2023 takvim yaprağı!

  14 Mart ne olacak? C�bbeli Ahmet Hoca 14-15 Mart'ta deprem olacak m�? 14 Mart 2023 takvim yapra��, astroloji

  Cübbeli Ahmet bu gece için uyarmıştı! Yeni açıklama...

  Cübbeli Ahmet bu gece için uyarmıştı! Yeni açıklama...

  Türkiye Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremde 11 şehirde büyük yıkım yaşayıp 48 binden fazla canını kaybederken, Cübbeli Ahmet Hoca, Mart ayının ortasını işaret ederek herkesi korkutmuştu. Kendisine bağlı bir derneğe gönderilen bir rüya üzerinden 14 Mart Salı gününü 15 Mart Çarşamba gününe bağlayan gece için, "Ne olur ne biter? İstanbul özelinde olmayabilir. Taşrada olabilir. Bir musibet olabilir. Allah afetten, savaştan, beladan, olaylardan bizi korusun" demişti.

  Cübbeli Ahmet Hoca'nın işaret ettiği 14 Mart gecesi gelip çattı. Bu gece deprem mi olacak tartışmaları alevlenince Cübbeli Ahmet hoca, Twitter hesabı üzerinden yeni bir paylaşım yaparak, "Ben 14 Mart’ta bir şey olacak demedim! 14 ve 15 Mart Akşamı Ne Olacak Sormayın! Ne Okunacak, Ne Kılınacak Onu Sorun!" başlığıyla bir video paylaştı. Cübbeli Ahmet Hoca 14 Mart Salı günü yapılacak ibadet ve duaları da anlattı...

  İşte Cübbeli Ahmet Hoca'nın 14 Mart'ı 15 Mart'a bağlayan gece ile ilgili daha önce yaptığı açıklamalar... 

  Biz takvime bakarak tespit ettik

  - Mart'ın 14'ünü 15'ine bağlayacak gece önemlidir. Bunun özelliği nedir peki? Rumi Takvime göre ilk Çarşamba'dır. Biz takvime bakarak tespit ettik. Senede biz iki Çarşamba'ya dikkat çekiyoruz. Dualar yazıyoruz. Ben senede iki kez bu günleri sizlere aktarıyorum.

  Bastonuyla helikopteri düşüren alim...

  - Moritanya'da bastonuyla helikopteri düşüren Muhammed Mustafa Şenkidri Hazretleri kitabında çok acayip ilimler koymuş. Burada Mart'ın ilk Çarşambasını işaret ediyor. Zaten Salı'yı Çarşamba'ya bağlayan gün için senelerdir anlatıyorum.

  Astrolog değilim ama ulemalara bakıyorum

  - Mart önümüzde şu an. Bu sene 14 Mart'ı 15 Mart'a bağlayan geceye dikkat edelim. Ben astrolog değilim. Gökbilimci değilim. Ulemalara bakan biriyim. O velilerin söylediklerini sizlere aktarıyorum.

  İstanbul özelinde olmayabilir ama...

  - Ne olur ne biter? İstanbul özelinde olmayabilir. Taşrada olabilir. Bir musibet olabilir. Allah afetten, savaştan, beladan, olaylardan bizi korusun.

  Yazı kaynağı : www.haberlisin.com

  Cübbeli Ahmet Hoca bu gece için uyarmıştı! İstanbul'da deprem mi olacak? Okunacak dualar neler...

  O Gece Bu Gece! Cübbeli Ahmet 14 Mart'ta Felaket Olacak Demişti, Ne Olacak?

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2023 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Bu Gece Felaket mi Olacak?

  Bu Gece Felaket mi Olacak?

  14 Mart neden tehlikeli, deprem mi olacak? Astrologlara göre 14 Mart’ta ne olacak, deprem bekleniyor mu? İşte merak edilenler…

   Astrologlar 14 Mart  için ne dedi? 

  Astrologlar da mart ayına yönelik açıklamalarda bulundu.

  Aygül Aydın sözlerine öngördüğü diğer şehirleri de ekledi;

  14 Mart'ta ne olacak?

  Cübbeli Ahmet Hoca, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda gündem oldu. Deprem ile ilgili açıklamalarda bulunan Cübbeli, 14-15 Mart tarihlerine dikkat çekti.

  Bilimsel konuda kesin bir açıklama yapılmazken 14 Mart ile ilgili internette yoğun bir araştırma yapılmaktadır. Rumi Takvime göre Mart ayına da girilmesiyle birlikte Ünlü'nün yaptığı hesaplamalara göre; 14 Mart Salı gecesi risk oluşturmaktadır.

  Ahmet Mahmut Ünlü aslında 14 Mart akşamı büyük musibet ve belaların olacağını tam olarak söylemiyor. Ancak burçların, gezegenlerin hareketleri ve bunları etkileri sonucu büyük olayların meydana gelebileceği iddia ediliyor.

  14 Mart’ı 15 Mart’a bağlayan gece bir felaketin habercisi olabileceğini söyleyen Cübbeli, o gece yapılacak ibadetleri açıkladı.

  Büyük İstanbul depremini korkuyla bekleyen vatandaşlar, Cübbeli’nin açıklaması sonrasında takvim yaprağı ve astrologların düşüncelerini merak ediyor.

  14-15 Mart deprem mi olacak?

  Bu gecenin önemli olduğunu vurgulayan Cübbeli Ahmet Hoca, Rumi takvimine göre ilk Çarşamba olduğunu, takvime bakarak tespit ettiğini belirtti. Senede iki çarşambaya dikkat çektiklerini söyleyen Cübbeli açıklamasında şu sözlere yer verdi:

  Tabi Cübbeli Ahmet Hoca, bir jeoloji uzmanı veya deprem bilimci değildir. 14 Mart akşamı büyük musibet ve belaların olacağını söylemiyor. Ancak burçların, gezegenlerin hareketleri ve bunları etkileri sonucu büyük olayların meydana gelebileceğini dile getirdi.

  Peki depremler önceden tahmin edilebilir mi? 

  Yapay zeka algoritmaları kullanarak depremi önceden tespit etmemizi sağlayacak kodları bulmaya çalışan farklı çalışmalar son birkaç yıldır yapılıyor. Günümüzde sadece olmuş bitmiş ve ölçümlenmiş olan mikro sarsıntıların verileri süper bilgisayarlara işlenebiliyor. Henüz sahada anlık olarak bu verilerin işlenmesi ve gerçek zamanlı öngörüler oluşturulması mümkün değil.

  Bu nedenle çalışmanın sonucu büyük depremlerin yeri ve zamanının öngörülebileceğini ileri sürmüyor ancak öncül sarsıntıların nasıl işlediğinin anlaşılmasıyla, tüm büyük depremler öngörülemese bile, artçı deprem tahminlerine ilişkin ciddi bir destek sağlanacağı ifade ediliyor.

  Bu da sadece mikro sarsıntılara bakarak sağlanan erken uyarı sistemlerinde 10 binde bir düzeyindeki deprem olasılığı paydasının binde 1'e düşmesini sağlayabilir.Olası depremler, bilimsel veriler eşliğinde öngörülse de kesin bir deprem tarihi vermek imkânsızdır.

  Örneğin, uzmanlar 1999'dan itibaren Marmara bölgesinde 7 büyüklüğü civarında bir deprem bekliyor ancak bu öngörü "3 yıl sonra 7 büyüklüğünde bir deprem olacak." şeklinde yapılamaz.

  Çinli deprem bilimcileri Guangzhou ve Hong Kong yakınlarında bir deprem uyarısında bulunarak herkesin dışarıda uyumasını sağlamışsa da herhangi bir deprem yaşanmadı.Depremi önceden anlattığı düşünülen işaretler ve deprem arasında bilimsel bir ilişki henüz bulunamadı. Depremlerin önceden bilinmesi için son 30 yılda yapılan çalışmalardan kesin bir sonuç alınamadı.

  Cübbeli'den konuyla yeni bir açıklama geldi. Açıklamada, "Salı'yı Çarşamba'ya bağlayan her gece okunacak dualar var. Zaten bu duaları okursanız bir hafta bela görmezseniz. Akşam ile yatsı arasında okursanız sigortası var. 100 tane Bismillahirrahmanirrahim, 100 lâ Havle ve Lâ Kuvvete İllâ Billâhil Aliyyil Azîm, 100 kere ya haliku, 100 kere subbuhun kuddus okuyun. Allah'tan sigorta bu. Bunun Hadisi Şerif'i var. Yapmıyorsunuz. Her Salı ikindiden sonra yapılmalıdır" denildi.

  14 Mart'ı 15 Mart'a bağlayan gece bazı felaketlerin yaşanabileceği iddiaları sosyal medyada konuşulmaya başlandı. Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü'de geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamasında 14 Mart'ı işaret etmişti.

  Mart Ayı 2023 Astroloji Takvimi: Gökyüzü Neler Söylüyor?

  Mart ayı son yıllarda tanık olduğumuz en önemli gezegen transitlerine ev sahipliği yapacak. En son 1798 yılında aynı noktaya gelen Plüton 23 Mart 2023’te Kova burcuna geçiş yapıyor, 11 Haziran 2023’e kadar bu burçta kalacak. Plüton Kova burcunda 2024 sonu itibariyle asıl yolculuğuna başlayacak ancak bu geçiş dönemini de yeni bir çağın fragmanı olarak nitelendirebiliriz. Plüton Kova süreci hümanizm, eşitlik, insan hakları, teknolojinin üstünlüğünü simgeler. Bu sebeple otoriter, dogmatik ve zorba sistemler, yıkıcı kapitalist düzende ciddi tetiklemeler, insan hakları ve adalet adına kitlesel tepkiler artacaktır. Bir diğer önemli konu da 7 Mart 2023’te Satürn Balık burcuna geçecek. Satürn 2020 yılından beri Kova burcundaydı, birçok zorlu olayın göstergesi oldu. Satürn’ün Balık burcuna geçişi inanç sistemleri, kitlesel bilinç, hayaller ve beklentiler üzerinde ciddi bir yapılandırma gerçekleşecek. Ülkemizin haritasında da düzenle ilgili ciddi tesirleri söz konusu olacak.

   Satürn 14 Şubat 2026’a kadar bu burçta kalacak. Ay içerisinde Merkür, Mars ve Venüs de burç değiştiriyor, önemli dolunay ve yeniaylar da sahnede. Özetle Mart için her açıdan büyük bir değişim ve dönüşüm ayı diyebiliriz.

  Olası İstanbul depremi konusunda büyük korku yaşayan vatandaşlar ise astrologların 14 Mart görüşlerini sorgulamaya başladı.

  14 MART 2023 SON DEPREMLER

  | Kahramanmaraş merkezli iki yıkıcı depremin ardından artçı sarsıntılar, ülke genelinde etkisini sürdürmeye devam ediyor. Özellikle depremin merkezüssü Kahramanmaraş başta olmak üzere Hatay, Malatya, Elazığ gibi sarsıntıdan yıkıcı hasarlar alan kentlerde artçıların şiddeti 5'in üzerine çıkarken yaşanan son depremler de vatandaşlar tarafından sık sık araştırılıyor. Son olarak 14 Mart Salı günü sabah saatlerinde Adıyaman, 4,1 şiddetiyle sarsıldı. Bölgedeki vatandaşları korkutan depremin ardından olumsuz bir ihbar yapılmadı. İşte 14 Mart Salı son depremler ve artçılar...

  14 MART 2023 BUGÜN  MEYDANA GELEN DEPREMLER

  Kandilli Rasathanesi ve AFAD'ın resmi internet sitelerinde, yaşanan son depremlerin büyüklüğü, derinliği, saati ve merkezüssü ölçülerek kaydedilmektedir.

  KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER 

  DEPREM KAHİNİ DE KONUŞMUŞTU
  Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremin 3 gün önce sosyal medya hesabından paylaşan Avustralyalı gökbilim Frank Hoogerbeets de geçtiğimiz günlerde bir uyarı daha yapmıştı. Sismik olay tahminleri ile yeniden gündeme gelen uzman isim Mart ayının ilk haftasına dikkat çekmişti.

  Büyüklüğü 7 veya 8'in üzerinde olacak sismik bir olayın gerçekleşebileceğine değinen Frank Hoogerbeets, Dünya, Merkür ve Satürn gezegenlerinin birbirine yakınlaşacağını söyledi. Mart ayının 3'ü veya 4'ünde büyük bir sismik olay yaşanabileceğini ifade eden uzman isim dolunay ile birlikte ayın 6'sı ve 7'sinde de yeni olaylar yaşanabileceğini iddia etmişti. Abartmadığını ya da herhangi bir korku yaratmaya çalışmadığını vurgulayan Frank Hoogerbeets, kritik gezegen geometrisine Sismik olayları neden olduğunu ve küçümsenmemesi gerektiğinin altını çizmişti.

  6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş depremini 3 gün önceden açıklayan uzman isim yeni paylaşımında, “Er ya da geç bu bölgede (Güney-Orta Türkiye, Ürdün, Suriye Lübnan) 7.5 deprem olacaktır” ifadelerine yer vermişti

  Yazı kaynağı : www.kapadokyahaber.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap