Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  12 ocak 2022 sayısal loto sonuçları

  1 ziyaretçi

  12 ocak 2022 sayısal loto sonuçları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  12 Ocak Sayısal Loto sonuçları: Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Büyük ikramiye: 116.108.439,56 TL!

  12 Ocak Sayısal Loto sonuçları: Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Büyük ikramiye: 116.108.439,56 TL!

  Sayısal Loto kuponlarını dolduran binlerce vatandaş heyecanla 12 Ocak çekiliş sonuçlarını ve ikramiyeyi bekliyordu. Milli Piyango Online tarafından yapılan Çılgın Sayısal Loto'da kazandıran rakamlar yapılan canlı çekilişin ardından belli oldu. 12 Ocak Çılgın Sayısal Loto'da ikramiye kazandıran numaralar "1-9-39-59-64-68 - Joker 55 - SüperStar 24" oldu. Sayısal Loto'da şanslı 6 numarayı bilen çıkmayınca 116.108.439,56 TL'lik büyük ikramiye devretti.

  Çılgın Sayısal Loto nasıl oynanır?

  Çılgın Sayısal Loto, www.millipiyangoonline.com, Milli Piyango Şans Oyunları uygulamaları üzerinden ve tüm bayilerden oynanabilir. 

  Çılgın Sayısal Loto, Sen Seç ve Sistem Oyunu modlarında oynanabilir;

  Sen Seç modunda, 90 adet Çılgın Sayısal loto numarası içerisinden ister şanslı 6 numaranı sen seçebilir ister Rastgele Tek, Rastgele Çift seçenekleri ile sisteme seçtirerek kolonunu hızlı oluşturabiliirsin.

  Sistem Oyunu modunda, en az 7 en çok 19 adet Çılgın Sayısal Loto numarası seçerek sistem tarafından oluşturulan tüm farklı kolon kombinasyonlarıyla şansını daha da arttırabilirsin.

  Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 Joker numarası çekilir. Joker sayısı, çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

  Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın.

  6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür. 

  Çılgın Sayısal Loto ile ne kadar kazanılır?

  Çılgın Sayısal Loto’da Oyuncuya geri dönüş oranı %55’tir.

  Çılgın Sayısal Loto kazanç kategorilerine aşağıdaki yüzdelerde bölünmüştür;

  1.kategori kazançlarına ödül havuzunun %13’ü; Her çekilişte, birinci kategori kazananı olmadığı durumlarda, ilgili ödül havuzu, bir sonraki çekilişte yine 1. kategori ödül havuzuna eklenerek bu kategoriye ait ödülü büyütür.

  2.kategori kazançlarına ödül havuzunun %13’ü ; Her çekilişte, ikinci kategori kazananı olmaması durumunda, ilgili ödül havuzunun % 50'si birinci kategori ödül havuzuna eklenir, diğer %50'si Büyük ikramiyeyi yeniden başlatma fonuna aktarılır.

  3.kategori kazançlarına ödül havuzunun %8’i; Her çekilişte, ikinciden daha düşük herhangi bir kategoride kazanç olmaması durumunda, ilgili ödül havuzu hemen alttaki kategorinin ödül havuzuna eklenir.

  4.kategori kazançlarına ödül havuzunun %8’i, Her çekilişte, ikinciden daha düşük herhangi bir kategoride kazanç olmaması durumunda, ilgili ödül havuzu hemen alttaki kategorinin ödül havuzuna eklenir.

  5.kategori kazançlarına ödül havuzunun %20’si; Her çekilişte, ikinciden daha düşük herhangi bir kategoride kazanç olmaması durumunda, ilgili ödül havuzu hemen alttaki kategorinin ödül havuzuna eklenir.

  6.kategori kazançlarına ödül havuzunun %30’u; En düşük kategoride kazanç olmaması durumunda, ilgili ödül havuzu bir sonraki çekilişin tüm ödül havuzuna eklenir.

  Kalan %8 Özel Çekiliş Fonuna tahsis edilir.

  Aynı kategoride birden fazla kazanan olması durumunda, kategori ödül havuzu kazananlar arasında eşit olarak paylaştırılır. 

  Çılgın Sayısal Loto ile bilinmesi gerekenler

  Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyundur. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin. Çılgın Sayısal Loto’da isteğe bağlı olarak oynanabilen Süper Star özelliği bulunmaktadır. Süper Star oynamak için 6 sayıya ilave olarak Süper Star için de ayrı bir 90 sayı içinden en az bir sayı işaretlenmesi gerekir. Süper Star’ı oynamak için aynı zamanda Sayısal Loto’yu da oynamak mecburidir.

  Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

  Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) ve farklı bir küre içerisindeki 90 numara içinden 1 Süper Star numarası çekilir.

  Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

  Çılgın Sayısal Loto oyununda;

  Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

  İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı numaranın “Joker” numarasına eşit olduğu kombinasyonlardır.

  Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ancak 6’ıncı numaranın “Joker” numarasından farklı olduğu kombinasyonlardır.

  Dördüncü kategori olan “4 bilen”, kazanan kombinasyonun 4 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.

  Beşinci kategori olan “3 bilen”, kazanan kombinasyonun 3 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

  Altıncı kategori olan “2 bilen”, kazanan kombinasyonun 2 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 

  Süper Star’lı Çılgın Sayısal Loto oyununda;

  Birinci kategori olan “6 ve Süper Star bilen”, Sayısal Loto çekilişinde “6” tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır;

  İkinci kategori olan “5+1 ve Süper Star bilen”, Sayısal Loto çekilişinde “5+1” tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır;

  Üçüncü kategori olan “5 ve Süper Star bilen”, Sayısal Loto çekilişinde “5” tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır;

  Dördüncü kategori olan “4 ve Süper Star bilen”, Sayısal Loto çekilişinde “4” tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır;

  Beşinci kategori olan “3 ve Süper Star bilen”, Sayısal Loto çekilişinde “3” tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır;

  Altıncı kategori olan “2 ve Süper Star bilen”, Sayısal Loto çekilişinde “2” tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır;

  Yedinci kategori olan “1 ve Süper Star bilen”, Sayısal Loto çekilişinde “1” tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır;

  Sekizinci kategori olan “0 ve Süper Star bilen”, Sayısal Loto çekilişinde “0” tutturan ve Süper Star rakamını doğru tahmin eden oyunlardır.

  Kuponları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsin.

  Çılgın Sayısal Loto kolonu ne kadar?

  Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izleyebilirsin. Oynadığın her kolon 3 TL, Süper Star’lı kolon ise 4.5 TL’dir. 18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir. 

  Yazı kaynağı : www.fanatik.com.tr

  Sayısal Loto sonuçları sorgulama: 12 Ocak Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye...

  Sayısal Loto sonuçları sorgulama: 12 Ocak Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye...

  Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş günü! Çılgın Sayısal Loto'da 6 bilen kazanıyor. Öte yandan SüperStar özelliği ile daha çok kazanmak mümkün. İşte, 12 Ocak Sayısal Loto sonuçları...

  12 OCAK ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

  Haftanın ikinci Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da gerçekleşti. Çekiliş millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayımlandı. Kazandıran numaralar; 1-9-39-59-64-68 Joker-55 SüperStar-24 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 116.108.439,56 TL büyük ikramiye devretti.

  SÜPERSTAR NEDİR, NASIL OYNANIR?

  SüperStar, Çılgın Sayısal Loto'ya eklenen ve tutturduğun numara sayısına göre değişen oranlarda kazanç miktarını arttıran yeni bir özelliktir. Süperstar oynamak için Çılgın Sayısal Loto’da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  12 Ocak Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları

  12 Ocak Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları

  Çılgın Sayısal Loto kazandırmaya devam ediyor. 12 Ocak 2022 Çılgın Sayısal Loto çekilişi Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak gerçekleştirildi. Çekiliş sonrası bu akşamın kazandıran numaraları belli oldu.

  İşte, 12 Ocak Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve Çılgın Sayısal Loto sorgulama ekranı....

  Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 1-9-39-59-64-68-55 (Joker) oldu. Süper star numarası ise 24 oldu.

  ÇEKİLİŞ SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

  ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

  Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

  Çılgın Sayısal oynamak için www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

  Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

  Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

  Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

  İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı rakamın “Joker” rakamına eşit olduğu kombinasyonlardır.

  Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ancak 6’ıncı rakamın “Joker” rakamından farklı olduğu kombinasyonlardır. Dördüncü kategori olan “4 bilen”, kazanan kombinasyonun 4 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.

  Beşinci kategori olan “3 bilen”, kazanan kombinasyonun 3 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

  Altıncı kategori olan “2 bilen”, kazanan kombinasyonun 2 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap