Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  12 ocak 2022 müge anlı ile tatlı sert izle

  1 ziyaretçi

  12 ocak 2022 müge anlı ile tatlı sert izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Son dakika... Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Ocak Çarşamba canlı yayın izle |Video ATV - AHaber Video İzle

  Son dakika... Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Ocak Çarşamba canlı yayın izle |Video ATV - AHaber Video İzle

  Hafta içi her gün ATV ekranında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün (12 Ocak 2022 Çarşamba) ne oldu? Araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sunduğu programda kayıplar bulunuyor, yıllardır sır olmuş cinayetler aydınlığa çıkarılıyor.

  12 Ocak Çarşamba günü canlı yayınlanan programda; Muğla'da çifte cinayet, yakın ilişkiler, yaygın söylentiler… Hatice Paslı ile ilişki yaşadıklarını kabul eden Özay Zor, eşi ve kayınpederi canlı yayında! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yaşanan son dakika gelişmeleri ATV canlı yayın izle...

  12 Ocak Çarşamba günü Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan son dakika gelişmelerini ve detaylarını canlı yayın bitiminden sonra tek parça kesintisiz olarak ahaber.com.tr sayfamız üzerinden yeniden izleyebilirsiniz.

  MÜGE ANLI 12 OCAK ÇARŞAMBA TEK PARÇA İZLE

  Yazı kaynağı : www.ahaber.com.tr

  Müge Anlı 12 Ocak 2022 izle Canlı | Trdiziizle

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.trdiziizle3.com

  Müge Anlı Kesintisiz Full İzle! Müge Anlı 12 Ocak 2022 Atv Canlı İzle! Paslı Cinayetinde Son Dakika Gelişmesi!

  Müge Anlı Kesintisiz Full İzle! Müge Anlı 12 Ocak 2022 Atv Canlı İzle! Paslı Cinayetinde Son Dakika Gelişmesi!

  Müge Anlı ile Tatlı Sert, hafta içi her gün saat 10.00’da canlı yayınına başladı.  Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümünü izlemek isteyen vatandaşlar 12 Ocak 2022 tarihinde Müge Anlı’da neler olduğunu merak ediyor. Peki Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 12 Ocak 2022 tarihinde neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 12 Ocak’ta neler yaşandı? İşte detaylar…

  Atv’nin en çok izlenen programı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert, stüdyosunda cinayet, kayıp ihbarı, dolandırılan kişileri konuk alırken Müge Anlı başarısını tüm Türkiye’ye kanıtladı.  Avukat Rahmi Özkan ve Adli Tıp Uzmanı Şevki Sözen ile beraber çıktığı bu yolda 14 yıldır, kesintisiz canlı yayın yapan Müge Anlı,  bu zamana kadar 3000’den fazla cinayet dosyası ele alıp, binlerce kayıp insanı ailesine kavuşturmuştur.

  Müge Anlı Kesintisiz Canlı Yayın İzlemek İçin TIKLAYINIZ

  Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüde Neler Yaşandı?

  GİZEM- MEHMET KARAŞAHİN

  Müge Anlı ile Tatlı Sert programında dün Mehmet Karaşahin 5 aydır görmediği eşini canlı yayında gördü. Gizem hanım canlı yayına katılırken eşinden şiddet gördüğünü, hakaret edildiğini, dini küfürler edildiğini asla geri barışmak istemediğini söyledi. Fatma Hanım ise oğlu Mehmet’e kefil olduğunu söyledi. Mehmet Karaşahin, oğluna kavuşabilecek mi? Gizem Hanım ise oğlunu yasal yollarla da görebileceğini söyledi.

  PASLI CİNAYETİ

  Çiftin katili kim? , Avni Bey'in köydeki herkese kızımın düzeni bozuldu ben bu işi halledeceğim dediğini, Cahit Bey'in de bu ilişkiden haberi olduğunu, para geliyor diye sustuğunu, Tezcan Bey'in de Hatice Hanım ile ilişkisinin olduğunu, onun da para verdiğini, Cahit Bey'in ses çıkarmadığını dile getirdi. Ayyuka çıkan dedikodular, şüphe çeken detaylar... Zihni Zor, Özay Bey'in kendisinin dayısının oğlu olduğunu dile getirdi. Zihni Bey, Avni Bey küçük kızını evlendirirken bir düğün yapıldığını, Hatice Hanım'a ve eşine Özay Bey'in aynı elbiseyi aldığını, kavga çıktığını, yani hem karısına hem eşine aynı kıyafeti aldığını, o gün de o elbise ile düğüne geldiklerini söyledi.

  Müge Anlı Canlı Yayın İzlemek İçin TIKLAYINIZ- 12 OCAK 2022

  Yazı kaynağı : medyabaskent.com

  Müge Anlı 12 Ocak 2022 Canlı izle | Ddizi

  ATV Canlı Yayın | Müge Anlı canlı bugünkü programı izle! videosunu izle | Takvim TV

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap