Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  10 sınıf ingilizce ders kitabı sayfa 13 cevapları

  1 ziyaretçi

  10 sınıf ingilizce ders kitabı sayfa 13 cevapları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 13 Cevabı

  10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 13 Cevabı

  “10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 13 Cevapları” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

  10. Sınıf Meb Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 13 Cevabı

  Read the text on icebreaker activities and answer the questions.

  1. Why do teachers use ice-breakers?
  2. What are some, ice-breaker activities?
  3. Why are ice-breakers important?

  Kuzey is in the USA for his university education. His English teacher gives the following ‘Find someone who …’ sheet as part of an icebreaker. Use the same sheet for yourself. Walk around to learn about your friends.

  Find someone who…
  …………………..is keen on basketball.
  …………………..is fond of chocolate wafers.
  …………………..is good at English.
  …………………..has a pet.
  …………………..can play a musical instrument.
  …………………..likes spending time with friends.
  …………………..is usually punctual.
  …………………..joins extracurricular activities.
  …………………..has watched a sports event live.
  …………………..has been abroad for the first time.
  …………………..stays in the school dormitory.
  …………………..walks to school.
  …………………..comes from another city/country.
  …………………..is an only child in the family.
  …………………..does revision every day.

  10. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları Meb Yayınları Sayfa 13 ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.evvelcevap.com

  10. Sınıf Gizem Yayıncılık İngilizce Ders Kitabı Sayfa 13 Cevabı

  10. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 13 Cevapları MEB Yayınları

  10. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 13 Cevapları MEB Yayınları

  Bu yazıda “10. sınıf İngilizce ders kitabı 1. Ünite sayfa 13 cevapları MEB Yayınları” COUNT ME IN STUDENT’S BOOK MEB Yayınları 10. sınıf ders kitabı sayfa 13 cevaplarını yazdık. 10. sınıf ders kitabı 1. ünite SCHOOL LIFE    ünitesi cevapları sayfa 13 cevaplarını aşağıdaki bölümden okuyabilirsiniz. Soruların Türkçe çevirileri da yazılıdır.

  10. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 13 Cevapları MEB Yayınları

  SAYFA 13 CEVAPLAR

  10. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 13 Cevapları MEB Yayınları

  10. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 13. Türkçe Çevirileri

  Most students are worried and nervous about their fist days at a new school as a freshman. Fortunately, most teachers are aware of this and they do activities to make their students less worried and more relaxed. These are called icebreakers. They include talking about oneself, hobbies, interests, fun games, walking around and asking questions to learn about others, etc. The aim is to create a friendly and less stressed atmosphere because students can get to know each other and discover their things in common during these activities. According to experts, icebreakers may play an important psychological role in a good academic year. Laila Hudson, a psychologist of Washington State University, asks ‘Can you expect an optimum performance from a footballer if he doesn’t do any warm-up?’ and adds ‘Icebreakers are the same for students. If students feel self-confient in their new classes, they will not suffr from fear of failure and start to display a better performance. Icebreakers are always nice for a good start.’

  ÇEVİRİSİ:

  Öğrencilerin çoğu, birinci sınıf öğrencisi olarak yeni bir okuldaki ilk günleri için endişelenmekte ve endişelidir. Neyse ki, çoğu öğretmen bunun farkında ve öğrencilerini daha az endişeli ve daha rahat hale getirmek için etkinlikler yapıyorlar. Bunlara buz kırıcılar denir. Kendileri hakkında konuşmak, hobiler, ilgi alanları, eğlenceli oyunlar, etrafta dolaşmak ve başkaları hakkında bilgi edinmek için sorular sormak vb. bu faaliyetler sırasında. Uzmanlara göre, buz kırıcılar iyi bir akademik yılda önemli bir psikolojik rol oynayabilir. Washington Eyalet Üniversitesi’nden bir psikolog olan Laila Hudson, “Herhangi bir ısınma yapmazsa, bir futbolcudan optimum performans bekleyebilir misiniz?” Ve “Buz kırıcılar öğrenciler için aynıdır” diye ekliyor. Eğer öğrenciler yeni sınıflarında kendilerine güveniyorlarsa, başarısızlık korkusuyla boğuşmayacaklar ve daha iyi bir performans göstermeye başlayacaklar. Buz kırıcılar, iyi bir başlangıç ​​için her zaman iyidir.

  10 .SINIF İNGİLİZCE KİTABI CEVAPLARI

  Yazı kaynağı : odevhane.com

  10. Sınıf İngilizce Gizem Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 13

  10. Sınıf İngilizce ders kitabı cevapları her sınıf ve düzeyden öğrencilerin ödevlerine yardımcı olması için paylaşıyoruz. 2019 2020 Eğitim öğretim yılı için okullarda okutulan 10. Sınıf İngilizce ders kitabı etkinlik cevapları için bu sayfayı baştan sona inceleyebilirsiniz. Daha iyi anlamanız için her bir etkinliği ayrı ayrı çözümledik. Eklenmesini ve düzeltilmesini istediğin yerler olursa yorum kısmından yazmayı unutmayın.

  Sayfanın Cevapları:

  10. Sınıf Gizem Yayıncılık İngilizce Ders Kitabı Sayfa 13 Cevabı

  10. Sınıf Gizem Yayıncılık İngilizce Ders Kitabı Sayfa 13 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra daha sonra yanıtlar detaylı çözümleri ile siz öğrencilerimiz için hazırlandı.

  A. Read the questions in the table below. First, write your own answers as in the example. Then ask the questions to your partner and write his/her answers in the last column.

  While You Listen
  A. Look at the picture and choose the correct answer. Then listen and check your answer. (Audio 1.3)
  What do you think David and Mrs. Williams are talking about? a. David’s problems at school b. David’s study habits

  10. Sınıf Gizem Yayıncılık İngilizce Ders Kitabı Sayfa 13 Cevabı

  Yazı kaynağı : kitap.basarisiralamasi.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap