Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  şırnak güçlükonak mhp ilçe başkanı

  1 ziyaretçi

  şırnak güçlükonak mhp ilçe başkanı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  MHP'li başkan: İstiklal saldırısıyla ilgili ifadeye çağrılmadım

  MHP'li başkan: İstiklal saldırısıyla ilgili ifadeye çağrılmadım

  DUVAR - İstanbul’da İstiklal Caddesi'nde gerçekleşen ve 6 kişinin öldüğü saldırıyla ilgili ifadesi alınanlar arasında MHP’nin Şırnak Güçlükonak İlçe Başkanı Mehmet Emin İlhan’ın da olduğu öne sürüldü.

  T24'ün haberine göre, Emniyet’in, İlhan’ın üzerine kayıtlı telefon hattından, şüpheli Ahlam Albashır ile görüşme trafiği tespit ettiği ve bu nedenle İlhan’ı ifadeye çağırdığı öğrenildi. İlhan ifadeye çağırıldığını doğrulayarak iddialarla ilgili, "Üzerimize bir oyun oynamaya çalışmışlar, terör örgütü tarafından" ifadelerini kullandı. İlhan, "Nasıl bir oyun oynandı?" sorusu üzerine de "Şu anda uygun değilim, konuşmak istemiyorum" dedi.

  'İFADEYE ÇAĞIRILMADIM'

  TELE1’den Barış Önal’ın haberine göre İlhan T24'ü yalanlayarak, “ifadeye çağırılmadım” dedi. İlhan şu iddialarda bulundu:

  “İfade vermeye gitmedim. Yalan haber. Konuştuğum da yalan.  Benimle kimse konuşmadı, yalan haber yaptılar. Avukatla görüşüyorum şimdi mahkemeye vereceğim.”

  İsim benzerliği ile gündem olan HDP Ağrı eski milletvekili Mehmet Emin İlhan yaptığı açıklamada, meselenin isim benzerliğinden ibaret olduğunu, konuyu sosyal medyada gördüğünü iddialardaki kişinin kendisi olmadığını belirtti.

  Yazı kaynağı : www.gazeteduvar.com.tr

  MHP'li Mehmet Emin İlhan iddiaları reddetti: Davacıyım

  MHP'li ilçe başkanının üzerine kayıtlı hattan Ahlam Albashır ile görüşüldüğü tespit edildi

  MHP'li ilçe başkanının üzerine kayıtlı hattan Ahlam Albashır ile görüşüldüğü tespit edildi

  İstanbul’da 6 kişinin öldüğü 81 kişinin yaralandığı terör saldırısı ile ilgili ifadesi alınanlar arasında MHP’nin Şırnak Güçlükonak İlçe Başkanı Mehmet Emin İlhan’ın da olduğu ortaya çıktı. 

  İstanbul’da İstiklal Caddesi’nde 6 kişinin öldüğü 81 kişinin yaralandığı terör saldırısı ile ilgili soruşturma devam ederken gözaltına alınanların sayısı 50’ye ulaştı.

  MHP’nin Şırnak Güçlükonak İlçe Başkanı Mehmet Emin İlhan da ifadeye çağrılanlar arasında.

  İlhan’ın üzerine kayıtlı bir telefon hattı ile bombalı saldırı şüphelisi Ahlam Albashır’ın kullandığı hat arasında iki kez arama yapıldığı tespit edildi.

  İlhan’ın ifadesinde Albashır ile görüşmediğini söylediği öğrenildi.

  T24’ün haberine göre; İlhan ifade verdiğini doğruladı. İlhan görüşme yapıp yapmadığına ilişkin soru üzerine ise "Üzerimize bir oyun oynamaya çalışmışlar, terör örgütü tarafından" dedi.

  İlhan, "Nasıl bir oyun oynandı?" sorususuna ise "Şu anda uygun değilim, konuşmak istemiyorum" yanıtını verdi.

  "Karakola davet ettiler, gittim"

  Şırnak Olay gazetesinde yer alan habere göre ise Mehmet Emin İlhan şunları ifade etti:

  T24, Şırnak Olay

  Yazı kaynağı : www.indyturk.com

  Şırnak Valiliği’nden MHP Güçlükonak İlçe Başkanı ile ilgili açıklama: Bahse konu GSM hattının Mehmet Emin İlhan tarafından kullanılmadığı…

  MEHMET EMİN İLHAN KİMDİR? MHP Şırnak İlçe Başkanı Mehmet Emin İlhan Nereli, Kaç Yaşında?

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap