Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  şenel yediyıldız ne doktoru

  1 ziyaretçi

  şenel yediyıldız ne doktoru bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Şenel Yediyıldız kimdir?

  Şenel Yediyıldız kimdir?

  Şenel Yediyıldız kimdir? AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız nereli? Şenel Yediyıldız kaç yaşında ve nerede doğdu? Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı olan Şenel Yediyıldız’ın hayatı...  

  Şenel Yediyıldız, 1953 Ordu Kabataş ilçesi Hoşkadem Köyünde dünya’ya geldi. Şenel Yediyıldız, ilkokulu aynı yerde bitirdikten sonra Tokat İmam Hatip Okulunda devam eden eğitim hayatında daha sonra Erzurum Üniversitesi Tıp Fakültesinde Tıbbi Eğitimini tamamladı. İlk görev yeri olarak Zonguldak ili Çaycuma ilçesi Karapınar Sağlık Ocağında göreve başladı, Askerlik görevini Yedek Subay olarak Ağrı’da tamamladı. Doktorluk eğitimini tamamladığı Atatürk Üniversitesinde Göğüs Cerrahisi ihtisasını tamamladı 1990 yılında İstanbul Vakıf Gureba Hastanesine Uzman Doktor olarak atandı, aynı hastanede 1996-2000 yıllarında Başhekim Yardımcılığı 2006-2007 yıllarında ise Başhekimlik görevlerini bulundu. Ayrıca çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında aktif görev alan Dr. Şenel Yediyıldız ÖNDER, MÜSİAD ve hemşehri derneklerinde aktif görev aldı. 2009 yılında İstanbul da bulunan Ordu il ,ilçe, Belde,Köy ve Mahalle derneklerinin üst kuruluşu olarak kurulan Ordu Dernekler Platformunda Başkanlık görevinde bulundu ve halen sürdürmektedir. Ayrıca İngilizce bilen Dr.Şenel Yediyıldız evli ve iki çoçuk babasıdır.

  ORDU 24 HAZİRAN SEÇİM SONUÇLARI

  Recep Tayyip Erdoğan: 304.536 oyla yüzde 65.13

  Muharrem İnce: 121.361 oyla yüzde 25.96

  Meral Akşener: 35.402 oyla yüzde 7.57

  Temel Karamollaoğlu: 3.670 oyla yüzde 0.78

  Selahattin Demirtaş: 1.419 oyla yüzde 0.30

  Doğu Perinçek: 1.183 oyla yüzde 0.25

  Ordu 2018 genel seçim sonuçları şöyle:

  Cumhur İttifakı: 309.375 oyla yüzde 65.81

  Millet İttifakı: 153.516 oyla yüzde 32.65

  AK Parti: 228.861 oyla yüzde 48.68

  CHP: 107.653 oyla yüzde 22.90

  MHP: 80.514 oyla yüzde 17.13

  İYİ Parti: 40.443 oyla yüzde 8.60

  SP: 5.420 oyla yüzde 1.15

  HDP: 4.269 oyla yüzde 0.91

  AK Parti Ordu Milletvekili Listesi:

  Şenel Yediyıldız

  Ergün Taşçı

  Metin Gündoğdu

  CHP Ordu Milletvekili Listesi:

  Seyit Torun

  Mustafa Adıgüzel

  Yazı kaynağı : www.yeniakit.com.tr

  AKP Milletvekili Şenel Yediyıldız kimdir? Şenel Yediyıldız hangi açıklamalarda bulundu?

  AKP Milletvekili Şenel Yediyıldız kimdir? Şenel Yediyıldız hangi açıklamalarda bulundu?

  AKP Ordu Milletvekili Op. Dr. Şenel Yediyıldız'ın katıldığı bir televizyon programındaki, "Daha ne olacak, biz Tayyip ağabeye ihaneti bırak, sırtımızda taşımamız lazım. Yani ayakkabısını elimizle yalamamız lazım" sözleri dikkat çekti.

  ŞENEL YEDİYILDIZ KİMDİR?

  Şenel Yediyildiz, 1953 yılında Ordu Hoşkadem'de dünyaya geldi. Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Aynı üniversitede Göğüs Cerrahisi uzmanlığını aldı.

  1990-2014 yılları arasında İstanbul Bezmiâlem Vakıf Gureba Hastanesinde çalıştı. Bu süreçte başhekim yardımcılığı ve başhekimlik görevlerinde bulundu. 2018 genel seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi Ordu milletvekili olarak seçildi.

  Şenel Yediyıldız 2018 yılında TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı oldu. Yediyıldız görevini 2020 yılında Prof.Dr.Recep Akdağ'a devretti.  Şenel Yediyıldız'ın Nisan 2022'de dokunulmazlık dosyası, TBMM Başkanlığı'na sunulmuştu. Yediyıldız'ın başhekimlik yaptığı dönemdeki bir ihale nediyle ifadesinin alınması istenmiş bu sebepten fezleki TBMM'ye sunulmuştu.

  Şenel Yediyıldız evli ve iki çocuk babasıdır.

  ŞENEL YEDİYILDIZ'IN AÇIKLAMALARI

  Şenel Yediyıldız geçtiğimizi yıllarda yaptığı açıklamalr ile ülke gündemine oturmuştu. YediYıldız'ın tepki çeken açıklamalrından bazıları şöyle:

  'Bunlar sopalık'

  Şenel Yediyıldız'a 2018 yılında TRT’de katıldığı bir programda  Sağlık Bakanlığı'nın acil olmayan durumlar dışında ameliyat yapılmaması konusunda yayınlanan genelge hatırlatılmış, Yediyıldız ise "başhekimler için 'bir takım aklı evveller' ve 'bunlar sopalık' ifadelerini kullanmıştı.

  'Vatandaş zamlardan çok da şikayetçi değil'

  Yediyıldız 2021 yılında katıldığı bir programda döviz kurlarının yükselmesinin "dış güçler" tarafından yapıldığını öne sürere “Cumartesi günü Fatsa’da beş tane kahve gezdim. Hiçbir kahvede, ‘Neden bu kadar zam geliyor?’ demediler. Zamdan kimse memnun olmaz ama çok da şikayetçi değiller. Konuştuk, bayağı sohbet ettik. Görülüyor ki vatandaşlar da bir şeyleri biliyor, farkında” ifadelerini kullanmıştı

  Erdoğan'ı 'peygamber' yerine koydu

  Yediyıldız 2021 yılında katıldığı bir nikahta mikrofonu eline alıp konuşma yaptığı sırada, "Sayın cumhurbaşkanımızın sünnetini yerine getirmeden de defteri vermek istemiyorum" demişti.

   '2023 seçimleri "kılınmayan namazdan, tutulmayan oruçtan, gidilmeyen hacdan daha önemli '

  Yediyıldız yine 2021 yılında yaptığı bir açıklamada, 2023 seçimleri ile ilgili “Biz Elhamdülillah Müslümanız. Bugün geldik, yarın gideceğiz. Gittiğimizde de yaptıklarımızın hesabını vereceğiz. Zannetmeyin ki ben verdiğim oyun hesabını vermeyeceğim. Samimiyetle söylüyorum daha fazla vereceksiniz. Kılmadığınız namazdan, tutmadığınız oruçtan, gitmediğimiz hacdan daha fazla vereceksiniz” diye konuşmuştu.

  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  Op. Dr. Şenel Yediyıldız - Yorumları incele ve randevu al | DoktorTakvimi.com

  Op. Dr. Şenel Yediyıldız - Yorumları incele ve randevu al | DoktorTakvimi.com

  Şişli

  Fatih

  Gaziosmanpaşa

  Kadıköy

  Esenyurt

  Küçükçekmece

  Maltepe

  Üsküdar

  Bağcılar

  Sarıyer

  Yazı kaynağı : www.doktortakvimi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap