Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  şehrin dışındakiler trt belgesel sunucusu kimdir

  1 ziyaretçi

  şehrin dışındakiler trt belgesel sunucusu kimdir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Şehrin Dışındakiler sunucusu kimdir?

  Şehrin Dışındakiler sunucusu kimdir? Şehirden Uzakta belgeselinin sunucusu Kıvanç Kasabalı nereli, kaç yaşında, eşi kim? - Takvim

  Şehrin Dışındakiler sunucusu kimdir? Şehirden Uzakta belgeselinin sunucusu Kıvanç Kasabalı nereli, kaç yaşında, eşi kim? - Takvim

  KIVANÇ KASABALI NERELİ, KAÇ YAŞINDA, EŞİ KİM?

  Yaprak Dökümü ve Küçük Kadınlar'da oyunculuk yapmış olan Kıvanç Kasabalı TRT ekranlarında verilen Şehrin Dışındakiler diğer adıyla Şehirden Uzakta belgesilinin sunuculuğunu yapıyorç. Ünlü oyuncu vesunucu Kasabalı sunuş tarzı ile birçok kişinin dikkatini çekmeyi başardı.

  24 Şubat 1975 tarihinde doğan Kıvanç Kasabalı, hem oyuncu hem de modellik yapmaktadır. Aynı zamanda TRT belgeselinde sunuculuğa girişmiştir. Kıvanç Kasabalı ilk sunuculuğunu ise Şehirden Uzakta belgeseli ile yapmıştır. Yaprak Dökümü isimli dizide Cem Aydınoğlu karakteri ile birçok kişi tarafından tanınmaya başlanmıştır.

  2005 yılında kendisi gibi oyuncu Sedef Avcı ile dünya evine girmiştir. Çiftin Can adında bir erkek çocukları bulunmaktadır. Şuanda 46 yaşında olan Kıvanç Kasabalı Bursa Uludağ Üniversitesi'nden mezundur. Boyu 1,85 metredir.

  Yazı kaynağı : www.takvim.com.tr

  Şehirden Uzakta Kıvanç kimdir?

  Şehirden Uzakta Kıvanç kimdir?

  Şehirden Uzakta Kıvanç kimdir veya TRT Şehirden Uzakta programını kim sunuyor? TRT Belgesel tarafından yapılan ve TRT kanallarında yayınlanan Şehirden Uzakta programı her hafta sonu izleyenleri şehirden uzak noktalara, kırsal alana ve köylere götürüyor. Peki, Şehirden Uzakta sunucusu kim veya Şehirden Uzakta kim sunuyor? İşte cevabı: 

  Hafta sonunu evde televizyon başında geçirmek isteyenler için muhteşem bir program yine TRT tarafından hazırlanarak ekrana getiriliyor.

  Özellikle şehir hayatından sıkılmış veya köyünü, yöresini özlemiş insanların severek ve beğenerek izleyeceği program hafta sonu izlenebilecek en güzel programlardan biri oluyor.

  Anadolu'nun dört bir yanını gezmeyi hedefleyen Kıvanç Kasabalı, programına Nevşehir'den başlamıştı.

  Rize'nin Hemşin ilçesinde tulum çalıyor, Kars'ın Akçakale ilçesinde yörenin ünlü mamullerini tadacak, Antalya'nın Akseki ilçesinde Çorum'un Boğazkale ilçesinde yöreyi özgü tadları ve gelenekleri ekrana getirecek.

  Kıvanç Kasabalı 24 Şubat 1975 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi.

  Kıvanç Kasabalı, sunuculuğunun yanı sıra oyuncu ve modeldir. 

  Kamuoyu Kasabalı'yı Kanal D'de yayınlanan Yaprak Dökümü adlı dizideki rolü ile tanıyor. 

  Kasabalı, kendisi gibi oyuncu ve model olan Sedef Avcı ile evlidir.

  Yazı kaynağı : www.sonhaberler.com

  Şehirden Uzakta sunucusu kimdir? Kıvanç Kasabalı kaç yaşında ve eşi kim?

  Şehirden Uzakta sunucusu kimdir? Kıvanç Kasabalı kaç yaşında ve eşi kim?

  Hafta sonu evlerinde televizyon karşısına geçen televizyon izleyicileri TRT Belgesel kanalında yayınlanan Şehirden Uzakta programını beğeniyle takip ediyor. Her hafta başka bir şehirde çekilen programda o yöreye özgü bölümler yayınlanıyor. Belgesel severler Şehirden Uzakta programının sunucusunun kim olduğunu merak ediyor. Peki Kıvanç Kasabalı kimdir ve kaç yaşında? Nereli ve eşi kim? Hangi dizilerde rol aldı? İşte Kıvanç Kasabalı'ya dair önemli bilgiler. 

  ŞEHİRDEN UZAKTA SUNUCUSU KİMDİR?

  TRT Belgesel kanalında yayınlanan Şehirden Uzakta Sunucusu Kıvanç Kasabalı. Kasabalı, oynadığı diziler tarafından bir çok kişi tarafından tanınıyor. 

  24 Şubat 1975 tarihinde İStanbul'da hayata gözlerini açan Kıvanç Kasabalı, Bursa Uludağ Üniversitesi İşletme mezunudur. Bir döneme damga vuran Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı karakterle tanınır hale gelmiştir. 

  2005 yılından beri oyuncu Sedef Avcı ile evli olan Kasabalı'nın 8 yaşında Can isimli oğlu vardır.

  HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

  Şehirden Uzakta sunucusu Kıvanç Kasabalı daha önce Ayrılsak da Beraberiz, Yaprak Dökümü, SAmanyolu, Küçük Kadınlar, Kanlı Düğün ve Yasak Elma gibi dizilerde gösterdiği oyunculuk performansıyla beğeni toplamıştı. 

  Yazı kaynağı : www.wanhaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap