Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  şefim bana el kol hareketi yapmayın masterchef

  1 ziyaretçi

  şefim bana el kol hareketi yapmayın masterchef bilgi90'dan bulabilirsiniz

  MasterChef yarışmacısı kanlar içerisinde kaldı, çığlık attı! 'Bu kan durmaz'

  MasterChef yarışmacısı kanlar içerisinde kaldı, çığlık attı! 'Bu kan durmaz'

  Jüri koltuğunda Şef Mehmet Yalçınkaya, Şef Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın oturduğu TV8'in sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye, yeni sezonuyla da büyük ilgi görüyor.

  Üçlü düellolara devam edilen MasterChef Türkiye'nin dün akşam ekranlara gelen 15. bölümünde Bozbey Muratcan, Rumeysa Sara ve Dilara, soğan dolması yemeği için mücadele etti.

  Heyecanın tavan yaptığı stüdyoda soğan dolması yemeği, yarışmacıları epey zorladı. Yarışmacılar zamanlamada sorun yaşarken dolma yapımı esnasında korku dolu anlar yaşandı.

  Büyük bir talihsizlik yaşayan Bozbey, doğrama yaptığı esnada ani bir hareketle elini kesti. Yarışmacının acı içinde kıvrandığını fark eden şef Somer Sivrioğlu, sağlık görevlisini çağırdı.

  Şefler ve sağlık görevlisi, yarışmacıdan yemeği bırakmasını isterken, Bozbey ise yemek yapmaya devam etti. ''Bu kan durmaz'' denilen ve çağrılan sağlık görevlisinin müdahalesi sırasında çığlıklar atan Bozbey yine de mücadeleyi bırakmadı.

  Olay öncesi, Mehmet Şef yarışmacılardan Bozbey'e, "20 dakika var hala iç yapıyorsun" diye bir eleştiride bulundu. Şefin yorumunun ardından hırs yapan yarışmacı Bozbey Muratcan, yemeğini hazırlarken adeta gaza bastı ve büyük bir talihsizlik yaşadı.

  Hızlı bir şekilde doğrama işlemi yapan Bozbey, ani bir hareketle elini kesti. Yarışmacının acı içinde kıvrandığını fark eden şef Somer Sivrioğlu, sağlık görevlisini çağırdı.

  Sağlık ekibinin pansumanı sırasında elinin acısıyla çığlıklar atan yarışmacı, kanlar içinde kalmasına rağmen yarışmaya devam etmek istedi.

  Sağlık görevlisinin "Bu kan durmaz" uyarısına rağmen devam etme kararı alan Bozbey'den kan kaybı yaşamaması için elini yukarıda tutması istendi.

  Elini yukarıda tutmayı deneyen yarışmacının yöntemi işe yaramadı ve eli birkaç saniyede kanlar içinde kaldı.

  Yeniden stüdyoya gelen sağlık ekibi müdahalede bulundu, ancak Bozbey "Sosuma bakayım bir saniye" diyerek inatla yemek yapmaya devam etti.

  Şefler tarafından mücadeleci ruha sahip olması nedeniyle tebrik edilen Bozbey'in süresi yetmedi ve yemeğini yetiştiremedi. Düello sonunda Bozbey ve Rumeysa yarışmaya veda ederken günün birincisi Dilara oldu.

  Yazı kaynağı : www.ensonhaber.com

  MasterChef Türkiye (@masterchefturkiye) • Instagram fotoğrafları ve videoları

  Nefesler tutuldu MasterChef’te Somer Şef’in kaşık atma hareketi..

  Masterchef jürisi Mehmet Şef'den Acun Ilıcalı,Yasin Obuz, Armağan Çağlayan hakkında ilginç açıklamalar

  MasterChef'te 3 hayır alan 18 yaşındaki yarışmacı İlayda Çankırı'ya Mehmet Şef'ten bomba teklif! O hareketi ile kalbini çaldı

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap