Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  şanlıurfa son dakika canlı yayın

  1 ziyaretçi

  şanlıurfa son dakika canlı yayın bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kanal Urfa Canlı izle

  Kanal Urfa

  Kanal Urfa

   Kanal Urfa

  Şanlı Urfa’nın ilk uydu televizyon kanalı olan Kanal Urfa, 2007 yılında İbrahim Toru tarafından kurulmuştur. Sizin gücünüz sloganıyla yayın hayatına başlayan kanalda 4 dilde yayın yapılmaktadır.

  Kanal Urfa Kuruluşu

  Sadece Şanlı Urfa ile ilgili değil ülkemiz ve dünya haberlerinin yayınlanması için kurulan Kanal Urfa yayın hayatına başladığı ilk zamandan bu yana tüm şehirde ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Hem uydu hem de kablo tv üzerinden yayın hayatına başlamasıyla hem yurt içinde hem de yurtdışında yaşayan Kütahyalılar bu kanalı sıklıkla izlemektedirler.

  Kanal Urfa Hakkında

  Kanal Urfa bu anlamda Türkiye’nin en büyük televizyon kanalı olmayı hedeflemiştir. Sürekli güncellenen alt yapısı ve en son teknoloji ile donatılmış ekipmanları ile en yüksek çözünürlükte ekran kalitesini sunmaktadır. Gerek televizyondan gerek bilgisiyardan gerekse de mobil telefonlar aracılığıyla ücretsiz olarak kanal izlenebilmektedir. Ayrıca geleneksel olarak sürdürdüğü İz Bırakanlar programı her sene aynı zamanda yapılmakta ve bu muhteşem şehirde iz bırakanlara ödüllerini dağıtmaya devam etmektedir.

  Yayınlanan Programlar

  Kanal Urfa yayın akışında haber ve spor yayınlarının yanı sıra filmler, konukların yer aldığı programlar, diziler ve sinema filmler de yer almaktadır. Genel içeriklerinden oluşan bir yayın akışına sahip olması nedeniyle farklı şehirlerden oluşan izleyici kitlesi de bulunmaktadır.

  24 saat kesintisiz olarak yayın yapan bu kanalın en çok izlenen programları ise;

  Bu programların yanı sıra ülkemiz gündemiyle ilgili programlar, röportajlar, müzik progamları ve belgeseller de yayın akışında yer almaktadır.

  Etiketler: canlı yayın kanal urfa izle, kanal urfa izle, kesintisiz canlı tv izle, kanal urfa canlı yayın seyret

  Yazı kaynağı : canlitv.center

  Kanal Urfa - Doğru Haberin Adresi

  Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

  +900541 151 63 63

  [email protected]

  Yazı kaynağı : www.kanalurfa.com

  Kanal Urfa Canlı izle

  Kanal Urfa Canlı izle

  Kanal Urfa

  Kanal Urfa, Şanlıurfa'nın ilk ve tek uydu kanalı ünvanına sahiptir. Türksat uydusu üzerinden yayınlarını sürdüren yerel bir kanaldır. Şanlıurfa'nın yapısını, kimliğini ve tüm özelliklerini izleyicilerine aktaran kanalın genel yayın merkezi, Şanlıurfa'nın Eyyubiye ilçesidir. Kanal, başarılı ve istikrarlı yayıncılığını ödün vermeden sürdürmektedir. Kana Urfa'nın kurucusu ve imtiyaz sahibi İbrahim Toru'dur.

  Kanal Urfa'nın İlkeleri ve Yayıncılık Anlayışı,

  Şanlıurfa'yla ilgili tüm haber ve olayları ekranlara yansıtan Kanal Urfa sayesinde, şehir genelinde meydana gelen tüm gelişmeler ayrıntılı bir şekilde izleyicilere aktarılmaktadır. Kanal Urfa, yerel bir kanal olmakla birlikte aynı zamanda ulusal kanal olma özelliğine de sahiptir. Yayın içeriklerine bakıldığında, Şanlıurfa il geneline ait haber ve olaylarla birlikte, Türkiye genelindeki güncel haber ve gelişmelere de kanalda yer verilmektedir.

  Her zaman kaliteli, nitelikli ve istikrarlı yayıncılık ilkesini benimseyen kanal yönetimi, yayınlarını genel izleyici kitlesini hedef alarak belirlemektedir. 7'den 70'e herkese hitap eden kanal; objektif, doğru ve dürüst yayıncılık yaparak Şanlıurfa halkının beğenisini kazanmakta ve benimsediği ilkelerinden asla taviz vermemektedir.  

  Kanal Urfa Frekans Bilgileri,

  Aşağıdaki frekans değerlerinden, Kanal Urfa canlı yayın izlemek isteyen herkes kanala ulaşabilir: 

  Uydu: Türksat 3A,
  Frekans: 12641 Mhz,
  Polarizasyon: Yatay (H),
  Sembol Oranı: 30000
  FEC: 2/3(SD)

  Kanal Urfa'nın Yayın İçeriği,

  Kanal Urfa'nın haber içeriklerine ve programlarına bakıldığında; ekonomik gelişmeler, tüm güncel olaylar, politik ve siyasi yayınlar, eğitim programları, sağlıkla ilgili içerikler, yaşam ve eğlence programları, müzik ve spor programları ve kültür - sanat yayınları gibi çok geniş bir yelpazede yayıncılık yaptığı görülmektedir.

  Kanala ve şehre özgü bazı Kanal Urfa yayınlarından bahsetmek gerekirse; Uğur Ekinci ile Ana Haber Bülteni, Mehteran, Hozan Besir ile Klay Show, Ramazan Köse Show, Yürekten Ezgiler, Sezen Aktaş ile Ana Haber Bülteni, Cuma Vaazı ve Gönül Dostları gibi programlar örnek verilebilir. 

  Kanal Urfa, ayrıca ve GAP ve Güneydoğu ile ilgili içeriklere de yer veren nadir kanallardan birisi konumundadır. Şanlıurfaspor maçlarını ve maç özetlerini de yayınlayan Kanal Urfa, futbol severlere de hitap etmektedir. Ayrıca, canlı yayınlamakta olduğu sıra geceleriyle de takipçilerinin takdirini kazanmaktadır. Yayıncılık anlayışını her geçen gün geliştiren kanal, izleyicilerinin desteğiyle başarılı yayıncılığını devam ettirmektedir.  

  Yazı kaynağı : www.donmaztv.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap