Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ümraniye millet bahçesi konser

  1 ziyaretçi

  ümraniye millet bahçesi konser bilgi90'dan bulabilirsiniz

  ÜMRANİYE KONSERLERLE COŞACAK

  Çözüm Hattı: 444 9 822

  Telefon: (0216) 443 56 00

  e-mail: [email protected]

  Yazı kaynağı : umraniye.bel.tr

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2022 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Ümraniye’de Yaz Festivali etkinlikleri ‘Derya Uluğ ve DJ Kaan Gökman’ konserleri ile başladı

  ÜMRANİYE’DE YAZIN SON AKŞAMLARI BİR BAŞKA GÜZEL GEÇİYOR.. | Yerel Gazete

  ÜMRANİYE’DE YAZIN SON AKŞAMLARI BİR BAŞKA GÜZEL GEÇİYOR.. | Yerel Gazete

  Ümraniye Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen Yazfest 2021, Derya Uluğ konseriyle başladı. 12 Eylül’e kadar sürecek olan etkinlik ilk gününde Ümraniyelilerden büyük ilgi gördü.

  Ümraniye Belediyesi’nin ilgiyle takip edilen kültür ve sanat etkinlikleri devam ediyor.  Halk konserleri, açık hava tiyatroları, DJ performansı, Bando Bando Ritim Gösterisi, halk oyunları ve mehteran konserleri gibi birçok etkinliğin yer aldığı Yazfest 2021 başladı. Ümraniye Millet Bahçesi’nde bu yıl ilk kez düzenlenen Yazfest 2021’in ilk konserini Derya Uluğ verdi. Etkinlik alanında toplanan binlerce Ümraniyeli, Uluğ’un birbirinden güzel şarkılarına eşlik ederek, yaz akşamının tadını çıkardı. Ünlü radyo programcısı Afrikalı Ali’nin sunduğu programda konserin yanı sıra, halk oyunu gösterisi de yapıldı. Ayrıca Kaan Gökman da DJ performansı sergiledi.

  “Sizler için böyle güzel programlar düzenlemeye devam edeceğiz”

  Yazfest 2021’e Başkan İsmet Yıldırım da katıldı. Şarkıcı Derya Uluğ’a plaket takdim eden Başkan Yıldırım, “Bu tür etkinlikler Ümraniye’mize değer katıyor. Ümraniye Belediyesi olarak sizler için böyle güzel programlar düzenlemeye devam edeceğiz. Yazfest 2021, birbirinden değerli sanatçıların katılımıyla beş gün boyunca sürecek. Hepinize etkinliğimize katılıp, bizimle bu güzel atmosferi paylaştığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

  Yazfest 2021’de 9 Eylül’de Serkan Kaya, 10 Eylül’de Murat Dalkılıç, 11 Eylül’de Ekin Uzunlar, 12 Eylül’de ise Demet Akalın ve Hande Yener sahne alacak.

  Servisle Ulaşım İmkânı

  Koronavirüs tedbirleri alınarak gerçekleştirilen Yazfest 2021’e katılmak isteyenlere servis hizmeti de veriliyor. Dileyen vatandaşlar Haldun Alagaş Spor Kompleksi önünden 18.00/18.30/19.00/19.30 saatlerinde kalkan servisleri kullanarak etkinlik alanına ulaşabilirler. Program sonunda da tekrar Haldun Alagaş Spor Kompleksi’ne dönmek isteyen vatandaşlar, 22.00/22.30/23.00/23.30 saatlerinde Ümraniye Millet Bahçesi’nden kalkan servisleri kullanabilirler.

  Yazı kaynağı : www.yerelgazete.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap