Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ümraniye mehmet akif ersoy imam hatip ortaokulu

  1 ziyaretçi

  ümraniye mehmet akif ersoy imam hatip ortaokulu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İletişim - MEHMET AKİF ERSOY İMAM HATİP ORTAOKULU

  Teşkilat Şeması - MEHMET AKİF ERSOY İMAM HATİP ORTAOKULU

  İstanbul Ümraniye Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu

  Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu

  Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu İstanbul ili Ümraniye ilçesinde bulunan devlet okuludur.

  Sayfamızda Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu okuluna ait telefon, belgegeçer (faks), e-posta, web sitesi, öğretim şekli, adres, öğrenci sayısı, öğretmen sayısı, derslik sayısı, lojman durumu, pansiyon durumu, ısınma durumu, il/ilçeye uzaklık, hizmet bölgesi, hizmet alanı, hizmet puanı, yerleşim yeri, il, ilçe, mahalle/belde/köy nüfusu ve okullaşma oranları, lgs merkezi sınav taban puanı, yüzdelik dilimini, alan dal bilgilerini, zorunlu hizmet okulu olup olmadığını bulabilirsiniz.

  Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu okuluna ait okul forması, kıyafeti, okul başarı puanı, okul eşyaları, okul boş kontenjanı, son dakika okul haberleri, okul kuralları, okul logosu, okul sınav tarihleri, okul servis ücretleri, okul e-okul, okul başlangıç-bitiş saatleri, sınıf geçme durumları, haftalık ders programı gibi bilgileri okulun resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz.

  Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu okulunda okuyorsanız, bu okuldan mezunsanız, bu okulun velisiyseniz, bu okulda görev yapıyorsanız ya da bu okul hakkında bilgiye sahipseniz lütfen değerli bilgilerinizi yorum alanından belirtiniz.

  Yazı kaynağı : www.okultanitimi.net

  Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu, Ümraniye nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Tren ile nasıl gidilir?

  Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu, Ümraniye nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Tren ile nasıl gidilir?

  Ümraniye şehrinde Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu konumuna Toplu Taşıma

  Ümraniye, Türkiye'deki Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Şehit Selçuk Paker; Şht. Selçuk Paker / Atakent Yönü; İstiklal Mahallesi Muhtarlığı; Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi; M.Akif Ersoy Kül.Mrk.

  Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 20K, 20Ü, 522 Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-57

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu için yol tarifi alın.

  Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Ümraniye konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap