Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ümraniye belediyesi emlak vergisi sorgulama

  1 ziyaretçi

  ümraniye belediyesi emlak vergisi sorgulama bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Tahakkuk Bilgileri Sorgulama

  Ümraniye Belediyesi

  ÜMRANİYE BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME İŞLEMLERİ

  Ümraniye Belediyesi E-Belediye İşlemleri

  Ümraniye Belediyesi e-belediye linkinden sadece Emlak Vergisi ödemelerinizi değil belediyeye ait bir çok işlemi de takip etmek ve işleme koymak için kullanabilirsiniz. Ümraniye Belediyesi ne gibi hizmetleri online olarak sunuyor diye merak ediyorsanız yanıtı şöyle:  Ümraniye Belediyesine olan tüm Borçlarınızın  Sorgulaması,  Sicil Bilgilerinizin Sorgulaması, Belediyeye yaptığınız tüm ödeme ve  Tahsilatların sorgulanması,  Ümraniye Belediyesi Bilgi Edinme hizmetinden faydalanılması. Yeni evlenmek isteyen çiftler Ümraniye Belediyesi Nikah Rezervasyon ve Nikah Salonu Sorgulama hizmetini kullarak işlemlerini ve sorgulamalarını gerçekleştirebilirler. Emlak ve gayrimenkul konularında bilgi sahibi olmak isteyenler, Ümraniye Belediyesi Arsa m2 Fiyatları sorgulayabilirler ve Ümraniye Belediyesi  İnşaat Maliyetlerine bakabilirler. 

  Bu tip bilgileri online olarak sorgulamak mümkün. Ayrıca Ümraniye Belediyesi Aşınma Oranları, Ümraniye Belediyesi Çevre Temizlik Vergisi işlemleri  adrese bağlı imar durumu ve Ümraniye Belediyesi Rayiç Değeleri  sorgulama işlemleri, online imar sistemi, günlük Nöbetçi Eczane sorgulama, Ümraniye Belediyesi güncel İhale ilanları. Bunların dışında Belediyeye yaptığınız tüm ödeme ve  Tahsilatlara bakmak ve kontrol etmek ve Ümraniye Belediyesi ilgili sorularınız için Bilgi Edinme hizmetinden faydalanmak çok kolay hala getirilmiş durumda.

  Ümraniye Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri çok sık kullanılan sorgulamalar arasında. Yeni evlenmek isteyen çiftler, artık oturduğunuz koltuktan Ümraniye Belediyesi Nikah Rezervasyon ve Nikah Salonu Sorgulama hizmetini kullabilir ve nikah tarihinizi netleştirebilirsiniz. Hatta online olarak nikah töreni izleme, kültür merkezi canlı yayın hizmetlerini oturduğunuz yerden takip edebilirsiniz.

  Ümraniye Belediyesi Banka ve Posta Hesap Numaraları için TIKLAYINIZ.

  Aşağıda ayrıca Ümraniye Belediyesine ait iletişim bilgileri verilmiştir:

  Yazı kaynağı : www.emlakvergisiborcu.com

  www.umraniye.bel.tr | Emlak Vergisi Sorgulama

  Ümraniye Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulamak için tıklayınız

  İletişim Bilgileri;

  Açık Adres Atatürk Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. No: 63 PK.34761 Ümraniye / İSTANBUL
  Çözüm Hattı 444 9 822
  Telefon (0216) 443 56 00
  Faks (0216) 335 32 76
  e-Mail [email protected]
  Vergi Dairesi Ümraniye VD. 906 00 44 163

  Bu Belediye Portalı üzerinden Borç Sorgulama, Tahakkuk-Tahsilat yapabilme imkânı, Hizmet Masasından Belediye ile direkt istekte bulunma işlemi, Belediyede varsa işlem gören Evrağın takibi, Arsa ve Binalara ait M’² birim fiyatlarını öğrenme, Binalara ait aşınma paylarının değerlerini öğrenme, Emlak, Su, ÇTV vb. Vergisine ait tutarı öğrenme, İhale, ilan, ölüm, evlendirme duyurularının yayınlanabildiği gibi kişinin kayıtlı bilgilerini değiştirme işlemleri yapılabilir...

  Yazı kaynağı : emlak.beyan.org

  Ödeme Sorgulama

  Ümraniye Belediyesi Emlak Vergisi Borcu Sorgulama İşlemi için Lütfen Tıklayınız

  İletişim ve Adres Bilgileri

  Bizimle iletişim kurmak şikayet veya önerilerinizi bildirmek için;

  Şikayet ve Öneri sayfasını kulllanabilir

  444 9 822 nolu telefonla iletişim kurabilir.
  adresine email gönderebilirsiniz.
  Atatürk Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. No: 63 PK.34761 Ümraniye / İSTANBUL

  Emlak Vergisi Ne Zaman Ödenir?

  Emlak vergisi,ülkemiz sınırları içerisinde mevcut arsa, arazi, konut ve işyeri gibi taşınmaz mallar için,iki eşit taksit halinde ödenen vergidir.Emlak vergileri için ilk taksitler Mart, Nisan ve Mayıs aylarında ödenmesi gerekiyor, ikinci taksitler ise Kasım ayında ödeniyor.

  Emlak Vergisi Hesaplama

  Emlak vergileri için ödeme miktarı, söz konusu taşınmazın hangi belediye sınırları içerisinde yer aldığına göre değişiklik gösterir.

  Büyükşehir belediye sınırları içerisinde yer alan bir taşınmaz mal için ödenecek miktar,normal yörelerde ödenecek bedelin 2 katına kadar çıkıyor.Aşağıda emlak vergilerinin 2014 oranları görülmektedir.

  Emlak vergileri oranları

  Binalarda Binde 2
  Meskenlerde Binde 1
  Arazilerde Binde 1
  Arsalarda Binde 3

  Büyükşehir Belediyesi

  Binalarda Binde 4
  Meskenlerde Binde 2
  Arazilerde Binde 2
  Arsalarda Binde 6

  Yazı kaynağı : odeme.ebordro.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap