Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  üç kızkardeş dizisin 36 bölüm izle full kanal d

  1 ziyaretçi

  üç kızkardeş dizisin 36 bölüm izle full kanal d bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Üç Kız Kardeş 36. Bölüm Ön İzleme

  Üç Kız Kardeş 36. Bölüm Ön İzleme

  Üç Kız Kardeş 36. Bölüm Ön İzleme yayınlandı! Nesrin, Fatih'in kızı için gözyaşlarını tutamadı. Hemen İzle! Üç Kız Kardeş’in son bölümün ardından yeni bölümünden ön izleme tanıtımı yayınlandı! Üç Kız Kardeş 35. bölüm sonrası 24 Ocak Salı günü yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacağı merak uyandırdı! Üç Kız Kardeş 24 Ocak Salı akşamı yayınlanacak olan 36. bölüm Ön İzleme yayınlandı!

  Fatih'in kızı Almanya'dan gelir ve Dönüş'ün kardeşi olduğunu da bilir. Nesrin bu durumdan çok korkar. Ancak Dönüş'ün hiçbir şeyden haberinin olmayacağının sözünü alırken gözyaşlarını tutamaz. 

  Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle Salı 20.00'da Kanal D'de!

  Yazı kaynağı : www.kanald.com.tr

  Üç Kız Kardeş Son Bölüm

  Üç Kız Kardeş Son Bölüm

  Üç Kız Kardeş 24 Ocak Salı akşamı yayınlanan 36. bölümde Rüçhan ve Türkan arasında çetin bir intikam savaşı başlıyor.

  Rüçhan oynadığı oyunla Türkan’a karşı büyük bir zafer kazandığını düşünür. Türkan da kendisine karşı Mine'nin yanında olan aynı zamanda Somer'i de oyununa alet eden Rüçhan'a savaş başlatır. Türkan, yaşadığı krizle yemek masasını yerle bir eder. Türkan da Rüçhan’ın oyunlarına karşı dik durarak ona yenilmeyeceğinin sinyallerini vermektedir. Bunu gören Rüçhan, iyice hırslanır. Türkan, Somer’le arasını bozmadan Sevilay’la ortaklığını bitirmeye çalışır ancak Somer, Mustafa’nın annesinin kim olduğunu öğrenmekte kararlıdır. Mustafa'nın da evde olduğu sırada, Sevilay'ın evine gelen Somer ve Türkan büyük tehlikeyle karşılaşır. Somer, Mustafa'nın Sevilay'ın oğlu olduğunu öğrenecek mi?

  Fatih’in kızının Almanya’dan gelişi, evde bir yandan hüzün diğer yandan sevinç yaratır. Genç kız, amansız hastalığına rağmen eve neşe katmış, sayesinde tüm Kalender Ailesi bir araya gelir. Ancak Nesrin, Dönüş'ün gerçeği öğreneceğinden büyük endişe duyar. Feride ise verdiği sözle Nesrin'in yüreğini biraz da olsa rahatlatır. 

  Rüçhan oynadığı oyunla Türkan’a karşı büyük bir zafer kazandığını düşünürken, diğer yanda kendisini bekleyen tehlikeli bir sürprizle sarsılır. Rüçhan'a bedel ödetmek isteyen ve tehdit eden kim? Somer, Rüçhan'ın hamlesiyle  Sevilay'ın Mustafa'nın annesi olduğunu öğrenir. Türkan, Somer'in gözünde artık annesi gibidir. 

   Üç Kız Kardeş yeni bölümleriyle her salı akşamı 20.00'de Kanal D’de...

  Yazı kaynağı : www.kanald.com.tr

  ÜÇ KIZ KARDEŞ İZLE! Üç Kız Kardeş 36. bölüm izle tek parça! Kanal D dizi izle ekranı ile Üç Kız Kardeş son bölüm full HD izle

  ÜÇ KIZ KARDEŞ YENİ BÖLÜM İZLE | Üç Kız Kardeş 36. bölüm izle - Üç Kız Kardeş 3 KIZ KARDEŞ TEK PARÇA FULL İZLE Kanal D Üç Kız Kardeş izle - Aspor

  ÜÇ KIZ KARDEŞ YENİ BÖLÜM İZLE | Üç Kız Kardeş 36. bölüm izle - Üç Kız Kardeş 3 KIZ KARDEŞ TEK PARÇA FULL İZLE Kanal D Üç Kız Kardeş izle - Aspor

  Kanal D ekranlarından yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisi, yeni sezonunda da izleyicilerini ekrana kilitlemeye devam ediyor. Seyirciler, Üç Kız Kardeş dizisinin 24 Ocak Salı günü ekranlara gelen yeni bölümünde neler yaşandığı merak ediyor. İşte Üç Kız Kardeş 36. bölüm bilgileri...

  👉ÜÇ KIZ KARDEŞ 36. BÖLÜM İZLE

  👉ÜÇ KIZ KARDEŞ TÜM BÖLÜMLER İZLE

  ÜÇ KIZ KARDEŞ 36. BÖLÜM KONUSU

  Rüçhan oynadığı oyunla Türkan'a karşı büyük bir zafer kazandığını düşünürken, diğer yanda kendisini bekleyen tehlikeli bir sürprizle sarsılır. Üstelik Türkan da Rüçhan'ın oyunlarına karşı dik durarak ona yenilmeyeceğinin sinyallerini vermektedir.

  Fatih'in kızının Almanya'dan gelişi, evde bir yandan hüzün diğer yandan sevinç yaratır. Genç kız, amansız hastalığına rağmen eve neşe katmış, sayesinde tüm Kalender Ailesi bir araya gelmiştir. Ancak Dönüş'ün donör olmaktaki ısrarı, Nesrin ve Sadık'ı sürekli iki arada bırakmaktadır.

  👉ÜÇ KIZ KARDEŞ 36. BÖLÜM İZLE

  👉ÜÇ KIZ KARDEŞ TÜM BÖLÜMLER İZLE

  Bir yanda kendi kızları, diğer yanda masum bir genç kız vardır. Onların en büyük savaşı, şimdi vicdanlarıyladır. Türkan, Somer'le arasını bozmadan Sevilay'la ortaklığını bitirmeye çalışır ancak Somer, Mustafa'nın annesinin kim olduğunu öğrenmekte kararlıdır.

  Fatih'in kızının Almanya'dan Dönüş için getirdiği hediye, hiç beklenmedik biri için patlamaya hazır bir bomba haline gelecektir. Türkan'ı alt etmek için yemin eden Rüçhan'ın son planı, Türkan ve Somer'i tekrardan karşı karşıya getirecek ve ipler bu sefer tahmin edilenden de fazla gerilecektir.

  👉ÜÇ KIZ KARDEŞ 36. BÖLÜM İZLE

  👉ÜÇ KIZ KARDEŞ TÜM BÖLÜMLER İZLE

  👊🏼2.5 DAKİKADA KARIN SIKILAŞTIRMA HAREKETİ | TIKLA İZLE

  Yazı kaynağı : www.aspor.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap