Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  üç kızkardeş dizisin 28 bölüm izle full kanal d

  1 ziyaretçi

  üç kızkardeş dizisin 28 bölüm izle full kanal d bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Üç Kız Kardeş Son Bölüm

  Üç Kız Kardeş Son Bölüm

  Üç Kız Kardeş 22 Kasım Salı akşamı yayınlanan 27. bölümde Türkan'ın bebeğini kaybetmesine sebep olan Mine, bunun bedelini ağır ödüyor! 22 Kasım Salı günü yayınlanan Üç Kız Kardeş 27. bölümünde neler oldu? Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Türkan, bebeğini kaybetmesinin ardından Mine'den hesap soracak mı?

  Türkan bebeğini kaybettikten sonra büyük bir acı ve yıkım yaşar. Eve döndüğünde Mine’nin onu bilerek ölüme terk ettiğini bütün aileye haykırır. Ancak Mine kendini Rüçhan ve Somer’e karşı ustaca savunmayı başarır. İki kadının evdeki savaşı sürerken Rüçhan bu işin peşini bırakmaz. Mine ifadesini anlaştıkları gibi vermesi için bir süre sessizliğini korur.

  Türkan’ın bebeğini kaybetmesi Sadık’ı Nesrin’e karşı daha çok öfkelendirir. İçten içe torun beklentisi içinde olan Sadık kızıyla köprü olacak bu bebeğin kaybından sonra Nesrin’le yeniden restleşir. Bütün bu olanların sorumlusu olarak Nesrin’i suçlar. Nesrin bunun üzerine Türkan’ı ziyarete gider. Anne kız arasındaki uçurum daha da büyür.

  Özer Mustafa’nın uyarılarına rağmen Sevilay’la görüşmeyi sürdürürken Rüçhan da artık Sevilay konusunda bilgi sahibi olur. Türkan Mine’nin manipülasyonları karşısında deliye döner ve Somer’le aralarında bununla ilgili gerilim yaşanır. Mine Kiraz’ın kırkında çekilen fotoğrafları evin her tarafına asarak Türkan’ı kışkırtır. Somer Türkan’ın moralini düzeltmek ve kız kardeşleriyle barıştırmak için bir plan yapar. Mustafa, kızlarla ve Somer’le yakınlığını ilerletirken bir yandan da Somer’i ve Özer’i can evinden vurmak için harekete geçer. Rüçhan ise Mine’nin Türkan’ın bebeğine özellikle kastettiğini net olarak anlar. Mine’ye bu konuyla ilgili saldırırken, Türkan’ın bu gerçekle Mine’ye yaklaşımı beklenilenden daha sert olur.

  Üç Kız Kardeş yeni bölümleriyle her salı akşamı 20.00'de Kanal D’de...

  Yazı kaynağı : www.kanald.com.tr

  Üç Kız Kardeş 28. bölüm fragmanı izle! Kanal D Üç Kız Kardeş son bölüm tek parça izle

  Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı İZLE! Üç Kız Kardeş 28.bölüm fragmanı İZLE! Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı FULL İZLE!

  Üç Kız Kardeş 28. bölüm fragmanı | Üç Kız Kardeş Yeni fragmanı izle! Üç Kız Kardeş 28. Yeni bölüm ÖN İZLEME fragmanı yayınlandı mı? Kanal D Youtube

  Üç Kız Kardeş 28. bölüm fragmanı | Üç Kız Kardeş Yeni fragmanı izle! Üç Kız Kardeş 28. Yeni bölüm ÖN İZLEME fragmanı yayınlandı mı? Kanal D Youtube

  ÜÇ KIZ KARDEŞ 28. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

  ÜÇ KIZ KARDEŞ YENİ FRAGMANI İZLE | ÜÇ KIZ KARDEŞ 28.  BÖLÜM FRAGMANI

  ÜÇ KIZ KARDEŞ 28. BÖLÜM ÖN İZLEME

  Yazı kaynağı : www.nethaber.com.tr

  Üç Kız Kardeş 28. bölüm fragmanı izle

  Üç Kız Kardeş dizisi 27. bölüm fragmanı izle| Yeni sezon tanıtımı

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap