Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  üç kızkardeş dizisin 26 bölüm izle full kanal d

  1 ziyaretçi

  üç kızkardeş dizisin 26 bölüm izle full kanal d bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Üç Kız Kardeş Son Bölüm

  Üç Kız Kardeş Son Bölüm

  Üç Kız Kardeş 15 Kasım Salı akşamı yayınlanan 26. bölümde Türkan’a ve bebeğine zarar vermek için sinsice bir planın içine girer. 15 Kasım Salı günü yayınlanan Üç Kız Kardeş 26. bölümünde neler oldu? Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Türkan, ailesinin kendisine sırt dönmesiyle zor günler yaşar.

  Mine, Rüçhan’la yaptığı anlaşma sonucu eve döndüğünde Türkan’la büyük bir hesaplaşma yaşarlar. Türkan o evdeki varlığını sürdürmek üzere Mine’ye meydan okurken, Mine hiç beklemediği bu tavır karşısında polise vereceği ifadeyi bir kez daha düşünür. Bu durum Rüçhan’ı daha da zora sokar. Mine’yi sakin tutmak için Türkan’ın bir süre sonra evden gideceğini söyler. Somer ve Türkan ise Mine konusunda artık birlikte hareket etmeye başlarlar. Somer Kiraz’ın velayeti için Mine’ye karşı sakin ve temkinli davranmak zorunda kalır.

  Türkan diğer taraftan annesiyle olan kırgınlığını düzeltme çalışır ancak Nesrin’in sert tavrıyla karşı karşıya kalır. Sadık ve Nesrin arasındaki gerilim devam ederken, Nezahat ve Hikmet’in onları barıştırma çabaları sonuçsuz kalır. Sadık Nezahat ’in de evini terk eder.

  Sevilay ve Özer Mustafa’ya rağmen görüşmeye devam ederlerken, Mustafa’nın annesini uyarması sonucunda Sevilay bir karar verir ve Özer’in onlardan uzak durmasını ister. Mustafa da Özer’in canını yakmak için Somer’i duygusal bir tuzağın içine çekmeye hazırlanır. Mine, ifade vereceği güne kadar Türkan’ın canını yakmak için elinden geleni yapar. Türkan’a ve bebeğine zarar vermek için sinsice bir planın içine girer.

  Üç Kız Kardeş yeni bölümleriyle her salı akşamı 20.00'de Kanal D’de...

  Yazı kaynağı : www.kanald.com.tr

  Üç Kız Kardeş 26. BÖLÜM İZLE - Üç Kız Kardeş son bölüm izle - Kanal D Üç Kız Kardeş izle

  Üç Kız Kardeş 26. BÖLÜM İZLE - Üç Kız Kardeş son bölüm izle - Kanal D Üç Kız Kardeş izle

  Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Üç Kız Kardeş dizisinde heyecan dorukta. Üç Kız Kardeş'in 8 Kasım Salı günü ekranlara gelen 26. bölümünde neler yaşandığını izleyiciler merak ediyor. İşte Üç Kız Kardeş son bölüm bilgileri...

  👉ÜÇ KIZ KARDEŞ TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

  👉ÜÇ KIZ KARDEŞ 26. BÖLÜM İZLE

  ÜÇ KIZ KARDEŞ 26. BÖLÜM KONUSU

  Mine, Rüçhan'la yaptığı anlaşma sonucu eve döndüğünde Türkan'la büyük bir hesaplaşma yaşarlar. Türkan o evdeki varlığını sürdürmek üzere Mine'ye meydan okurken, Mine hiç beklemediği bu tavır karşısında polise vereceği ifadeyi bir kez daha düşünür.

  Bu durum Rüçhan'ı daha da zora sokar. Mine'yi sakin tutmak için Türkan'ın bir süre sonra evden gideceğini söyler. Somer ve Türkan ise Mine konusunda artık birlikte hareket etmeye başlarlar. Somer Kiraz'ın velayeti için Mine'ye karşı sakin ve temkinli davranmak zorunda kalır.

  👉ÜÇ KIZ KARDEŞ TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

  👉ÜÇ KIZ KARDEŞ 26. BÖLÜM İZLE

  Türkan diğer taraftan annesiyle olan kırgınlığını düzeltme çalışır ancak Nesrin'in sert tavrıyla karşı karşıya kalır. Sadık ve Nesrin arasındaki gerilim devam ederken, Nezahat ve Hikmet'in onları barıştırma çabaları sonuçsuz kalır. Sadık Nezahat 'in de evini terk eder.

  👉ÜÇ KIZ KARDEŞ TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

  👉ÜÇ KIZ KARDEŞ 26. BÖLÜM İZLE

  Sevilay ve Özer Mustafa'ya rağmen görüşmeye devam ederlerken, Mustafa'nın annesini uyarması sonucunda Sevilay bir karar verir ve Özer'in onlardan uzak durmasını ister. Mustafa da Özer'in canını yakmak için Somer'i duygusal bir tuzağın içine çekmeye hazırlanır. Mine, ifade vereceği güne kadar Türkan'ın canını yakmak için elinden geleni yapar. Türkan'a ve bebeğine zarar vermek için sinsice bir planın içine girer.

  Yazı kaynağı : www.aspor.com.tr

  Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı İZLE! Üç Kız Kardeş 27.bölüm fragmanı İZLE! Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı FULL İZLE!

  Üç Kız Kardeş 26.Bölüm izle

  Üç Kız Kardeş 26.Bölüm izle

  Üç Kız Kardeş 26. bölüm Kanal D izle

  Üç Kız Kardeş 26. bölüm Kanal D izle

  Üç Kız Kardeş seyircisi yeni bölümde neler olacağını çok merak ediyor. 26. bölüm fragmanında Türkan'ın yere yığılıp kalması seyirciyi meraklandırdı. İşte, Üç Kız Kardeş 26. bölüm izle!

  ÜÇ KIZ KARDEŞ 26. BÖLÜMDE NELER OLDU?

  Türkan ile Somer yine Mine yüzünden tartışıyor. Somer ise Türkan'ın gönlünü almak için bir hayli çaba sarf ediyor. 

  Kötülükleri bitmeyen Mine, geçmişte yaptığı gibi yine Türkan'ın bitki çayına hamilelikte kullanılmaması gereken ilaçlardan atıyor. 

  Somer ile Türkan'ın evlilik yıldönümleri Kiraz'ın 40'ına denk geliyor. Mine Türkan'ı sinirlendirmek için nispet yapıyor. 

  Bebeklerinin kalp atışını duyan Türkan ve Somer sevincini paylaşmak için Nesrin'in evine gidiyor. Nesrin ise Türkan'ın yüzüne kapıyı kapatıyor. 

  Türkan ile Somer'in evlendiği ilk günler yaşadıkları ilişkiyi Mine Türkan'a anlatıyor. Mine'nin yaşananları bu derece detaylı bilmesine Türkan sinirleniyor. Evliliklerinin birinci yılını kutlamak için dışarı çıkacakken Türkan Somer'i evden kovuyor. Mine'nin bitki çayına attığı ilaç ve yaşadığı üzüntü Türkan'ın kanamasını başlatıyor.

  Türkan bebeğini kaybedecek mi?

  ÜÇ KIZ KARDEŞ 26. BÖLÜM KANAL D İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap