Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  üç kız kardeş 41 bölüm full izle

  1 ziyaretçi

  üç kız kardeş 41 bölüm full izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Üç Kız Kardeş Son Bölüm

  Üç Kız Kardeş Son Bölüm

  Üç Kız Kardeş 14 Mart Salı akşamı yayınlanan 41. bölümde Somer, Türkan’ı yeniden kazanmak için daha net adımlarla harekete geçer.

  Somer, Türkan’ı yeniden kazanmak için daha net adımlarla harekete geçer. Türkan'dan son bir şans isteyen Somer, Türkan'ın sert kararlarıyla bir kez daha yüzleşir. Türkan ve Somer acı içinde bu kadar severken kavuşmamanın ızdırabını yaşar. Türkan'ın hamile olduğunu öğrenen Sadık, Somer'i bir kez daha affeder. Somer, Türkan için ailesini bir araya toplar. Herkes Türkan ve Somer'in barışması için çabalar. Türkan ise ailesinin yanında Somer'e daha yakın davranır. 

  Türkan ve Somer’in barışma ihtimali bir kenarda durmaya devam ederken, Rüçhan’ın kuracağı tuzak taşları yerinden oynatmaya yetecektir. Türkan ve Somer'in bir araya gelmemesi için Mine'yle iş birliği yapan Rüçhan, bu kez planını başarıyla yürütebilecek mi? 

  Sevilay'ın eski kocası ile işbirliğine giderek Özer'i büyük bir tehlikeye atan Rüçhan, gerçeğin ortaya çıkmasıyla gözaltına alınıyor. Özer, Rüçhan'dan şikayetçi olunca eve gelen polisler Rüçhan'ı gözaltına alıyor. Peki Rüçhan'a şimdi ne olacak?

  Üç Kız Kardeş yeni bölümleriyle salı akşamı 20.00'da Kanal D'de!

  Yazı kaynağı : www.kanald.com.tr

  Bölümler

  Üç Kız Kardeş 41. bölüm izle tek parça! Üç Kız Kardeş son bölüm full izle!

  Üç Kız Kardeş 41. Bölüm izle

  Üç Kız Kardeş 41. Bölüm izle

  Üç Kız Kardeş Hakkında

  Kanal D ekranlarının duygusal dizisi Üç Kız Kardeş, 3 kız kardeşin dramatik hikayesini anlatmaktadır. İlk olarak Şubat 2022 tarihinde ekranlara gelmeye başlayan Üç Kız Kardeş, İclal Aydın'ın Üç Kız Kardeş adlı romanından uyarlanarak ekranlara taşınmıştır. Senaryosunda Erkan Birgören ve Betül Yağsağan'ın yer aldığı Üç Kız Kardeş yönetmen koltuğunda ise Eda Teksöz oturmaktadır. Süreç Film öncülüğünde yürütülen dizinin yapımcılığını ise Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu üstlenmektedir. Üç Kız Kardeş çekimleri ise Balıkesir, Ayvalık'ta gerçekleştirilmektedir.

  Başrollerinde İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu ve Berker Güven'in yer aldığı Üç Kız Kardeş oyuncu kadrosunda, Veda Yurtsever, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Demircan Kaçel, Murat Çidamlı, Emre Kıvılcım, Mert Özcan, Ece Baliç, Tayfun Erarslan, Vural Şahanoğlu ve Hakan Atalay yer almaktadır.

  Üç Kız Kardeş konusu

  Türkan, Dönüş ve Derya isimlerinde üç kız kardeşin hikayesi. Sadık bey ve Nesrin hanım üç kızları ile birlikte yaşayacakları mükemmel hayatın hayalini kurmaktadır. 'Kızlarım... Kalbimin can mayaları' sözleri ile yayınlanan tanıtım fragmanı ile tv dünyasının gündemine oturmuş Türk dizisi.

  Üç Kız Kardeş karakterleri

  Nesrin (İclal Aydın)

  Kuralcı olduğu kadarda merhametli bir öğretmen. Ayvalık'ta hayata gözlerini açan Nesrin, tüm çabasına rağmen orada mutlu olmayı başaramamıştır. Türkan, Dönüş ve Derya adında üç kızı vardır. Sert kuralları ile ailesini de bunaltmaktadır. Bu nedenle kızları yuvadan uçup gider ancak bunun farkına bile varamaz.

  Sadık (Reha Özcan)

  Ptt müdürü Sadık bey. Türkan, Dönüş ve Derya'nın babası. Nesrin'in sert kuralları nedeni ile bunalım noktasına gelmiştir. Bitmek üzere olan evlilikleri ikinci bebekleri sayesinde tekrar bir araya gelirler. Ancak Ayvalık'ta yaşayacakları olaylar Sadık Beyi çocuğundan edecektir.

  Dönüş (Almila Ada)

  Sadık ile Nesrin'in ortanca kızı. Serdar'a aşık olan Dönüş, annesinin engeli ile ondan ayrılmak zorunda kalmıştır. Yıllar sonra Dönüş ile Serdar tekrar karşı karşıya gelecektir.

  Derya (Melisa Berberoğlu)

  Mimarlık öğrencisi Derya. Üniversitede tanıştığı Erdem ile evlenir ve bir kızı vardır.

  Türkan (Özgü Kaya)

  Sadık ile Nesrin'in ilk kızı. Annesinin baskısı altında yaşamaya devam eden Türkan, evleneceği kişiyi bile seçemeyecek kadar ögüveni düşük bir kız olarak yetiştirilmiştir.

  Yazı kaynağı : www.diziizle.live

  Üç Kız Kardeş 41.Bölüm izle

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap