Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  üç kız kardeş 27 bölüm fragman

  1 ziyaretçi

  üç kız kardeş 27 bölüm fragman bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Üç Kız Kardeş dizisi 27. bölüm fragmanı izle| Yeni sezon tanıtımı

  Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı İZLE! Üç Kız Kardeş 27.bölüm fragmanı İZLE! Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı FULL İZLE!

  Üç Kız Kardeş 27. Bölüm Fragmanı

  Üç Kız Kardeş 27. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlacak? Üç Kız Kardeş 151. bölüm ön izleme! Üç Kız Kardeş Yeni bölüm fragmanı izle! Kanal D

  Üç Kız Kardeş son bölüm izle! 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

  Üç Kız Kardeş son bölüm izle! 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

  Üç Kız Kardeş son bölümü (26. bölüm) ile bu akşam izleyiciyle buluştu. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 3 Kız Kardeş son bölümde; Türkan bir yandan hayatını yoluna sokmaya çalışırken diğer yandan annesi ile arasını düzeltmeye çalışır. Sevilay ve Özer, Mustafa'ya rağmen görüşmeye devam eder. Peki Üç Kız Kardeş son bölümde başka neler oldu? İşte Üç Kız Kardeş 26. son bölüm izleme linki...

  ÜÇ KIZ KARDEŞ SON BÖLÜM İZLEME SAYFASI

  ÜÇ KIZ KARDEŞ 26. BÖLÜM ÖZETİ

  Mine, Rüçhan’la yaptığı anlaşma sonucu eve döndüğünde Türkan’la büyük bir hesaplaşma yaşarlar. Türkan o evdeki varlığını sürdürmek üzere Mine’ye meydan okurken, Mine hiç beklemediği bu tavır karşısında polise vereceği ifadeyi bir kez daha düşünür. Bu durum Rüçhan’ı daha da zora sokar. Mine’yi sakin tutmak için Türkan’ın bir süre sonra evden gideceğini söyler. Somer ve Türkan ise Mine konusunda artık birlikte hareket etmeye başlarlar. Somer Kiraz’ın velayeti için Mine’ye karşı sakin ve temkinli davranmak zorunda kalır.

  Türkan diğer taraftan annesiyle olan kırgınlığını düzeltme çalışır ancak Nesrin’in sert tavrıyla karşı karşıya kalır. Sadık ve Nesrin arasındaki gerilim devam ederken, Nezahat ve Hikmet’in onları barıştırma çabaları sonuçsuz kalır. Sadık Nezahat ’in de evini terk eder.

  Sevilay ve Özer Mustafa’ya rağmen görüşmeye devam ederlerken, Mustafa’nın annesini uyarması sonucunda Sevilay bir karar verir ve Özer’in onlardan uzak durmasını ister. Mustafa da Özer’in canını yakmak için Somer’i duygusal bir tuzağın içine çekmeye hazırlanır. Mine, ifade vereceği güne kadar Türkan’ın canını yakmak için elinden geleni yapar. Türkan’a ve bebeğine zarar vermek için sinsice bir planın içine girer.

  Yazı kaynağı : www.f5haber.com

  Üç Kız Kardeş 27.Bölüm Fragmanı

  Üç Kız Kardeş 27.Bölüm Fragmanı

  Başrollerinde İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya ve Almila Ada gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Üç Kız Kardeş bu hafta yayınlanacak mı?

  Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

  Mine, Rüçhan'la yaptığı anlaşma sonucu eve döndüğünde Türkan'la büyük bir hesaplaşma yaşarlar. Türkan o evdeki varlığını sürdürmek üzere Mine'ye meydan okurken, Mine hiç beklemediği bu tavır karşısında polise vereceği ifadeyi bir kez daha düşünür. Bu durum Rüçhan'ı daha da zora sokar. Mine'yi sakın tutmak için Türkan'ın bir süre sonra evden gideceğini söyler. Somer ve Türkan ise Mine konusunda artık birlikte hareket etmeye başlarlar. Somer Kiraz'ın velayeti için Mine'ye karşı sakin ve temkinli davranmak zorunda kalır.

  Türkan diğer taraftan annesiyle olan kırgınlığını düzeltme çalışır ancak Nesrin'in sert tavrıyla karşı karşıya kalır. Sadık ve Nesrin arasındaki gerilim devam ederken, Nezahat ve Hikmet'in onları barıştırma çabaları sonuçsuz kalır. Sadık Nezahat 'in de evini terk eder.

  Sevılay ve Özer Mustafa'ya rağmen görüşmeye devam ederlerken, Mustafa'nın annesini uyarması sonucunda Sevılay bir karar verir ve Özer'in onlardan uzak durmasını ister. Mustafa da Özer'in canını yakmak için Somer'i duygusal bir tuzağın içine çekmeye hazırlanır. Mine, ifade vereceği güne kadar Türkan'ın canını yakmak için elinden geleni yapar. Türkan'a ve bebeğine zarar vermek için sinsice bir planın içine girer.

  Yazı kaynağı : www.fragmanlarim.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap