Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  örümcek adam eve dönüş yok izlenme sayısı

  1 ziyaretçi

  örümcek adam eve dönüş yok izlenme sayısı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Spiderman: 'Eve Dönüş Yok', 1 milyar dolar hasılatı aşan ilk pandemi dönemi filmi oldu

  Spiderman: 'Eve Dönüş Yok', 1 milyar dolar hasılatı aşan ilk pandemi dönemi filmi oldu

  Spider-Man/Örümcek Adam serisinin son filmi "Eve Dönüş Yok", küresel çapta gişede 1 milyar dolardan fazla hasılat elde eden ilk pandemi dönemi filmi oldu.

  Dünya genelinde yaklaşık 905 milyon dolar hasılat yapan Çin yapımı "Changjin Gölü'ndeki Savaş" filmini geride bırakan film, 2021'in en çok hasılat yapan filmi unvanını da elde etti.

  Medya veri analiz şirketi Comscore'a göre, 1 milyar doların üstünde hasılat yapan son film 2019 yılında vizyona giren "Yıldız Savaşları: Skywalker'ın Yükselişi" idi.

  Salgının ikinci yıl dönümü yaklaşırken, hiçbir Hollywood yapımı bu seviye bir hasılatı geçemedi.

  Hafta sonunun ardından Marvel Sinematik Evreni filmi "Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok"un hasılatı 1,05 milyar dolara ulaştı.

  Box Office Türkiye verilerine göre Türkiye'de 17 Aralık'ta vizyona giren film, toplamda 1 milyon 327 bin 674 kişi tarafından izlendi ve 33,5 milyon TL hasılat elde etti.

  Eve Dönüş Yok filmi, kimliği açığa çıkan Örümcek Adam'ın, bu konuda Dr. Strange'den yardım istemesiyle gelişen çetrefilli olayları konu ediniyor. Yönetmen koltuğunda Tom Watts'ın oturduğu filmin başrollerinde tom Holland ve Zendaya yer alıyor.

  Öte yandan Sony ve Disney ortak yapımı film dünyanın en büyük sinema pazarı olan Çin'de henüz gösterime girmedi.

  Comscore verilerine göre, 2019 yılında vizyona giren "Örümcek Adam: Evden Uzakta" filmi, gişe hasılatında 1 milyar dolar seviyesinin üstüne çıkan ilk Örümcek Adam filmi olmuştu.

  Bu film aynı zamanda elde ettiği 1,132 milyar dolarlık gelirle, Örümcek Adam filmleri arasında en yüksek hasılat elde eden film olarak da kayıtlara geçti.

  "Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok" filmi öncesinde ise James Bond filmi "No Time to Die" 774 milyon dolar hasılat ile hem pandeminin hem de 2021'in hasılat rekortmeni ünvanını elinde tutuyordu.

  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok

  Sinekafe.comÖrümcek Adam: Eve Dönüş Yok'u kaç kişi izledi? - Sinekafe.com

  Sinekafe.comÖrümcek Adam: Eve Dönüş Yok'u kaç kişi izledi? - Sinekafe.com

  Tüm dünyada gişenin zirvesine yerleşen Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok/Spider Man: No Way Home isimli filmin ilk hafta seyirci sayısı belli oldu.

  Buna göre, filmi ilk haftasında 1 milyon 327 bin 974 kişi izlerken toplam 23 milyon 990 bin 672 lira gişe hasılatı elde edildi. Film, bu rakamla geçtiğimiz haftanın en çok seyredilen yapımı oldu.

  Jon Watts’ın yönettiği filmde, Örümcek Adam’ı Tom Holland canlandırıyor. Filmde ayrıca Zendaya, Benedict Cumberbatch ve Marisa Tomei rol alıyor.

  Yazı kaynağı : sinekafe.com

  Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok, Sony'nin en çok kazanan filmi oldu

  Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok, Sony'nin en çok kazanan filmi oldu

  Marvel ve Sony'nin ortak yapımı olan Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok (Spider-Man No Way Home) Tom Holland'lı Spider-Man serisinin üçüncü ve şimdilik son filmi. Vizyona girdiği andan itibaren hayranların beğenisini kazanan film dünya çapında izlenme rekorları kırdı.

  Yazı kaynağı : www.ntv.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap