Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ömer dizisindeki gamze kaç yaşında

  1 ziyaretçi

  ömer dizisindeki gamze kaç yaşında bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ömer dizisindeki Gamze kimdir? Ömer dizisi Gamze kaç yaşında? Gökçe Bahadır nereli, evli mi?

  Ömer'deki Şükran kimdir? Ömer dizisi Şükran kaç yaşında? Gamze Karaduman nereli, evli mi?

  Ömer'deki Şükran kimdir? Ömer dizisi Şükran kaç yaşında? Gamze Karaduman nereli, evli mi?

  Ömer'deki Şükran kimdir? Ömer dizisi Şükran kaç yaşında? Gamze Karaduman nereli, evli mi?

  Ömer dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Sevilen dizide Şükran karakteri son bölümlere damga vuruyor. Gamze Karaduman'ın hayat verdiği Şükran karakteri güçlü duruşuyla dikkatleri üzerine çekti. İşte Ömer dizisindeki Şükran hakkında bilgiler...

  STAR TV’de yayınlanan Ömer dizisi oyuncuları ve karakterleri merak uyandırdı. Her pazartesi ekrana gelen dizide Gamze Karaduman'ın oyunculuğu ve canlandırdığı karakter gündem oluyor. İşte Ömer Şükran hakkında bilgiler... 

  Ömer dizisinin Şükran'ı Gamze Karaduman kimdir?

  Gamze Karaduman 36 yaşındadır. Gamze Karaduman, Türk oyuncudur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur.


  Sırasıyla Avrupa Yakası, Bıçak Sırtı, Güldünya, Merhaba Hayat ve Aramızda Kalsın dizilerinde oynamıştır.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Ömer dizisi Gamze kimdir? Ömer'in Gamze'si Gökçe Bahadır kaç yaşında, aslen nereli, eşi kim?

  Ömer dizisi Gamze kimdir? Ömer'in Gamze'si Gökçe Bahadır kaç yaşında, aslen nereli, eşi kim?

  Star Tv'nin büyük bir heyecanla beklenen yeni dizisi Ömer bu akşam ilk bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkıyor. Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Ömer’in yönetmen koltuğunda Cem Karcı oturuyor, senaryosunu ise Gülizar Irmak kaleme alıyor. Dizinin başrollerini ise Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır paylaşıyor. Peki, Ömer dizisinde Gamze kimdir? Ömer'in Gamze'si Gökçe Bahadır kaç yaşında, aslen nereli, eşi kim? İşte hakkında bilgiler...

  ÖMER DİZİSİ GAMZE KİMDİR?

  Gökçe Bahadır dizide Gamze karakterine hayat veriyor. Gamze, ailesinin karşı çıktığı bir adamla evlendikten yıllar sonra evliliğini bitirip mahallesine oğlu Tuna ile geri dönüyor. Bir yandan dönüşünü annesi ve ablasına kabul ettirmeye çalışan Gamze, oğlunu da yeni hayat düzenlerine alıştırabilmek için elinden geleni yapıyor. Özgürlük alanları yaratmak için her eyleme geçtiğinde başlangıç noktasına, aynı sıkışmışlığa dönmenin yorgunluğunu hisseden Gamze, kendinden yaşça küçük Ömer’e aşık olduğunda onunla olma cesaret ve yürekliliğine sahip olmasına rağmen korkak davranıyor. Geçmişte yaşadıkları bu cesaretini kırarken bir yandan da düzene sokmaya çalıştığı hayatında yeniden yolunu kaybetmenin korkusunu yaşıyor.

  Gökçe Bahadır 1

  GÖKÇE BAHADIR KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

  Gökçe Bahadır, 9 Kasım 1981 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünden mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi aldı. Akademi'de okurken bir yandan da Fenerbahçe FM'de radyo programı sundu. Okuldan mezun olduktan sonra Best TV'de VJ’lik, ardından Show TV'de Sinyal programının sunuculuğunu yaptı.

  2001 yılında “Tatlı Hayat”, 2002 yılında “Beşik Kertmesi”, 2003 yılında “Mühürlü Güller” gibi dönemin başarılı dizilerinde bölüm oyunculuğu yaptı. 2003-2005 yılları arasında “Hayat Bilgisi” dizisinde “Törpü” karakterini canlandırdı ve geniş kitlelerce tanındı.

  Gökçe Bahadır, daha sonra Digiturk'te yayınlanan “JoJo” adlı çocuk programını sundu. “Yaprak Dökümü” dizisinde “Leyla” karakterini canlandırmıştır. “Kayıp Şehir” dizisinde başrol oyuncusudur.Gökçe Bahadır’ın hobileri arasında dans etmek, şarkı söylemek, kitap okumak, Film seyretmek, müzik dinlemek var. 2010 yılında bir çorap markasının reklam filminde oynadı.

  Gökçe Bahadır, oyuncu Kemal Sunal’ın oğlu oyuncu Ali Sunal ile 22 Temmuz 2011 tarihinde evlendi. 23 Şubat 2012 tarihinde boşandı.

  Gökçe Bahadır 33

  2015 yılının Ekim ayında yayınlanmaya başlayan "Hatırla Gönül" adlı dizide Gökçe Bahadır, Engin Öztürk, Onur Saylak ve Selen Öztürk birlikte rol aldı. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Oya karakterine hayat verdi.

  Gökçe Bahadır geçen yıl müzisyen Emir Ersoy ile evlendi.

  Yazı kaynağı : www.mynet.com

  Gökçe Bahadır kimdir? Ömer dizisinin Gamze’si Gökçe Bahadır kaç yaşında, nereli, evli mi, eşi kim?

  Ömer Dizisi Gamze Kimdir? Gerçek Adı | Kaç Yaşında | Nereli | Boyu Kilosu

  Ömer Dizisi Gamze Kimdir? Gerçek Adı | Kaç Yaşında | Nereli | Boyu Kilosu

  Star tv ekranlarında yayın hayatına başlayan Ömer dizisi konusu, karakterleri ve oyuncu kadrosu ile büyük merak uyandırmayı başardı. İzleyiciler dizide yer alan karakterleri ve bu karakterlere hayat veren oyuncuları öğrenmeyi merakla beklemekte.

  Ömer dizisinde yer alan baş karakterlerden Gamze karakterini oyuncu Gökçe Bahadır canlandırmaktadır.

  1981 yılında İstanbul’da doğdu. Liseden mezun olduktan sonra alternatif eğitim kurumu olan Akademi İstanbul‘da radyo ve televizyonculuk alanında eğitim aldı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi‘nde oyunculuk eğitimi aldı. Öğrenciliği sırasında Fenerbahçe FM‘de radyo programı sundu. Mezun olduktan sonra Best TV‘de VJ’lik, ardından Show TV‘de yayımlanan Sinyal programının sunuculuğunu yaptı.

  Tatlı Hayat, Beşik Kertmesi, Mühürlü Güller gibi dizilerde bölüm oyunculuğu yaptı. Hayat Bilgisi dizisinde Törpü karakterini canlandırdı ve geniş kitlelerce tanındı. Gökçe Bahadır, daha sonra Digiturk’te yayınlanan JoJo adlı çocuk programını sundu. Yaprak Dökümü dizisinde Leyla karakterini canlandırmıştır.

  Kanal D’de yayımlanan Kayıp Şehir dizisindeki performansı ile daha ünlenen sanatçı, bu dizideki rolü ile ödüller kazandı. Aramızda Kalsın isimli dizide Yadigâr karakterini, Hatırla Gönül dizisinde Gönül karakterini canlandırdı.

  2017 yılında Kanal D’de yayınlanan Adı Efsane dizisinde başrolü üstlenen oyuncu, 20. bölümde diziden ayrıldı. 2017-2018 yılları arasında Star TV’de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler adlı televizyon dizisinde jinekolog Oya Toksöz, 2021 yapımı Kulüp adlı internet dizisinde Matilda karakterini canlandırdı. Daha sonra ise, 2021-2022 yılları arasında FOX’ta yayımlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Avukat Azra karakterini canlandırdı.

  Ömer Dizisi Gamze (Gökçe Bahadır) Kimdir ? Kaç Yaşında Boyu – Kilosu – Burcu – Instagram

  Yazı kaynağı : www.heavytrend.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap