Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ömer dizisi oyuncuları yaşları

  1 ziyaretçi

  ömer dizisi oyuncuları yaşları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ömer

  Ömer Dizisi Oyuncuları (Ömer Oyuncu Kadrosu Tam Liste)

  OGM Pictures’ın Star TV için çekeceği Ömer dizisi oyuncuları belli oldu. Ömer dizisi oyuncu kadrosunda Selahattin Paşalı Barış Falay, Merve Dizdar, Gökçe Bahadır ve Gülçin Kültür yer alacak. Netflix’in Shtisel dizisinden uyarlanacak olan Ömer dizisinin yönetmen koltuğuna Cem Karcı yer alacak. Ömer dizisinin senaristi ise Gülizar Irmak olacak. Ömer dizisi ilk bölümü ile 9 Ocak Pazartesi Star Tv ekranlarında olacak. 

  Netflix’in Shtisel dizisinde Yahudi kültürü anlatılmaktaydı; özellikle de Kudüs’te de yaşayan ve farklı kültürleri olan Hasidiklerleri anlatan dizi de Hasidik bir ailenin yaşadıkları anlatılacak.

  Ömer Dizisi Oyuncuları

  Selahattin Paşalı (Ömer)

  Ömer dizisinin erkek başrol oyuncusu olacak Selahattin Paşalı 2 Şubat 1990 Muğla doğumludur ve 32 yaşının içindedir. Selahattin Paşalı’nın ilk dikkat çeken oyunculuk performansı Kalp Atışı dizisinde hayat verdiği Alp karakteridir. Profesyonel basketbol oynayan Selahattin Paşalı basketboldan sonra oyunculuğa merak salınca Craft Oyunculuk Atölye’si ile çalışmaya başlamış ve son dönemde Bir Umut Yeter, Leke, Aşk 101 ve Pera Palas gibi gibi dizilerde yer almıştır. Selahattin Paşalı 76 kg ağırlığındadır ve 1.85 cm boyundadır. Selahattin Paşalı Lara Tümer ile evlidir. Ömer Dizisi Oyuncuları arasında ki Selahattin Paşaı’ya bir çok ünlü isim de dizi de eşlik edecek

  Ömer Reşat’ın oğludur Babasının camisinde kadrosuz müezzin olarak görev yapmaktadır. Ömer eğitim fakültesi mezunudur ama öğretmenlik yapmak istememekte daha çok resim çizmektedir. Annesini kaybettikten sonra Gamze isimli öğrencisinin annesine tutku ile aşık olmuştur. Gamze’nin dul olması bir çocuğu olması Ömer’in umurunda değildir. 

  Selahattin Paşalı ömer dizisi oyuncusu oldu dizinin erkek başrol oyuncusu ve Ömer karakteri selahattin paşalı olacak

  Gökçe Bahadır (Gamze)

  Ömer Dizisi Oyuncuları arasında yer alacak olan Gökçe Bahadır 9 Kasım 1981 İstanbul doğumludur. 170cm boyundaki oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Öğrenci olduğu yıllarda Radyolarda sunuculuk yapan oyuncu Hayat Bilgisi dizisinde gösterdiği performansla tanındı. 2022 yılında müzisyen Emir Ersoy ile evlenen güzel oyuncu Gökçe Bahadır daha önce Evlilik Hakkında Her Şey, Ufak Tefek Cinayetler, Menajerimi Ara, Yaprak Dökümü gibi popüler yapımlarda rol aldı.

  Gökçe Bahadır’ın hayat vereceği Gamze eşinden boşanma kararı almış ve memleketine dönerek baba evine sığınmıştır. Gamze çok sevmiş ama Gamze’nin annesi Fatma hanım kızının evlenmesine izin vermemiştir. Gamze ise annesini ve kız kardeşini dinlemeyerek evlenmiştir. Gamze’nin eşi iflas edince işler karışmış Gamze’nin zengin hayatından eser kalmamıştır. Eski eşinin borçları için en son arabasını da satan Gamze babadan kalan mirası için çocukluğunun geçtiği baba ocağına gelmiştir. Gamze mahalleye gelir gelmez kendisinden yaşça küçük Ömer’e aşık olur. 

  Ömer dizisinde Gökçe Bahadır Ömer'in aşkı Gamze karakterine hayat verecek

  Metehan Parıltı (Tuna)

  Ömer Dizisi oyuncuları arasında çocuk oyuncu olarak yer alacak Metehan Parıltı 27 Kasım 2010 İstanbul doğumludur. Kuzgun dizisi ile birlikte oyunculuk hayatına atılan oyuncu Oğlum, Öğretmen, Kadın gibi yapımlarda rol almıştır.

  Metehan Parıltı, Gamze’nin oğlu Tuna karakteri ile Ömer dizisinde yer alacak. Tuna zengin bir hayat yaşarken babasının iflası sonrası devlet okuluna gitmek zorunda kalmıştır. Tuna annesi ve babasının boşanmasını asla istememiştir. Teknoloji bağımlısı bir çocuk haline gelen Tuna aslında çok özel resimler yapan özel bir çocuktur. Ömer Tuna’nın okulunda geçici din kültürü öğretmenidir. 

  Metehan Parıltı Gamze'nin oğlu Tuna karakterini canlandıracak

  Barış Falay (Reşat)

  Esra Ronanbar ile evli olan Barış Falay Balıkesir Edremit doğumlu dur. Son olarak Menajerimi Ara dizisinde yer alan Barış Falay Medcezir ve Paramparça dizileri ile tanınmıştır. Son dönemde  Ankara Üniversitesi tiyatro bölümü mezunu olan Barış Falay 9 Nisan 1972 Balıkesir doğumludur.

  Reşat Ömer’in babasıdır aynı zamanda da mahallenin camisinin de imamıdır. Ömer dışında Nisa isimli bir kızı ve Tahir isimli bir oğlu daha vardır. Reşat’ın eşi Ayşe 1 yıl önce vefat etmiştir. Reşat düzgün bir adamdır; ancak kızı Nisa’ya söz dinletememiş ve kızı Hakan’a kaçmıştır. Bu nedenle de Nisa’yı yıllar geçse de affetmemiştir. 

  ömer dizisinde Reşat karakteri ile Barış Falay yer alacak. Barış falay son dönemde bir çok dizi den teklif almasına rağmen kabul etmedi.

  Merve Dizdar (Nisa)

  Ömer dizisinin oyuncu kadrosunda kadın başrol oyuncusu olarak yer alacak Merve Dizdar Masumlar Apartmanı dizisinde hayat verdiği Gülben karakteri ile tanınmıştır. Merve Dizdar 25 Haziran 1986 İzmir doğumludur. 36 yaşının içinde olan Merve Dizdar Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde tiyatro bölümü mezunudur. Vatanım Sensin, Mucize Doktor dizileri ve Eltilerin Savaşı filminde de başarı ile yer alan Merve Dizdar  1.67 cm boyunda ve 54 kg ağırlığındadır. Merve Dizdar Gürhan Altundaşar ile evlidir.

  Ömer dizisinde Nisa karakterine Merve Dizdar hayat verecek. Merve Dizdar’ın hayat vereceği Nisa karakteri Ömer’in kız kardeşi mahallenin sevilen imamı Reşat’ın da kızıdır. Nisa Hakan ile babasından izinsiz evlenmiş ancak bu evlilikte kendini mutlu hissetse de gerçekte Ömer hiç bir zaman ona iyi davranmamıştır. Sonunda da Ömer beş çocuğu ile Nisa’yı bırakıp kaçacaktır; her şeye rağmen Nisa kocasını çok sevmektedir.

  merve dizdar ömer dizisi gamze karakteri ile yer alacak ve dizinin kadın başrol oyuncusu olacak

  Emre Taşkıran (Hakan)

  Ömer Dizisi oyuncuları arasına katılan Emre Taşkıran 20 Ağustos 1989 İstanbul doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu 182cm boyundadır. 2014 yılında oyunculuk hayatına atılan Emre Taşkıran daha önce Seni Kalbime Sakladım, Yeşilçam, Vatanım Sensin, Gülizar, Tatlı İntikam gibi yapımlarda rol almıştır.

  Emre Taşkıran’ın hayat vereceği Hakan karakteri Nisa’nın kocasıdır. Nisa bu evliliği babasının rızası olmadan yapmıştır. Hakan kolay yoldan zengin olmak isteyen ancak bunu başaramayan karaktersiz bir adamdır. Yurt dışına işe gidiyorum diyerek Nisa’yı kandırmış parayı da alıp kayıplara karışmıştır. 

  Ömer Dizisi oyuncuları Hakan

  İrem Tokat (Emine)

  İrem Tokat 22 yaşındadır ve 2000 doğumludur. 178 cm boyunda ve 60 kg ağırlığında olan İrem Tokat en önemli oyunculuk deneyimini Ömer oyuncu kadrosunda yer alarak yaşayacaktır.

  Emine Nisa’nın en büyük kızıdır. Emine hem akıllı hem de güzel bir kızdır. Kardeşlerine de ablalık görevini çok iyi yerine getirmektedir. 

  irem tokat oyuncu olarak Ömer dizisinde yer alacak

  Ediz Metin (Umut)

  Ediz Metin çocuk oyuncu olarak Ömer dizisi oyuncu kadrosunda yer alacak.

  Ediz Metin Ömer dizisinde Nisa’nın oğlu olarak yer alacak. Umut 5 kardeşten ikincisidir. 

  Ediz Metin çocuk oyuncu olarak Ömer dizisi oyuncu kadrosunda yer alacak

  Gülçin Kültür (Nuran)

  Ömer Dizisi oyuncuları arasında yer alacak olan Gülçin Kültür 10 Ekim 1987 İstanbul doğumludur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünden yüksek lisansını da tamamlayarak mezun oldu. 2013 yılında Bilkent Üniversitesi Oyunculuk bölümünde eğitim almaya başladı. Eğitimini bölüm birincisi olarak bitiren oyuncu Selçuk Yöntem ve Toprak Can Adıgüzel gibi deneyimli insanlarla birlikte tiyatro oyunlarında rol aldı. Gülçin Kültür Gülperi, Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı dizilerinde rol almıştır.

  Ömer dizisinde Nuran Gamze’nin kız kardeşidir. Sadık ile evlidir ve bir çocuk annesidir. Yıllarca annesine Nuran bakmıştır ve annesini kendisine bırakıp gittiği için Gamze’ye kızgındır. Nuran sert mizaçlı bir kadındır. Asla Gamze’ye karşı içinde bir sevgi beslememektedir. 

  Muharrem Türkseven (Sadık)

  Muharrem Türkseven 26 Mayıs 1989 Çanakkale doğumludur. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sanat  Tarihi Bölümü mezunudur. 176cm boyundaki oyuncu 2008 yılında yayımlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle oyunculuk hayatına başlamıştır. Muharrem Türkseven son olarak Fox TV ekranlarında yayımlanan Mahkum dizisinde rol almıştır.

  Ömer Dizisi Oyuncuları arasına yeni katılan Muharrem Türkseven dizide Damat Sadık olarak karşımıza gelecek. Sadık Nuran’ın kocasıdır. Sakin bir tiptir. 

  Muharrem Türkseven Ömer dizisinde Damat Sadık karakterine hayat verecek.

  Ali Efe Altunbaş (Adem)

  9 yaşında olan Ali Efe Altunbaş 2013 doğumludur. Layla Şirin Ajansın oyuncusu olan Ali Efe ALTUNBAŞ daha önce Fatih Sultan Mehmed Filmi ve Kuruluş Osman dizisinde yer almıştır.

  Ali Efe Altunbaş Ömer dizisinde Adem karakterine hayat verecek. Adem Nuran ile Sadık’ın oğludur. 

  ali efe altunbaş ömer dizisi oyuncusu olacak

  Serpil Gül (Fatma Sağlam)

  Usta tiyatrocu Serpil Gül Ömer oyuncuları arasında yer alacak. Ankara Üniversitesinde tiyatro eğitimi alan Serpil Gül 27 Mart 1962 doğumludur ve 61 yaşının içindedir ve aslen Rizelidir. Serpil Gül son olarak Adı Sevgi dizisinde yer almıştır.

  Fatma Gamze’nin annesidir. Yıllar önce Gamze’ye o adamla evlenmemesi gerektiğini söylemiş ama söz dinletememiştir. 10 yıl Gamze annesi Fatma ile görüşmek istese de annesi Gamze ile görüşmemiştir. 

  Serpil Gül ömer dizsi oyuncusu olacak

  Onur Bilge (Tahir)

  Onur Bilge 1983 yılında Tunceli de dünyaya gelmiştir. 40 yaşının içinde olan Onur Bilge İzmir’de Güzel Sanatlar eğitimi almıştır. Son olarak Çalıkuşu, Kavak Yelleri ve Gamsız Hayat dizilerinde yer aldıktan sonra son dönemde Kırmızı Oda ve Gülperi gibi diziler ile iyice tanınan bir isim olan Onur Bilge bekardır.

  Tahir Ömer’in abisidir. Reşat’ın en büyük çocuğudur. Kardeşi Nisa’nın evlenmesine hiç bir zaman müsaade etmemiştir o yüzden Nisa’ya çok kızgındır. 

  onur bilge Ömer dizisi oyuncusu olacak. dizi de imam ve müezzinin arkadaşı olacak

  Gamze Karaduman (Şükran)

  15 Ağusstos 1987 İstanbul doğumlu olan Gamze Karaduman Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Avrupa Yakası dizisi ile oyunculuk hayatına başlayan Gamze Karaduman 164cm boyunda ve 60kg’dır. Ömer Dizisinde Şükran karakterine hayat verecek oyuncu daha önce Menajerimi Ara, Hizmetçileri Aramızda Kalsın gibi yapımlarda rol almıştır. Gamze Karaduman’ın şu anda ilişkisi bulunmamaktadır.

  Adem ile Eda’nın annesi. Tahir’in de eşidir. Kendini göstermeye çalışsa da bir türlü kimseye kendini beğendiremez Şükran

  Ömer Dizisi Şükran

  Çağla Naz Kargı (Eda)

  21 Temmuz 2006 doğumlu olan Çağla Naz Kargı 17 yaşındadır. Adı Efsane ve Bizim Hikaye dizileri Çağla Naz Kargı’nın yer aldığı dizilerdir.

  Çağla Naz Kargı Ömer dizisinde Şükran’ın kızı Eda olarak yer alacak. 

  Zerrin Sümer (Nezahat)

  1945 yılında Sinop’ta doğan usta oyuncu Zerrin Sümer oyunculuk hayatına Bergama Halk Eğitim Merkezi Tiyatro Topluluğuna katılarak başlamıştır. 1985 yılında yayımlanan Züğürt Ağa filminde Şener Şen, Erdal Özyağcılar, Füsun Demirel gibi isimlerle birlikte rol alan Zerrin Sümer son olarak Sabit Kanca, Şansımı Seveyim, Hayat Öpücüğü gibi yapımlarda rol almıştır.

  Zerrin Sümer Ömer dizisinde Nezahet karakterine hayat verecek. Nezahet, Reşat’ın annesi aynı zamanda Ömer’in babaannesidir. Engelli olduğu için Ömer onun bakımı ile yakında ilgilenmektedir. Gelini Ayşe’yi çok sevmiştir. Ayşe’nin kaybından sonra Nezahat de toparlanamamıştır. 

  Zerrin Sümer Ömer'in Babaannesi Nezehat karakterine hayat verecek.

  Emir İshak Duran (Ömer’in Küçüklüğü)

  Selahattin Paşalı’nın hayat vereceği Müezzin Ömer karakterinin küçüklüğüne Emir İshak Duran isimli çocuk oyuncu hayat verecek. Emir İshak Duran 2012 Balıkesir doğumludur ve çocuk oyuncu Emir İshak Duran daha önce de Kırmızı Oda ve Gönül Dağı gibi dizilerde rol almıştır.

  Melike Güner (Çiçek)

  2 haziran 1979 yılında İstanbul’da doğmuş olan başarılı oyuncu Melike Güner eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Oynadığı İncil Reçeli dizisi ile tanınmaya başlayan ve bu yükselişini Doktorlar dizisi ile devam ettiren Melike Güner 21. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu ödülünü kazanmıştır.

  Melike Güner Ömer dizisinde Çiçek rolüne hayat verecek.  Dizide Çiçek caminin altında bulunun aşevinde çalışan bir aşçıdır. Yaptığı yemekler ile herkese sevgi aşılayacak bir karakter olacaktır.Melike Güner Ömer dizisinde Çiçek rolüne hayat verecek.

  Canberk Gültekin (Taci)

  Selahattin Paşalı Ömer dizisinde Ömer karakterine hayat verecek. Dizi de oldukça güçlü bir gence hayat verecek olan Selahattin Paşalı’nın Ömer dizisinde ki partneri şuanda bilinmiyor.

  Ömer dizisi oyuncuları açıklandıkça sayfamıza eklemeye devam edeceğiz. Sizce Ömer dizisinde Selahattin Paşalı’nın partneri kim olmalı?

  Yazı kaynağı : diziseti.tv

  Ömer dizisi oyuncuları yaşları kaç

  Ömer dizisi oyuncuları yaşları kaç

  Ömer oyuncularının isimleri! Ömer dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Ömer oyuncu kadrosu

  Ömer oyuncularının isimleri! Ömer dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Ömer oyuncu kadrosu

  Ömer oyuncularının isimleri! Ömer dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Ömer oyuncu kadrosu

  STAR TV’nin yeni dizisi Ömer oyuncu kadrosu merak ediliyor. Ömer dizisinin yeni sezon dizisi olacağı planlanıyor. Ömer dizisinde Barış Falay, Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır gibi birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki ama Ömer oyuncuları kimdir? İşte Ömer hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

  Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cem Karcı'nın oturduğu, senaryosunu Gülizar Irmak'ın yazdığı “Ömer” dizisi yakında STAR TV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki ama Ömer dizisinin oyuncuları kim?

  Ömer  Oyuncu Kadrosu

  Ömer dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Ömer oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

  Ömer Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

  Ömer dizisinin oyuncuları arasında; Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay, Merve Dizdar ve Gülçin Kültür yer alıyor.

  Ömer dizisi hangi gün?

  “Ömer” dizisi her pazartesi STAR TV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

  Ömer’i Selahattin Paşalı, Ömer’in büyük bir aşkla bağlanacağı Gamze karakterini ise Gökçe Bahadır canlandırıyor. Barış Falay’ın Ömer’in babası Reşat, Merve Dizdar'ın ablası Nisa karakterini canlandırdığı dizinin başlıca rollerinde Zerrin Sümer, Gülçin Kültür Şahin, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Serpil Gül, Muharrem Türkseven ve Melike Güner yer alıyor.

   Ömer; yıllar sonra terk ettiği mahallesine geri dönen Gamze ve mahalledeki camii hocasının oğlu Ömer’in tüm imkânsızlıklara rağmen tutunacakları aşklarını konu ediniyor.

  Ömer dizisinin karakter analizleri

  Ömer, iç dünyası zengin, resim yapmayı seven, dingin, az ama öz konuşan hümanist bir karakterken diğer yandan yaşam biçimi ve istekleri söz konusu olduğunda azimli, dirayetli, cesur ve inatçı birine dönüşebiliyor. Mahalleye Gamze’nin gelmesiyle tüm hayatı bir anda değişen Ömer, karşısına çıkacak tüm zorluklara rağmen ona olan aşkına engel olamıyor.

  Gamze, ailesinin karşı çıktığı bir adamla evlendikten yıllar sonra evliliğini bitirip mahallesine oğlu Tuna ile geri dönüyor. Bir yandan dönüşünü annesi ve ablasına kabul ettirmeye çalışan Gamze, oğlunu da yeni hayat düzenlerine alıştırabilmek için elinden geleni yapıyor. Özgürlük alanları yaratmak için her eyleme geçtiğinde başlangıç noktasına, aynı sıkışmışlığa dönmenin yorgunluğunu hisseden Gamze, kendinden yaşça küçük Ömer’e aşık olduğunda onunla olma cesaret ve yürekliliğine sahip olmasına rağmen korkak davranıyor. Geçmişte yaşadıkları bu cesaretini kırarken bir yandan da düzene sokmaya çalıştığı hayatında yeniden yolunu kaybetmenin korkusunu yaşıyor.

  Reşat, kendisinin onaylamadığı bir evlilik yapan kızı Emine ile görüşmezken, küçük oğlu Ömer'in tutulduğu aşka karşı çıkar. Reşat, oğlu Ömer'in, evlenip ayrılmış ve çocuğu olan Gamze'ye aşkını kendisine itiraf edince bu ilişkiyi kabul etmez. Oğlunu Gamze'den koparmak isteyen Reşat Ademoğlu, Ömer’i  uygun gördüğü bir kızla evlendirme hazırlıklarına girişir.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Ömer dizisi Ömer kimdir? Selahattin Paşalı kaç yaşında? Selahattin Paşalı nereli, evli mi?

  Ömer dizisi Ömer kimdir? Selahattin Paşalı kaç yaşında? Selahattin Paşalı nereli, evli mi?

  Ömer dizisi Ömer kimdir? Selahattin Paşalı kaç yaşında? Selahattin Paşalı nereli, evli mi?

  Ömer dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Sevilen dizide Ömer karakteri son bölümlere damga vuruyor. Selahattin Paşalı'nın hayat verdiği Ömer karakteri güçlü duruşuyla dikkatleri üzerine çekti. İşte Ömer dizisindeki Ömer hakkında bilgiler...

  STAR TV’de yayınlanan Ömer dizisi oyuncuları ve karakterleri merak uyandırdı. Her pazartesi ekrana gelen dizide Selahattin Paşalı'ın oyunculuğu ve canlandırdığı karakter gündem oluyor. İşte Ömer Ömer hakkında bilgiler... 

  Ömer dizisinin Ömer'i Selahattin Paşalı kimdir?

  Selahattin Paşalı, 2 Şubat 1990 yılında Bodrum'da doğmuştur. Spiritüelliğe ve sanata ilgi duyan Paşalı, 1.85 boyunda, yeşil gözlü ve kova burcudur.
  On dört yaşında Darüşafaka Spor Klubü'ne transfer olan Paşalı, altyapı boyunca basketbol takım kaptanlığı yapmıştır. Ardından Budapeşte'de Sanat Yönetimi okuyarak gözünü ve vizyonunu genişletmiştir. Son iki yıldır Craft Atölye'de oyunculuk eğitimi almaktadır.
  Paşalı'nın en büyük hayali, Afife tiyatro ödüllü bir oyuncu olmak ve yurt dışında bir ödül töreninde konuşma yaparak ülkesini temsil etmek. Ayrıca yıllar içerisinde ürettikleriyle saygın bir sanat adamı olmayı amaçlamaktadır.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap